Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

15 mar 2011, 23:34

czesc dziewczyny.
Witam sie wieczorowa pora. U nas w porzadku. Mati dzielnie biega do przedszkola, bardzo chetnie, zaczal w przedszkolu wreszcie jesc :ico_szoking: :ico_szoking: panie w wielkim szoku ja w jeszcze wiekszym, ladnie bawi sie z rowiesnikami choc wczesniej wolal sam i pieknie sam sie juz w calosci ubiera, duma mnie rozpiera :-D
W pon bylam u ortopedy z jednym berbeciem i z drugim, teraz jeszcze nie dosc, ze Maje rehabilituje to i z Matim bede musiala chodzic na cwiczenia bo mu sie jego koslawosc kolan nie zmniejsza od ponad roku :ico_zly: takze teraz z dwojka bede biegac nic tylko skonczyc kurs fizjoterapeuty musze :ico_oczko:
Za to pan doktor pochwalil postepy Maji :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: powiedzial, ze pieknie pracujemy nad nia, ze jest wycwiczona i rozwojem nie odbiega od rowiesnikow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a sztywna jeszcze jest, ale juz jest duzo lepiej i ta asymetria duzo mniejsza. Strasznie sie ciesze, bo ta jej rehabilitacja pochlania pol mojego dnia, i ciesze sie, ze widac efekty.
Moja mala artystka wazy 7 kg. Wielka baba z niej. Ubranka nosi na 68, ale juz na wcisk.
Co do nowosci jedzonkowych to my ruszamy za dwa tygodnie i juz sie doczekac nie moge :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: juz pol szafki kaszek, kleikow, sinlakow i sloiczkow :-D
Robak ja zaczne od dwoch trzech lyzek i codziennie bede zwiekszac porcje.

u mnie w sumie po staremu, nadal jestem gruba i nadal wcinam slodycze :ico_oczko:
Dzis kupilam spodnie rozmiar L zamiast S :ico_olaboga: ale co zrobic :ico_zly: kiedys zakupy ciuchowe poprawialy mi chumor teraz mnie potwornie doluja... nienawidze kupowac sobie ubran jak jestem jak beczka.

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

16 mar 2011, 09:37

czesc kobietki

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
siostra wlasnie do mnie zadzwonila ze synek jej sie rozchorowal i nie wiedza czy przyjadą na chrzciny
a nie widzialam sie z nią już ponad pół roku i tak czekalam na jej przyjazd, juz nawet zastanawiam sie czy chrzcin nie przełożyć, tylko nie wiem czy jest to realne w resteuracji czy nie jest za pożno
ma iść z nim do lekarza i do mnie zadzwonić co i jak, oby nic mu poważnego nei bylo

aniaj jeśli chodzi o nasza budowe to narazie stoi
tzn zrobione sa fundamenty i teraz jeszcze ma firma przyjechac i zrobić poprawki po zimie i poprawić niedoróbki
a początkiem kwietnia jak tylko bedzie pogoda to ma przyjśc ekipa murarzy i mają zacząć stawiać sciany
plan jest taki że chcemy go przykryć do zimy, i zrobić kanalizacje i wodę tzn dociągnąć do domu
chociaż nie wiem czy nam sie to uda zrobić bo przy dwójce dzieci wydatki są dużo wieksze, ja nie pracuje a ostatnio nie wiadomo czy W nie bedzie musial zmienić pracy a jak pozostanie w tej co jest to na gorszych warunkach
wiec juz nie odkladamy tyle ile byśmy chcieli :ico_noniewiem:

a ta budowa to taka skarbonka ze porażka

a tak poza tym to nic chodza mi tylo po głowie te chrzciny i czy siostra przyjedzie
ach ale mam doła

a co do ubrań to ja sie nie wypowiadam :ico_olaboga:

[ Dodano: 2011-03-16, 08:40 ]
Monia M, super że sa efekty, teraz to tylko lepiej bedzie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

16 mar 2011, 14:38

witajcie mamuśki :-D

u nas dziś słońce
ale zimno jak smok
po igora nie poszłam tylko zadzwoniłam do teścia aby go odebrał
teraz siedzi u dziadków
szymon zasnął i spi już dobrą godz
ja zjadłam obiadek
i teraz przyszłam do was :-D

Monia fajnie że sie odezwałąś
super, że dzieciaczki mają sie świetnie :ico_brawa_01:
i że rehabilitacja przynosi oczekiwany rezultat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
waży 7 kg to już jest co nosić
my jutro mamy szczepienie i zobaczymy ile kg na plusie :ico_brawa_01:
nadal wcinam slodycze :ico_oczko:
no to tak jak ja
zauważyłam że mam taki apetyt na słodkie, że szok :ico_noniewiem:
i nie przesadzaj napewno gruba nie jesteś :ico_oczko:
a ta budowa to taka skarbonka ze porażka
oj budowa domku to skarbonka
a jak sie zacznie wykańczanie domku to już w ogóle
my nasz domek kupiliśmy od "dziadków", który niby był po remoncie ale i tak wszystko przerabialiśmy na swoje
więc pewnie to co już włożyliśmy w domek swobodnie by starczyło na wybudowanie małego domku z tarasem o którym marze :ico_noniewiem:
musimy tylko jeszcze elewacje poprawić i kostke założyć bo wszedzie beton, ale i tak sie ciesze że po błocie nie musze chodzić :ico_sorki:
ale może kiedyś go sprzedamy i wybudujemy to o czym marzymy :ico_noniewiem:
synek jej sie rozchorowal i nie wiedza czy przyjadą na chrzciny
ojej szkoda wielka, tak długo sie nie widziałyście
zdrówka dla synka i oby dojechali do was :ico_sorki:

a teraz sie pochwale moim synusiem :-D
tu sie ślicznie uśmiecha
Obrazek
a tu macha wszystkim forumowym ciociom :ico_haha_01:
Obrazek
tak śpię
Obrazek
Obrazek
Obrazek
z bratem
Obrazek
Ostatnio zmieniony 16 mar 2011, 15:12 przez aniaj84, łącznie zmieniany 1 raz.

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

16 mar 2011, 15:05

aniaj84, cudny synek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

16 mar 2011, 15:14

aniaj84, cudny synek :ico_brawa_01:
dziękuję kochana :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

16 mar 2011, 16:23

Aniu synek to kserokopia Ciebie :ico_brawa_01:
I widze, ze wygina sie na tym ostatnim zdjeciu jak moja maja.

[ Dodano: 2011-03-16, 15:24 ]
a moja lalka zasmarkana :ico_zly: ma okropnie duzy katar :ico_placzek:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

16 mar 2011, 18:17

Czołem kobitki
pan doktor pochwalil postepy Maji
super że rehabilitacja przynosi efekty
Co do nowosci jedzonkowych to my ruszamy za dwa tygodnie
Monia wprowadzasz juz od 5 miesiaca kaszki? Ja myslałam, ze trzeba do 6 miesiaca wyłącznie karmić piersią. Napisz coś wiecej jak wyglada takie wprowadzanie, bo ja jeszcze w tej materii niedoświadczona. :ico_wstydzioch:
aniaj84,
Super zdjęcia Szymonka.
a moja lalka zasmarkana ma okropnie duzy katar
A mój mały wczoraj na wieczór dostał gorączki i ma biegunkę. Jak myślicie czy to moze być po szczepionce? Przy poprzednich szczepieniach nic takiego sienie działo.

Ja dzisiaj byłam już na ostatniej wizycie u chirurga. Pan doktor był bardzo zadowolony, że tak ładnie zagoiła mi sie rana po ropniu piersi. Dostałam jeszcze tylko skierowanie na usg i jak skończę karmić mam zrobić mammografię.

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

17 mar 2011, 11:45

czesc kobitki.
u mnie dol. Dzieciaki chore :ico_placzek: dzis od rana z dwojka u lekarza bylam. Mati wirusowka kataralna plus katar zrzucil sie na ucho i antybiotyk bo zapalenie ucha :ico_placzek:
A z kolei Majka od Matiego zlapala paskudny katar normalnie tyle jej sciagma, ze :ico_olaboga:
Takze dwojka chora a meza nie ma bo wyjechal :ico_placzek: chyba sie powiesze :ico_placzek: :ico_placzek:

Sylwia co do nowosci jedzonkowych to jesli karmisz tylko piersia to czekaj do 6 miesiaca.
Ja karmie i piersia i sztucznym wiec moge zaczac w 5.

Ja wprowadzac nowosci bede tak jak Matiemu.

Najpierw jabluszko sok lub sloiczek dwie trzy lyzeczki pierwszego dnia, na drugi dzien okolo 5-6 lyzek, potem juz pol sloika, i nastepnego dnia tyle ile Majce wejdzie :ico_oczko:
Potem wprowadze w ten sam sposob marchewke.

Potem wprowadze, kleik ryzowy/kukurydziany/sinlac/dosypujac zaczynajac od jednej lyzeczki do butli, potem wiece i wiecej, poetm bede dawala gesta kaszke jak kit lyzeczka.
Potem wprowadze zupek jarzynowa bezmiesa no i inne owocki. a Potem kaszki ryzowe smakowe.
A po miesiacu zupke z mieskiem :-)

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

17 mar 2011, 13:32

hejka laski:)
ja juz majce daje sloiczki ....wczoraj zrobila znowu kupe sama :ico_sorki:
mysle ze dzieki tym sloiczkom...
najpierw dalam soczek jablkowy z woda..troszke....
potem jabluszko ze sloiczka lyzeczke i co dzien zwiekszalam teraz daje pol sloiczka deserku...
a obiad tez stopniowo , teraz juz je ile chce...czyli prawie caly sloik np zupki marchwiowej z ryzem, wczoraj dalam brokula to nawet pol sloiczka nie zjadla jakos jej nie wchodzil...
kaszke daje ryzowa , dzis wcinala tak ze sama reka pchala lyzke do buzi...szok :ico_szoking:
ja szczepienie narazie odpuszczam sobie bo tyle dzieci chorych ze szok w przychodni a u nas remont i dzieci zdrowe z chorymi polaczyli :ico_puknij:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

17 mar 2011, 13:45

witajcie

ja po szczepieniu
mały płakał strasznie :ico_placzek: ale i tak był bardzo dzielny
waży 6400 i mierzy 63 cm

wasze dzieciaczki już jedzonko jedzą a my na cycu :ico_sorki:
ale przyjdzie kolej i na mnie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-17, 12:46 ]
aaa
Monia kochana zdrówka dla dzieciaczków
mati długo do przedszkola nie pochodził bo chory bidulek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość