Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

15 cze 2012, 14:07

Ale Was poczytałam :ico_olaboga:

Więc tak...
Madleine, Te Twoje koszmary...wierz mi że jak tak czytam o Twoim mężu albo oglądam zdjęcia z wesela czy te ciążowe to nawet przez myśl by mi nie przeszło że on Cię może nie kochać :ico_nienie:

Mamusia super, że już na swoim :ico_brawa_01:
Gosia pisze o odległości że powinniście gdzieś dalej...Gosiu ja porwałam męża 26km od domu rodzinnego i co? I dalej du... truje :ico_zly: Dzwoni do synka 2 razy dziennie, wciąż coś chce :ico_zly: Teraz jeszcze od kilku mieś. siedziba firmy w której mąż pracuje przeniesiona jest 5km od nich :ico_zly: Więc nawet mu potrafi zadzwonić że ma ją po pracy z Auchan odebrać bo ma dużo zakupów :ico_zly: A żona z dzieckiem czeka do 20 aż tatuś swoją mamusie zadowoli kur...a :ico_zly:
No ale jestem już bezsilna czasami. Jakbym się uczepiła to chyba byśmy nic więcej nie robili tylko kłócili się o to. Zresztą mąż mi wtedy wygaduje że ja swoją rodzinę widuję codziennie bo mam ich za płotem. Ale nie rozumie że oni są inni...nić od niego nie chcą.
Po ślubie też prawie 2 lata mieszkaliśmy u moich...za darmo! Jeszcze w budowie nam pomagali i finansowo i fizycznie. Czasami z własnej woli zapełniłam tylko lodówkę bo przecież głupio tak.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

15 cze 2012, 14:08

skoro jestem zameldowana u niej w mieszkaniu to również powinnam się składać na czynsz
To mi sie przypomnialo jak chłopak mojej kolezanki zareagowal jak go poprosila zeby sie z nia skladal na tabletki antykoncepcyjne bo ma drogie ,to on jej na to zeby dawala mu na połowe czynszu bo raz na jakis czas u niego zostaje na noc :ico_szoking: :ico_szoking:
teraz nie pije od prawie roku czasu!!!
no to pogratulowac silnej woli bo to bardzo wazne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

15 cze 2012, 14:09

a to w szpitalu będą robić? Czy ty sama przed porodem?
w szpitalu mi zrobią ale nie ma obowiązku robienia tak jak golenie krocza :-)

[ Dodano: 15-06-2012, 14:11 ]
dawala mu na połowe czynszu bo raz na jakis czas u niego zostaje na noc
ja piernicze na to bym nie wpadła!!! to bym mu powiedziała nie ma kasy nie ma sexu :-D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

15 cze 2012, 14:12

Madleine, Te Twoje koszmary...wierz mi że jak tak czytam o Twoim mężu albo oglądam zdjęcia z wesela czy te ciążowe to nawet przez myśl by mi nie przeszło że on Cię może nie kochać
ja wiem,ze on kocha - ale te koszmary tak mnie wyprowadzaja z rownowagi jak zadne inne. Tylko jak mi sie cos takiego sni to budze sie z placzem....
Dzwoni do synka 2 razy dziennie, wciąż coś chce Teraz jeszcze od kilku mieś. siedziba firmy w której mąż pracuje przeniesiona jest 5km od nich Więc nawet mu potrafi zadzwonić że ma ją po pracy z Auchan odebrać bo ma dużo zakupów A żona z dzieckiem czeka do 20 aż tatuś swoją mamusie zadowoli kur...a
:ico_olaboga: :ico_olaboga:
Ale nie rozumie że oni są inni...nić od niego nie chcą.
no u nas to samo...jak moj maz sie wyprowadzil od mamusi kilka lat temu to od moich rodzicow dostal wszystko,garnki,zelazko,sztucce,dywan,posciel doslownie wszystko a jego mama mu nawet łyżki na do widzenia nie dala,a jeszcze chciala brac.... szkoda słów...ale moj chociaz czasem sie wkurza,ze ja swojej tesciowej tak nie lubie to rozumie i widzi ile ona dla niego zrobila a ile moi rodzice ktorzy od poczatku traktuja go jak syna
Czesto smiejemy sie z moim bratem ,ze moj maz jest wazniejszy dla nich niz my :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

15 cze 2012, 14:14

Kasiala, pokaźna lista :ico_brawa_01:
O ciuszkach dla dziecka zapomniałaś (jeśli w szpitalu nie dają) albo chociaż na wyjście (lepiej zabrać ze sobą bo mężowie są zbyt zakręceni żeby pamiętać ).
a to w szpitalu będą robić? Czy ty sama przed porodem? Mi z Tomkiem nie robili.
u mnie chyba robią na życzenie. Z Jolką sama sobie w domu zrobiłam :-D
Teraz zależy czy mi akcja porodowa na to pozwoli ale też wolałabym sama.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

15 cze 2012, 14:15

to bym mu powiedziała nie ma kasy nie ma sexu
hehe no ja tak samo :-) Bezczelny do granic - a dodatkowo to jeszcze bylo w okresie,ze ona mu dawala na jedzenie itp bo rodzice mu placili czynsz a ona utrzymywala cala reszte.... a on jej jeszcze takim haslem.Do tego prosila go,zeby jej nie odwozil po pracy do domu,a on i tak po nia przyjezdzal i ja rozliczał potem z benzynyy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

15 cze 2012, 14:17

O ciuszkach dla dziecka zapomniałaś (jeśli w szpitalu nie dają)
ubrania dla dziecka w szpitalu daje szpital więc nic brać nie muszę
Qanchita, wszystko napisane :-D a spoko mężul ubrań na wyjście nei zapomni bo moja teściowa napewno go dopilnuje bo przecież z nią mieszkamy :-D :-D :-D

[ Dodano: 15-06-2012, 14:19 ]
po nia przyjezdzal i ja rozliczał potem z benzynyy
:ico_szoking: no to super facet nic tylkko ze siecą takich szukać :ico_olaboga: mój przyjeżdżał po mnie dobrowaolnie i nikt go o to nie prosił sam dzownił i pytał czy moze przyjechać po mnie ale nigdy kasy za to nie chciał!!!

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

15 cze 2012, 14:20

ale moj chociaz czasem sie wkurza,ze ja swojej tesciowej tak nie lubie to rozumie i widzi ile ona dla niego zrobila a ile moi rodzice ktorzy od poczatku traktuja go jak syna
Widzisz...mój wszystko potrafił zrozumieć jak krzywdziła mnie tak na bieżąco. Teraz stara próbuje coś niby naprawić ale ja jej nie ufam. A on zapomniał o wszystkim co złe.
Też nic od nich nie dostał. Ani w weselu nie pomogli, ani w budowie czy w jakimś urządzaniu. Mąż nawet prawka nie miał...bo po co! To ja go nakłoniłam do tego żeby je robił. Nawet dokładałam się do tych ciągłych poprawek bo mu nie szło :ico_zly: A jak już zrobił to jest strasznie mamusi potrzebny żeby du... jej zawieźć :ico_zly:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

15 cze 2012, 14:29

A jak już zrobił to jest strasznie mamusi potrzebny żeby du... jej zawieźć
No bo to są sępy,nic od siebie nie dadzą,a brać to wszystko by chciały...
Moj tez zapomnial jak rok przed slubem jego mamusia mnie nazwyzywala i obrazala na fb!!! jaka była awantura...i o tym niestety nie pamieta...
ja wiem ze on chcialby zeby miedzy nami bylo dobrze,ale ja nawet "przepraszma" nie uslyszalam wiec z jakiej racji? toleruje ją i tylko tyle moge zrobić...
tym bardziej jak po naszym weselu powiedziala " nodobrze,ze juz ta impreza sie skonczyla- w koncu nie trzeba robic dobrej miny do zlej gry..." :ico_szoking:

[ Dodano: 15-06-2012, 14:39 ]
ale nam sie temat tesciowych wlaczyl hehe :)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

15 cze 2012, 14:59

Stawiam Jolkowy torcik...proszę się częstować :ico_sorki:
Obrazek
Zaraz wleci rodzinka na kawę:)

[ Dodano: 15-06-2012, 15:01 ]
ale nam sie temat tesciowych wlaczyl hehe :)
Mogłybyśmy wspólnie bestseller napisać :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość