Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

25 cze 2010, 10:02

Witam z rana :-)
Mojemu dziecku sie chyba cos poprzewracalo bo jeszcze nie spi :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Wczoraj bylismy na kontroli u chirurga i wszystko pieknie zagojone :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Sprawa z mieszkaniem sie wyjasnila :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bedziemy wynajmowac od takiej kumpeli w tym samym bloku co mieszkamy tylko 5 pieter wyzej i za same oplaty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mieszkanko identyczne jak to gdzie teraz mieszkamy. Wiec nawet klucza do domofonu i piwnicy nie trzeba dorabiac :ico_oczko: :-D

U nas ciagle zachmurzone, gdzie te lato????
My juz w srode jedziemy na prawie 3 tyg na wczasy i juz sie nie moge doczekac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasia90, super wygladasz kobietko, czego to sie wstydzisz?? :ico_olaboga: :ico_olaboga: a pociesze cie, ze jak pojdziesz na solarke to cialko ladnie opalisz a rozstepy zostana biale, wiec nie mniej widoczne :ico_noniewiem:

wiolaw, ty to masz roboty z tymi pazurkami :ico_haha_01: od samego rana do samej nocy, ale fajnie, ze masz taka mozliwosc dorobienia sobie :-) A z Lolciem z tym jezdzeniem w wozku i w aucie to wspolczuje. Moj uwielbia jazde tu i tu :ico_sorki: :ico_sorki:

matikasia, foteczki super, a Milcia widac, ze mega zadowolona z tych wszystkich atrakcji. I super macie te kolo ratunkowe, chyba tez cos takiego zakupie.
Juz tylko tydzien ci zostal??? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Przeciez dopiero co wyjezdzalas i miesiac mialas byc :ico_olaboga: :ico_olaboga: boziu jak ten czas leci :ico_olaboga: :ico_olaboga:

isiawarszawa, to nie daj tak soba pomiatac!!!!! Postaw sie. Powiedz, ze sobie nie zyczysz takich komentarzy, ze to twoje zycie i sobie bedziesz je ukladala jak chcesz. Przeciez nie mozesz sie dac krytykowac i dolowac na kazdym kroku!!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Dasz rade zobaczysz tylko musisz chciec. Dziecko potrzebuje mamy silnej i usmiechnietej i szczesliwej!!!!

Magda33, ty sie wstydzisz na basen isc?? :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :511: :ico_oczko: :ico_oczko: nie zartuj szczypioreczku forumowy, swietnie wygladasz :ico_brawa_01:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

25 cze 2010, 10:05

bo ostatnio nawet pampka jej zmienić nie można spokojnie, bo przewraca się na brzuch i mi ucieka, a jaka wtedy jest zadowolona
Mam dokładnie to samo! Musze jej coś w łapy co chwile wkładać żeby się zainteresowała i nie odwracała.

[ Dodano: 2010-06-25, 10:10 ]
wszystko pieknie zagojone
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
My juz w srode jedziemy na prawie 3 tyg na wczasy i juz sie nie moge doczekac
Ale Wam zazdroszczę! Jak Wam dobrze. :)
super wygladasz kobietko, czego to sie wstydzisz?? :ico_olaboga: :ico_olaboga: a pociesze cie, ze jak pojdziesz na solarke to cialko ladnie opalisz a rozstepy zostana biale, wiec nie mniej widoczne
Oj, ja już taka jestem. :ico_wstydzioch: Jakoś ciężko pogodzić mi się z tym jak wyglądam. A rozstępy też się opalają i są mniej widoczne, wiem z praktyki. Chociaż to może zależy od skóry. Moje się opalają w każdym bądź razie. :ico_sorki:

Matikasia super zdjęcia! Masz śliczne dzieciaki. :)

Dziewczyny znalazłam coś ciekawego, zerknijcie. :)
http://allegro.pl/item1077520144_slim_l ... 38_40.html

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

25 cze 2010, 10:14

wszystko pieknie zagojone
rewelacja :ico_brawa_01:
bedziemy wynajmowac od takiej kumpeli w tym samym bloku co mieszkamy tylko 5 pieter wyzej i za same oplaty
mówiłam, że wszystko się poukłada, super wieści, oby jak najwięcej takich
swietnie wygladasz
dzięki Ewciu, ale niestety mam cellulit na udach i na brzuchu :ico_placzek: na udach moze nie aż taki straszny, ale brzuch masakra. Ale w sumie nad wodę nie idzie się po to żeby się komuś podobać tylko po to żeby się odprężyć i miło spędzić czas :-D
Musze jej coś w łapy co chwile wkładać żeby się zainteresowała i nie odwracała.
no właśnie, ale to nie zawsze pomaga :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

25 cze 2010, 10:17

fajne ale nie popadajmy w paranoje, pokaz mezowi i spytaj czy sexi :-D :ico_oczko:
Uwazam, ze ci to wogole nie jest potrzebne!!!!!
Poprostu trzeba sie pogodzic z tym, ze cialo po ciazy jest juz troszke inne ale tak samo piekne!

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

25 cze 2010, 10:20

no właśnie, ale to nie zawsze pomaga :ico_noniewiem:
Ale przynajmniej czasami. :-D Jakoś radzić sobie trzeba.
pokaz mezowi i spytaj czy sexi
Hehe no raczej nie, ale np my mamy wesele we wrzesniu i by sie przydało. :-D

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

25 cze 2010, 10:20

Ale w sumie nad wodę nie idzie się po to żeby się komuś podobać tylko po to żeby się odprężyć i miło spędzić czas
swiete slowa, ja myslalam zeby sobie kupic stroj jedno czesciowy ale za przeproszeniem pieprze to, wkladam dwu, zeby sie dobrze czuc i ladnie opalic, a jak sie komus nie podoba niech nie patrzy :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

25 cze 2010, 10:24

Mila ma drzemkę, dziś w domu bo o 13 na basen jedziemy.

Mi też ciężko dogodzić z wyglądem i raz mówię, że szkoda czasu by się tym zamartwiać, a raz jak Kasia90, że nadal mi się ciężko zaakceptować.
Wiem jedno basenu sobie nigdy nie odmówię, choćbym jeszcze grubsza była bo on po to jest by schudnąć, zadbać o zdrowie i dobrze się bawić.
Nawet jeśli ktoś coś powie pod swoim nosem, czy sobie pomyśli to jakie to ma znaczenie. Niech najpierw sam spojrzy w lustro.

A ja jakoś jestem maksymalnie przeciwna solarium. Pogody było tydzień jak tu przyjechałam i już mam ręce brązowe. Myślę, że to co na spacerkach wystarczy.


Isia to Twoja rodzina ci mówi, że gruba jesteś?? no fajna motywacja :ico_szoking:
Przypadkiem się tym nie przejmuj!!

Bigottka
:ico_brawa_01: dla małej za postępy :ico_haha_01:

Wiolaw czekamy na fotki Ali :ico_haha_01:

Magda33 Matiego noga już. On tak trochę symuluje. Jak go coś boli to wyolbrzymia, że go bardziej boli. Zostawiałam go w łazience i poszłam z Milą wieszać pranie. Zapomniał się i przyszedł do mnie :ico_haha_01:

Dziękuję za komentarze odnośnie dzieci :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

25 cze 2010, 10:24

moj potworek zasnal :-D ponad godzine fikal w lozeczku, ale tak ze wchodze a on ma rece z rekawow powyciagane a bluza na samej glowie zalozona :-D :-D to jest czarodziej.
Ale musze sie pochwalic, ze dzis spal do 7:40 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

25 cze 2010, 10:26

Ewcia super, że Pawciowi się goi i super, że mieszkanko nowe tak blisko :ico_brawa_01:
Ja strój mam akurat jednoczęściowy, bo brzuch mam naprawdę tragiczny. Żeby był tylko odstający to kit, ale mam pomarszczony i z rozstępami. Sama bym się źle czuła.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

25 cze 2010, 10:26

Zapomniał się i przyszedł do mnie
:-D :-D :-D :-D mamly cwaniaczek :ico_oczko: :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość