Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 cze 2011, 11:26

dzień dobry

w domku już posprzątane :ico_brawa_01: na obiadek mam ziemniaczki młode z koperkiem i udka z kurczaka :-)
Miluś sobie śpi na podwórku w wózku,zasnęła 20 min temu to mam nadzieję,że do 12 spokojnie pośpi o ile pies z naprzeciwka nie zacznie szczekać :ico_sorki:
Hania oczywiście do koteczków poszła bo już wychodzą na podwórko :-D

Mariola_Larose to cię @ też szybko nawiedziła :ico_sorki:

markotka wszystkiego najlepszego dla was z okazji rocznicy ślubu :ico_prezent: a dla Krzysia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejny tydzień :ico_brawa_01: mam nadzieję,że z pokarmem się jednak poprawi :ico_sorki:
Byliśmy dzisiaj na usg bioderek, wszystko jest ok, nie musimy się pieluchować, kontrola za 3 miesiące :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my mamy dopiero w listopadzie kontrolę :-)

emilia7895 wszystkiego najlpeszego z okazji imienin :ico_prezent:

Murchinson to sobie dzisiaj nie pospałaś :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

30 cze 2011, 12:08

Cześć! U nas też pochmurno, ale ciepło, głowa mnie boli- pewnie na zmianę pogody :ico_sorki: Kawkę sobie właśnie popijam!

Emilia wszystkiego dobrego w dniu imienin! I pamiętaj oszczędzanie nie jedno ma imie- czas na imieninowy procent :ico_oczko: :ico_oczko:

Markotka Wam też wszystkiego dobrego z okazji rocznicy, spełnienia wspólnych marzeń! To widzisz Krzysiu się nie najadał biedaczek- ściągaj pokarm kiedy tylko możesz, może się jego ilość unormuje :ico_sorki: :ico_sorki:

Murchinson u mnie dziś kalafiorowa od wczoraj- wyszła pyszna. Nie ma to jak zupka na młodych warzywkach :-)

Maksio wczoraj już był spokojny, żadnych niepokojących objawów po szczepionce! :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

30 cze 2011, 12:55

Hejka,

Dawno się nie odzywałam, troche czasu brak. Bylismy ostatnio na grillu u znajomych Pawełek przespał cały czas a wszyscy czekali aż się obudzi :-D
Byliśmy na wizycie patronazowej i Pawełek przytył kilogram w niecałe trzy tygodnie :-) Więc mleczko mamusi jest syte. Wymiotami kazała się nieprzejmować skoro tak przybiera na wadze. WItaminy mam dawać godzinę przed karmieniem żeby nie zwymiotował.
A od kilku dni nosimy się w chuście i jest suuuuper! Odrazu zasypia, a ja mam wolne ręce i mogę coś w domku porobić, wczoraj nawet odkurzałam z nim w chuście. Bo ostatnio bardzo się domaga bliskości, a chusta to najlepsze rozwiązanie.

Filipek chyba stara się zwrócić na siebie uwagę albo wykorzystuje okazje że jestem zajęta bo strasznie psoci. Wczoraj pomazał ścianę i biurko czarnym markerem, wylał cały płyn do kąpieli i dziś pomazał różowym zakreślaczem poduche od kanapy i fotel :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 cze 2011, 13:24

Bylismy ostatnio na grillu u znajomych Pawełek przespał cały czas a wszyscy czekali aż się obudzi :-D
czyli nie doczekali się pobudki? :ico_oczko:
Byliśmy na wizycie patronazowej i Pawełek przytył kilogram w niecałe trzy tygodnie :-) Więc mleczko mamusi jest syte. Wymiotami kazała się nieprzejmować skoro tak przybiera na wadze. WItaminy mam dawać godzinę przed karmieniem żeby nie zwymiotował.
to super przybiera na wdze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to jednak wit k dalej podajesz?
Filipek chyba stara się zwrócić na siebie uwagę albo wykorzystuje okazje że jestem zajęta bo strasznie psoci. Wczoraj pomazał ścianę i biurko czarnym markerem, wylał cały płyn do kąpieli i dziś pomazał różowym zakreślaczem poduche od kanapy i fotel :ico_olaboga:
:ico_olaboga: a już myślałam,że Fili[pek będzie dalej taki grzeczny a tu różki też pokazuje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

30 cze 2011, 14:05

Motylek22, witaj! już się martwiłam o Ciebie! Dobrze, że Pawełek tak przybiera :ico_brawa_01: to ile już waży? Chusta fajna sprawa, dobrze, że ci służy :-)

Ja właśnie się na spacer z Maksiolem wybieram! Kupię coś do kawy bo dziś nawiedzą mnie koleżanki z pracy :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

30 cze 2011, 14:23

dziekuje dziewczyny

Tosia dzis meeeeega marudna i rozdrazniona, spi nawet tylko na rekach
jak ja odloze do lezaczka to chwilke i na rece, jak spi, to sie wybudza odruchem moro :ico_noniewiem: nie wiem dlaczego :ico_noniewiem:
w miejscu wklucia igly i naokolo, ma twarda nozke, czy to mozliwe ze ja to boli? szczepienie miala przedwczoraj po poludniu :ico_noniewiem:

[ Dodano: 30-06-2011, 14:50 ]
to sie wybudza odruchem moro
chyba zle napisalam, chodzilo mi o to ze tak jakby sie wystrasza czegos, raczki prostuje :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

30 cze 2011, 14:56

My właśnie wróciliśmy ze spaceru i zakupów. Na obiad pierś kurczaka parowana+brokuł.
Motylek to Filipek zazdrosny i próbuje na siebie zwrócić uwagę, :ico_brawa_01: dla Pawełka.
Tosia dzis meeeeega marudna i rozdrazniona, spi nawet tylko na rekach
jak ja odloze do lezaczka to chwilke i na rece, jak spi, to sie wybudza odruchem moro :ico_noniewiem: nie wiem dlaczego :ico_noniewiem:
w miejscu wklucia igly i naokolo, ma twarda nozke, czy to mozliwe ze ja to boli? szczepienie miala przedwczoraj po poludniu :ico_noniewiem:
Nie sądzę by nóżka ją bolała, a to miejsce masuj to szybciej będzie normalne. Raczej marudzi z innego powodu, np.: pogody. U nas duchota straszna się zorbiła a rano było tak fajnie.

Wiadomość od mamy Izuni
Jej mama wróciła już do siebie, teściowa w zeszłym tygodniu miała operację więc mama Izuni biega do niej codziennie. Ada rzadko już wymiotuje, dziewczynki jeszcze trochę kaszlają ale wychodzą już z tego. Mama Izuni już wszystko powoli ogarnia-dziewczynki, spacery, obiady i dom. M wymyślił, że 15 jadą nad morze do rodziny mamy Izuni.
Ostatnio zmieniony 30 cze 2011, 15:03 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 cze 2011, 14:57

Wiadomość od mamy Izuni
Jej mama wróciła już do siebie, teściowa w zeszłym tygodniu miała operację więc mama Izuni biega do niej codziennie. Ada rzadko już wymiotuje, dziewczynki jeszcze trochę kaszlają ale wychodzą już z tego. Mama Izuni już wszystko powoli ogarnia-dziewczynki, spacery, obiady i dom. M wymyślił, że 15 jadą nad morze do rodziny mamy Izuni.
coraz lepsze wieści od niej :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

30 cze 2011, 14:59

Raczej marudzi z innego powodu, np.: pogody. U nas duchota straszna się zorbiła a rano było tak fajnie.
mam nadzieje, ze to tylko iwina pogody, bo strasznei duszno u nas, pogrzmialo, spadlo kilka kropli i to wszystko

[ Dodano: 30-06-2011, 15:00 ]
tylko niepokoi mnie to zrywanie sie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 30-06-2011, 15:01 ]
oo zaczelo padac, Tosia spi od 2 minut w swoim lezaczku :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

30 cze 2011, 16:32

Stawiam dzisiaj :ico_tort: na urodziny mojej mamy :-)
częstujcie się ;)
Emilia dziwne z tym odruchem moro przecież nic jej nie straszy... hmmm...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości