gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

08 paź 2012, 15:30

Madleine prześlicznie wszyscy wyglądaliście :ico_brawa_01:
A krzesełko bardzo fajne tylko nie dałabym tyle :-)

Mamusia28 mi tak samo jak dziewczynom leci pokarm z drugiej piersi jak karmię. I dokładnie tak jak Gosia pisze jak sobie myślę że jest pewnie głodny to już mi leci :ico_olaboga: ja myślałam że tak każda ma :-D Fajnie że Ty nie potrzebujesz wkładek.
A wiecie ja właśnie obliczyłam że te wkładki lansinoh kosztują mnie tyle samo co rossmanowskie ( znowu nie było w rossmanie).
Bo Lansinoh wychodzi 44 grosze za sztukę a rossmanowskie jak nie są w promocji 22 grosze. No a rossmanowskie muszę co najmniej dwa razy częściej wymieniać. A do tego fajniejsze są, cieńsze i pierś zawsze sucha :ico_brawa_01:

Fajne takie pamiątki, ja też chrześnicy dałam smoczek albo łyżeczkę grawerowaną. Maks dostał jedynie łańcuszek na pamiątkę.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

08 paź 2012, 19:06

Gosia888, Madleine Super ze chrzciny udane:-) no i chłopaki takie grzeczniutkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i prezenty też super dostaliście

Qanchita super pomysł z grawerem z data i godziną urodzenia i wymiarami :ico_brawa_01: jak będę jeszcze kiedyś mamą chrzestną to od gapię od Ciebie pomysł :ico_wstydzioch: :-D współczuję tak częstych wyjazdów męża zwłaszcza teraz przy 2 dzieciaczków... mam nadzieję że chociaż dobrze wynagradzany jest za takie delegacje...

Gosia888 no dokłądnie ja teraz kupiłam rosmanowskie i powiem Ci że jak wcześniej byłam zadowolona tak teraz już mi nie podchodzą i fakt minimum 2 razy częściej trzeba je wymieniać...

Mamusia nie ucieka Ci mleczko? Szczęściara! Ja mam tak jak dziewczyny na samą myśl ze Kajcia głodna to mi ucieka a w nocy jak przesypiała po 6h i więcej to nawet myśleć nie musiałam tylko mleczko wręcz uciekało.. zresztą moje cycuśki coś słabe zaworki mają i często kropelki wypuszczają :ico_zly: np dzisiaj poszłam do sklepu i czuję ze mam mokrą bluzkę bo mi wkładka się osunęła (rossmanowska) i mleko mi wylało :ico_zly: :ico_zly:

No i niestety nasze nocki się strasznie popsuły w ogole Kajcia ma jakiś zły dzień... no ale noc dramat... spała od 22 do 3 nad ranem a potem co 2h pobudka... a nawet częściej dzisiaj cały dzień coś jej nie pasi i marudzi i tylko rączki i rączki... :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

08 paź 2012, 23:29

no ale noc dramat... spała od 22 do 3 nad ranem a potem co 2h pobudka... a nawet częściej dzisiaj cały dzień coś jej nie pasi i marudzi i tylko rączki i rączki... :ico_olaboga:
haha u mnie taka nocka by była rewelacja :-D
a w nocy jak przesypiała po 6h i więcej to nawet myśleć nie musiałam tylko mleczko wręcz uciekało..
u mnie przerwa w karmieniu to 3h w nocy najdłuższa (chociaż dzień przed chrzcinami 4,5h przespał :ico_szoking: :ico_brawa_01: ) a i tak wkładki takie mokre :ico_olaboga: Zresztą jak karmię to ten pokarm nie zbiera mi się w drugiej piersi tylko na początku ale i w trakcie.

Dobra pora spać, wszyscy już śpią oprócz mnie.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 paź 2012, 09:49

dziewczyny nie wiecie czy gdzieś jest promocja pampersów?

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 paź 2012, 09:54

u nasbyły w tesco ale przebrane tak że tylko wielkie zostały. ja na dzien daje Dady, w nocy Pampek

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 paź 2012, 11:17

tylko że my tesco mamy takie kijowe małe :ico_zly: supermarket

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 paź 2012, 16:36

współczuję tak częstych wyjazdów męża zwłaszcza teraz przy 2 dzieciaczków... mam nadzieję że chociaż dobrze wynagradzany jest za takie delegacje...
Niestety nie ma z tego żadnych dodatkowych przywilejów. Podejmując tę pracę wiedział że wiąże się ona z częstymi wyjazdami zagranicznymi, taka specyfika pracy. Tylko że wiesz...póki dzieci nie było to mi to tak nie przeszkadzało...nawet planowaliśmy wspólne wyjazdy, w czasie jego pracy ja miałam sobie zwiedzać a wieczory wspólne no ale że się szybko za dzieciaki zabraliśmy to ktoś musi siedzieć w domu :ico_noniewiem:
No i niestety nasze nocki się strasznie popsuły w ogole Kajcia ma jakiś zły dzień... no ale noc dramat... spała od 22 do 3 nad ranem a potem co 2h pobudka... a nawet częściej dzisiaj cały dzień coś jej nie pasi i marudzi i tylko rączki i rączki... :ico_olaboga:
Podsumowując stała się normalnym dzieckiem...nadal grzecznym skoro śpi od 22 do 3 :ico_oczko:
U nas od 21:30 do 1 a potem różnie....co 2, 3 godziny.
Dziś była wyjątkowo dobra noc bo jak się położyliśmy o 22 to karmienie było coś około 4 i potem po 7. Ale to tylko dlatego że spałam razem z dzieciakami w łóżku...Tymek z jednej a Jolka z drugiej strony :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 paź 2012, 18:43

nadal grzecznym skoro śpi od 22 do 3 :ico_oczko:
Gosia aleto było ostatni raz takie spanie :( teraz spi takod 21 do max 1 w nocy a potem to już co 2h pobudka :ico_placzek: i jak spała do 12 tak teraz do 9 to cud... a za dnia diabełek wcale nie chce spać... ehhh.... cóż trzeba się przestawić... W ogóle Kaja ostatnio dziwnie się zachowuje jak je mianowicei wypluwa cyca odwraca się w drugą stronę i zaczyna płakać za cycem i odwraca się w strone cyca zasysa i znowu w drugą stronę i płacze za cycem i rak cały czas :ico_noniewiem: mimo że z cycka leci ciurkiem...

Jutro szczepienie o ile dojdzie do skutku bo ostratnio Kajci oczko ropiało :( ale to chyba od tego że jej dolne rzęsy rosna i póki co to rosną jej do oka :ico_olaboga: :ico_chory: :(

Gosia888 w Kauflandzie do jutra sa pieluchy za 54,95zł 96 sztuk za trójki a w Realu za 64.95 za 112 sztuk trójek ja dzisiaj w Kauflandzie kupowałam

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 paź 2012, 19:34

Kasiala to wiercenie przy cycku może być spowodowane pobolewaniem brzuszka, przerabiałam to z moją dwójką. Pewnie pojadłaś coś czego mała nie toleruje :ico_oczko:
Mój bączek mały ostatnio mało jada... wygląda jakby zaspokajał swój pierwszy głód a potem puszcza i odwraca się na TV albo uśmiecha się do matki:) A jakbym strzeliła w tym momencie jakąś głupią minę to śmieje się w głos i już po jedzeniu :ico_haha_01:

Kasia a Kaja ma spanie jak większość maluszków więc nie przejmuj się :ico_oczko: Po prostu niepotrzebnie przyzwyczaiła mamusię do dobrego :-)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 paź 2012, 21:32

Gosia moi sasiedzi ostatnio kupowali w Makro ponoc dobra cena byla w niedziele....
Kasiala z tym jedzieniem to jest tak ze u mnie Marysia tez jak zjem np czosnek to je na sile, troche possa i wypluwa i tak w kolko Macieju az poleci cos dobrego...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość