NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

04 kwie 2011, 09:27

Niwasejana-dasz rade!!!!! a widzisz mialas do 36tc wytrzymac a tu prawie 40tc...
i dlatego zaczynam lapac doly, bo mala juz dawno miala z nami byc, a w koncu wyjdzie na to, ze ja przenosze :ico_nienie:
a jak tam u Ciebie?
a mój chłopaczek ma dziś miesiąc :ico_tort:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dobrusia, ja mam nadzieje, ze tym razem unikne cesarki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

04 kwie 2011, 09:28

Dobrusia-Gratki dla chlopaka;) ehhe

lece na spacerek:)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 kwie 2011, 09:29

ja tez sie melduje, u mnie totalna cisza...

zauwazylam tylko, ze sie dzidzia w ostatnich 2-3 dniach sie bardzo malo rusza, czasami ja az musze szturchnac, bo sie martwie...


tabogucka-moj gabriel jadl tak samo, co 1.5-2h dosysal sie na chwile i koniec, mysle, ze przez to mu kolki szybko zaczely dokuczac, bo tak lapczywie krotko jadl :ico_noniewiem:

i czkawke mial pratycznie po kazdym jedzeniu, jak tylko mu sie ulalo to tez czkawki zaraz dostawal-to normalne, z czasem bedzie miewal ja rzadziej...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

04 kwie 2011, 09:32

ja tez sie melduje, u mnie totalna cisza...

zauwazylam tylko, ze sie dzidzia w ostatnich 2-3 dniach sie bardzo malo rusza, czasami ja az musze szturchnac, bo sie martwie...
u ciebie przynajmniej mniej sie rusza, bo podobno tak wlasnie jest przed porodem...
a moja wczoraj szalala na maxa, jak bylismy na spacerze to nozki wystawiala i grala z nami w chowanego :ico_olaboga:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

04 kwie 2011, 09:36

serniczka, u nas pada, więc wyjść nie mogę ;/

dziś znów miałam noc lulania Witka, bo od 3 w nocy płakał, ale zauważyłam, że się uspakaja jak włączam radio na częstotliwość między stacjami i jak mu głośno szumi. ale cwaniaczek niby już śpi a jak wyłączam radio to otwiera oczy i się krzywi. od 4 do 7 dziś spałam w salonie na kanapie bo w sypialni radia nie mamy;p

NowaSejana, no nie dziwię się że już jesteś podirytowana szczególnie że się boisz powtórki z rozrywki

[ Dodano: 2011-04-04, 09:38 ]
a moja wczoraj szalala na maxa, jak bylismy na spacerze to nozki wystawiala i grala z nami w chowanego :ico_olaboga:
a mi to nawet w czasie porodu między skurczami Witek się wiercił jak szalony :ico_olaboga:
przez to chyba też się wstawić dobrze nie mógł główką. Więc może to że się wierci to nie świadczy że nie urodzisz wkrótce

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

04 kwie 2011, 09:39

NowaSejana, no nie dziwię się że już jesteś podirytowana szczególnie że się boisz powtórki z rozrywki
ten porod z blizniaczkami to juz powoli zaczyna mnie przesladowac... tak w sumie to chcialabym zeby jutro gin dal mi skierowanie do szpitala, moze tam cos by wymyslili :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-04-04, 09:42 ]
a mi to nawet w czasie porodu między skurczami Witek się wiercił jak szalony :ico_olaboga:
przez to chyba też się wstawić dobrze nie mógł główką. Więc może to że się wierci to nie świadczy że nie urodzisz wkrótce
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: to moze jednak nie przenosze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dziekuje za poprawe humoru :ico_buziaczki_big:

juz sie na malutka doczekac nie moge :ico_sorki: :ico_sorki:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

04 kwie 2011, 09:43

NowaSejana, no pewnie, niech Ci da :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 kwie 2011, 09:44

Dobrusia, ja tak spalilam suszarke, bo moj Gabriel mial straszne kolki i to byl na niego jedyny sposob :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

04 kwie 2011, 10:11

Witajcie dziewczyny :-D

NowaSejana dzięki,że mi przypomniałaś,bo magda pisała do mnie tydzień temu :ico_sorki:

Napisała,że jeszcze są w szpitalu,bo z synkiem było źle ale już jest dobrze i od zeszłego wtorku już synuś miał być z Magdą na sali,bo tak to leżał na wcześniakach.

Jak będę coś jeszcze wiedzieć to dam znać :-)

A u nas wszystko dobrze :-D Malutka je, śpi i robi kupki :-D Starsza siostra zazdrosna bardzo ale już jest coraz lepiej :-) :-)

Postaram się wkleić jakieś zdjęcia na dniach :-)

Pozdrawiamy :-D :-D :-D

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

04 kwie 2011, 10:24

Aniaaa, kochana wielkie dzieki za informacje o Magdzie i Filipku :ico_sorki: :ico_sorki:
ja to tez sie chyba zaczne martwic jak sobie z ta zazdroscia poradze :ico_olaboga:

trzymamy kciuki za Filipka i Magde :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a moi tesciowie wyjezdzaja w srode do Wloch, wlasnie dzwonil P. mi powiedziec :ico_oczko: a on oczywiscie zostaje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość