Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

14 maja 2007, 15:39

Witajcie :-)
Ja na chwilke do Was wpadłam, bo przerwe w pisaniu musialam sobie zrobic, ale widze ze pustki.
Julie swietne zdjecia, Nathanek nie wyglada jakby sie wody bal, no ale w koncu w brzuszku to jego naturalne srodowisko bylo :ico_oczko:
Monis my rowniez po chrzcinach.
A zapomnialam Wam powiedzieć, że nareszcie doczekalismy sie zabka. Od soboty dolna lewa jedynka, a od dzis prawa :-) Ale sie ciesze, a maluszek nareszcie sie nie meczy. Choc ze zdwojoną siła pcha wszystko do buzki.
Miłego dnia, buziaczki :-)

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

14 maja 2007, 17:34

hej kobitki!
Huberciku gratuluje ząbka!! Kornelek też już by cgcial miećale jakośnie chcąwychodzić i tylko go tedziąsla swędząmasakrycznie:(
moj synek ochrzczony ale powiem Wam ze ten chrzest to tydzieńprzygotowań, 5h imprezy i 4h zmywania słowem charówka!! kurcze komunie zamawiam w hotelu! już zaczne na to oszczędzać haha...;)
buziaczki

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

15 maja 2007, 14:00

A my miałyśmy ciężką noc....Ania kilka razy wymiotowała :(( dziś zrobiła dwie megakupy i teraz śpi.Nie wiem co Jej zaszkodziło ?? :ico_puknij:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

15 maja 2007, 16:31

Witajcie, nie wiem czemu ale przez ostatnie kilka dni nie miałąm dostęp do Tik-taka, wychodził jakis błąd, dopiero dzisiaj udało mi sie do was zajrzeć. Ale zmian u waszych pociech :ico_brawa_01: . Mój mały dzisiaj był na szcz :ico_brawa_01: epieniu, strasznie płakał :ico_placzek: . ale wazy 1050, sporo :-D .

[ Dodano: 2007-05-15, 16:32 ]
poczytam dokładniej co naskrobałyście i później zajrzę do was jeszcze a teraz idę gotować ciepły obiadek bo maz zraz wraca z pracy :ico_oczko:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

15 maja 2007, 17:26

maju no wlasnie sie zastanawialam co z wami...
u nas te dwojki dolne ida i chyba gora normalnie zwariowac mozna hihihi

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

15 maja 2007, 18:39

julie no w końcu udało ci się zrobić fotkę tym ślicznym ząbkom :ico_brawa_01:

Margot jak Ania się czuje? Może to grypa żałądkowo- jelitowa? Duuużo zdrówka :-)

Lemonii z tymi chrzcinami to masz rację, u mnie było to samo góra garów do sprzątania i usługiwania wszystkim gościom. Ja również zastanawiam się nad komuniom w Restauracju. U mnie komunia u córci już za 3 lata. Ale Kornelek się zmienił i coraz bardziej podobny do ciebie Lemonii :-)

Gosiunia napisz ta pracę wreszcie i wracaj do nas, no i brawa dla Hubercika za ząbki :-D , a tak nawiązując do tych ząbków to mojj córci już niedługo pewnie zaczną wypadać, już się nie może doczekać bo ostatnio oglądała bajkę o zębowej wróżce, która jak znajdzie pod poduszką w nocy pierwszego wypadniętego ząbka, to wymienia go na prezent i ona cały czas siedzi mi teraz przed lusterkiem i patrzy czy już sie jej ruszają :-D .

Moniś gratulacje dla Kubusia a z tym siedzeniem to wg mnie jeśli widzisz, że mały się nie męczy, lub krzywo wygina, to śmiało możesz z nim tak ćwiczyć

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

15 maja 2007, 19:26

Ania zrobiła kolejną kupkę a potem zjadła z piersi i...po 30 minutach zwymiotowała :ico_placzek: temperatury nie ma teraz śpi nie wiem co z nią robić...... :ico_puknij:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

15 maja 2007, 19:32

Margot, pewnie wiesz , że cycuś to najlepsze lekarstwo więc przystawiaj ją jak najczęściej. Jesli masz w domu smectę to możesz jej podać, lub lakcid albo lacidofil, powinno pomóc na biegunkę.

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

15 maja 2007, 23:24

Hejka :-)
Mrgot jak tam Ania lepiej sie czuje przespała noc bez problemów ???
Maju no wreszcie jesteś , Kubuś ładnie się już podciąga ale do siedzenia to jeszcze chyba daleko ale tak wogóle to widze że jest to dala niego wysiłek .
A teraz jest cos markotny i budzi się co troche wydaje mi sie że jest troche rozpalony ale po kąpaniu mieżyłam mu temp. i miał 37i 5 kresek to nie jest przecież taka wysoka gorączka ale nie wiem czy to nie ma coś wspolnego z ząbkami bo bardzo wpycha łapki do buziaka musza go bardzo swedzic dziasełka, a jak mu posmarowałam dziąsełka żelem to przez jakiś czas wogóle nie wkładał łapek do buzi .
A co do chrzcin to też się zastanawiam czy w restałracji i w domu tylko że u nas bedzie mało osób bo tylko 12 i nie wiem gdzie mamy robić bo juz sie dowiadywałam w restałracji jak byśny robili to duży obiad i poóźniej na słodko jestem w kropce :ico_zly:
Obrazek

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

16 maja 2007, 07:44

Dzień dobry :-)

Moniś wg mnie Kubuś napewno na chrzciny będzie już siedział, tym bardziej, że z dnia na dzień widzisz jakie robi postepy.U mojego małego od pierwszego przekręcenia się na brzuch wszystko poszło tak szybko :ico_olaboga: a on już samodzielnie siedzi :ico_szoking: . Co do chrzcin to zależy jaka lubicie atmosferę podczas takich imprez. U mnie to jest zawsze tak że siedza do później nocy aż wszystkiego nie zjedza i nie wypiją :-D a w restauracji tak się raczej nie da :-D , no i u mnie najbliższa rodzinka z dziećmi to 22 osoby. Takze jesli to 12 osób to chyba wygodniej będzie ci zrobić w domku, nawet ze względu na Kubusia no i musisz sobie to tez przeliczyć, co ci się bardziej opłaca.

[ Dodano: 2007-05-16, 07:46 ]
ale jeśli nie ma kto ci pomóc to zrób w restauracji :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość