Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 paź 2008, 11:22

Asikk, no z tym prezentem z jego konta to super, się uśmiałam :-D :ico_brawa_01: i dobrze chciał zachciankę to ma :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

22 paź 2008, 11:24

Assik ja tez przeczytalam

a co do prezentow to ja tez biore wprzewaznie z wspolnego konta no bo moje pieniadze sa zawsze na konto meza wplacane

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

22 paź 2008, 11:26

Asikk pisze:Dzięki bardzo Cleo za słowa otuchy a już myślałam ze to tylko mój się tak miga.

Jak widzisz niektóre mają takich mężczyzn co tylko pozazdrościć.. a inne mają typowych migaczy od wszelkich zajęć przy dziecku :-D

Asikk pisze:Co do grzybków naprawdę było ich sporo do dziś się suszą?

To na Święta do bigosu i innych potraw grzybków macie :-)

Asikk pisze:CleoShe super fotki a Norbert wydaje się taki duży na ile kupujesz mu ciuszki.?? No i brawa za ząbki super!!!!!!!!!!!!!!

Dziękujemy po raz kolejny :-). Norbert ma około 75cm, tak więc standardowa rozmiarówka 74-80cm.

Asikk pisze:Ty to masz dobrze mój nie che jeść moich obiadków woli słoiczek i już nie wiem, dla czego już robiłam różne rzeczy, ale on nie chce i już.

Oj Asikk właśnie nie.. Z regóły moje obiadki w koszu lądują i on głównie na słoiczkach. Tylko wczoraj posmakowała mu pomidorówka i jakoś zjadł. Więc się nie przejmuj, że tylko Twój maminych obiadków nie chce jeść. Francuskie pieski te nasze maluchy, takie małe a już wybredne no..

Asikk pisze:STO LAT STO LAT DLA SOLENIZANTÓW!!!!!!!

Thanks :-)

Asikk pisze:O RANY ALE POŚCIAK WYSZEDŁ S O R K I :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Było co czytać.. Ja ostatnio także mam wenę do pisania długaśnych po zaległościach. A ciekawych postów nie da się zignorować i tak odpisać każdej na coś to trochę zajmuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 paź 2008, 11:27

Asikk pisze:dziś jedziemy na zakupy to pokupuje troszke innych owoców niż jabłka i mu też dam.

my jemy bananki, gruszki, jabłka standardowo, brzoskwinki czasem morelki, jest w czym wybierać już teraz

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

22 paź 2008, 11:28

hey! Asik no post niczego sobie hi hi. było co poczytac.

no tez jestm za Pinko ta stronką z hostingiem plików. tak bedzie wygodniej dla Ciebie wrzucisz raz a my sobie posciągamy.


lece bo mały sie obudził i mi tu przeszkadza i i tak nie popisze.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

22 paź 2008, 11:31

Asikk pisze:Oj ci nasi mężowie to mają zachcianki ale mój miała dokładnie taką samą 30 sierpnia no i cóż kupiłam mu ten zegarek ale wiecie co za pieniądze z jego konta :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: bo niby skąd ja miałam wziąć te pieniądze przeciesz nie pracuje co nie!!!!!! :ico_haha_01:

Hehhee.. dokładnie. My mamy osobne konta ale kasa jest wspólna. Na moim raczej odkładamy a z Rafała żyjemy więc wszelkie takie wydatki też idą z jego konta..hehe. Ale po tym rachunku to może sobie tylko pomarzyć o zegarku :ico_nienie:

Asikk pisze:lubie odpisywać każdej z was wtedu myśle że czuje cię się fajnie że ktoś czyta to co napisałyście. . Ja bynajmniej tak mam. :ico_wstydzioch:

Ja też tak mam :-D

[ Dodano: 22 Październik 2008, 11:35 ]
Renia0601 pisze:my jemy bananki, gruszki, jabłka standardowo, brzoskwinki czasem morelki, jest w czym wybierać już teraz

My to samo.. często kupowane owocowe przeciery, ale nie rzadko świeże dostaje. Bananka to już sam sobie obiada. Daję mu do rączki z pół i sobie obgryza.. tylko z regóły poje trochę a później wyciera go o podłogę.. i potem znowu do buzi by chciał go wziąć :577:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

22 paź 2008, 11:42

Renia0601 pisze:Asikk, no z tym prezentem z jego konta to super, się uśmiałam i dobrze chciał zachciankę to ma

Dobre co!!!!! ale i tak sięcieszyl!!!

iwona83 pisze:a co do prezentow to ja tez biore wprzewaznie z wspolnego konta no bo moje pieniadze sa zawsze na konto meza wplacane


No tylko tobie to jakieś tam pieniążki wpływają a mi niestety żadne!! :ico_wstydzioch:

CleoShe pisze:Dziękujemy po raz kolejny . Norbert ma około 75cm, tak więc standardowa rozmiarówka 74-80cm.


A dała bym głowe uciąć że więcej , bo ja kupuje na 86-90 cm a wydaje się że twój bąk większy jest!!

CleoShe pisze:Oj Asikk właśnie nie.. Z regóły moje obiadki w koszu lądują i on głównie na słoiczkach. Tylko wczoraj posmakowała mu pomidorówka i jakoś zjadł. Więc się nie przejmuj, że tylko Twój maminych obiadków nie chce jeść. Francuskie pieski te nasze maluchy, takie małe a już wybredne no..


Oj to całe szczęście a już myślałam że to tylko mój taki FRANCUSKI PIESEK

CleoShe pisze:Było co czytać.. Ja ostatnio także mam wenę do pisania długaśnych po zaległościach. A ciekawych postów nie da się zignorować i tak odpisać każdej na coś to trochę zajmuje


Tak to jest jak są zaległości , :ico_puknij: a przeciesz ja staram się zagladac codziennie :ico_noniewiem:

Renia0601 pisze:my jemy bananki, gruszki, jabłka standardowo, brzoskwinki czasem morelki, jest w czym wybierać już teraz


My w standardzie to też banany , jabłka , gruszki, winogrona ale może kupie teraz coś innego właśnie!! :ico_puknij:

marcia_pod pisze:no tez jestm za Pinko ta stronką z hostingiem plików. tak bedzie wygodniej dla Ciebie wrzucisz raz a my sobie posciągamy.


:ico_wstydzioch: :ico_puknij: nie bardzo wiem o co chodzi chyba czegoś nie doczytałam myślałam ze to przez Skypa pójdzie hmm chyba musze wrócić stronke wczesniej i doczytać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 paź 2008, 11:48

CleoShe pisze:Daję mu do rączki z pół i sobie obgryza.. tylko z regóły poje trochę a później wyciera go o podłogę.

hehe :-D
Artur bananka akurat za dużo by ugryzł i się zadławił, do rączki tylko mu daję biszkopta

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

22 paź 2008, 11:49

CleoShe pisze:później wyciera go o podłogę.. i potem znowu do buzi by chciał go wziąć


He he mój tak robi prawie ze wszystkim co mu daje do jedzonka do rączki czy to jabłko czy herbatnik czy biszkopt!!

[ Dodano: 2008-10-22, 11:51 ]
No dobre się skończyło bo Kamilek sie mi obudził więc pewnie już za wiele nie poisze ale bede na necie moze bedzie grzeczny to cos tam poczytam i skrobne wam!!

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 paź 2008, 11:53

Asikk pisze:nie bardzo wiem o co chodzi chyba czegoś nie doczytałam myślałam ze to przez Skypa pójdzie hmm chyba musze wrócić stronke wczesniej i doczytać

jak Aga wróci już z pracy i nie będzie czegoś tam wiedziała to ja jej już wytłumaczę wszystko :) i będzie bez problemowo

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość