Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

06 sty 2008, 21:28

Jasnie Pani :) pisze:Acha, jak w ciagu najblizszych kilku dni nie bedzie mnie na forum, to zawiadomcie policje, bo mozliwe, ze zgine z rak meza, bo wlasnie finalizuje transakcje na nowa chuste :ico_oczko: Tak mi sie jakos ocy zamknely i kupilam przez przypadek :-D :-D


no kobitko szalejesz, ale mysle że tak źle nie będzie i nie zginiesz :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

06 sty 2008, 21:38

asiula26, to dopiero moja piata chusta gD> gD> , tylko glupi nie korzysta z okaji, jak moze cos o 50 zl taniej kupic :ico_oczko:

a moja nowa tak wyglada
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 sty 2008, 21:44

JASNIE PANI no co ty chyba cie nie zabije mezulek hihi :-D Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

06 sty 2008, 21:46

Frydza, powitam go jak wroci z pracy tylko w chuscie owinietej tu i ówdzie i moze mi sie upiecze :-D :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 sty 2008, 21:50

Ja na Naszej Klasie odnalazlam moja kumpelec z podstawowki jest teraz w Irlandi ale w wakacje bedzie w Polsce i nas odwiedzi :-D i jeszcze znalazlam moja dawna wielka milosc wakacyjna ze Wsi :-D

[ Dodano: 2008-01-06, 20:53 ]
Napewno ci sie upiecze powodzenia :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

06 sty 2008, 22:21

Witam dziewczynki Jasnie Pani nie martw sie przezyjesz;p
A do nas zawitał snieg wiec wkleje fotki ze spacerku :)

Alejka przed domem
Obrazek

I nasz bałwanek
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

I spotkalismy kumpla heheheh
Obrazek

I zdjecie Marcinka jka pierwszy raz jadl buraczka

Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

06 sty 2008, 22:37

magda26, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no tos sie doczekala wkoncu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i Marcinek tez juz stoi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

06 sty 2008, 22:53

Madzia ale bombowe zdjęcia. A Marcinek juz sam chodzi prawie??? Nie wiedziałam.
Kurcze ale te wasze dzieciaki dojrzewają szybko. Mój jeszcze siedzieć dobrze nie potrafi tylko sie gibie na boki.

Jasnie Pani :) pisze:to dopiero moja piata chusta


Nieee no daj spokój, pieć chust to jeszcze nie tak dużo przecież :-D
Poza tym musisz mieć w różnych kolorach do różnych kreacji nie?
Nie ma o czym w ogóle mówic.

My dzis nie wychodzilismy z powodu cieknących nosów, ale tak mnie kusiło. Śnieg piękny. Tomkowi też bardzo sie podobał. Wyglądał przez okno z zachwytem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

07 sty 2008, 09:11

PORAŻKA!!! Ja chora, antybiotyki które przepisał mi lekarz to chyba psu na budę tylko, zaraziłam Helenkę :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Mała kaszle niesamowicie, z noska jej cieknie, nie je, nie śpi (to znaczy śpi, ale co 10-15 min pobudki). Ledwo funkcjonujemy, Krzyś dziś w pracy, a ja na 10 idę z Helenką do lekarza..... Ogólnie to mega dóóóóółłłłłłłł .....

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

07 sty 2008, 09:24

Oj naprawde wspolczuje rownoczesnej choroby z dzieckiem :ico_noniewiem: , znaczy wspolczuje kazdej choroby, a tak rownoczesna to juz koszmar :ico_olaboga: :ico_olaboga: ja sie troszke boje, bo Lucha apetyt stracila i oby to nie bylo objawem choroby (na zeby juz nie mam sensu zwalac hehe, bo ona od niemowlectwa do starosci bez fosztów chyba pociagnie :ico_oczko: )

co do chusty, to przezylam :-D , troche poturbowana psychicznie, ale zyje i nawet bez nakazu sprzedawania jakiejkolwiek innej :ico_oczko: , ale niestety dowiedzilam sie od mojego bezwzglednego meza, ze "chusty nie maja dusz i to szmatki zwykle sa" :ico_puknij: :ico_puknij: chyba sie rozwiode :-D :-D albo sobie jeszcze jedna kupie :-D :-D :-D , a potem nastepna, i nastepna.... a potem nowe dziecko sobie zrobie, zeby bylo co w chuscie nosic jak Lucha sie zbuntuje :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość