karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

27 wrz 2007, 17:34

wpadłam na chwilke sie przywitać :-D jutro idziemy na połówkowe usg znając mnie niebede mogła dzis spac ze stresu.z jednej strony sie boje że cos jest nie tak , z drugiej bardzo sie ciesze ,że zobaczymy naszą dzidziulinkę :-D
,ale to chyba normalne kazda z nas sie stresuje przed usg.
Miłego wieczorku :516:

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

01 paź 2007, 10:01

KArina i co tam sie dowiedzialas? Pisz tu szybko!!!

garcia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 11 wrz 2007, 08:33

01 paź 2007, 13:46

a ja niedlugo wybieram sie do lekarza. mam nadzieje ze wszystko jest w porzadku - boje sie....na szczescie brzuch boli troche mniej :D a dziecko dzis w nocy porzadnie mnie skopalo :ico_oczko: coraz mocniejsze sa te kopniaki :ico_noniewiem: a cale 4 miesiace przed nami. :ico_szoking: :-D
pozadrawiam!

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

01 paź 2007, 14:42

garcia, daj znac, jak bylo na wizycie u lekarza, a tak w ogole to zapraszam na gg w razie nudow :-D

jestem przeziebiona, dorwalo mnie :ico_placzek:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

01 paź 2007, 15:35

a my wpadlismy na fajny pomysł :-D :ico_brawa_01:

chcemy razem z cgrztem wziąć ślub koscielny :ico_brawa_01: ,ślicznie bysmy wygladali ja w biaej sukni mąż w garnituże malutki bobas na rękach i biegający smyk koło nas :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

01 paź 2007, 18:18

cześć dziewczynki! no i jak po wizytach u lekarzaa? ja idę jutro na badania a w czwartek pewnie na wizyte kontrolną :ico_brawa_01: Jakoś mi ten czas zleciał, bo mam wrażenie,ze niedawno byłam na poprzedniej, a to już miesiąc :ico_szoking: A wybieracie sie moze na USG 3 d albo 4d???
karina22, świetny pomysł, jedna wielka imprezka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

01 paź 2007, 18:47

ja ide do gina w srode.

Jeśli chodzi o usg to moja dzidzia ma 365 gram jest cała i zdrowa ,płci niebyło widac bo odwróciło sie pupom :ico_haha_01:
Troszke jestem zawiedziona bo mąż niemógł wejsc do gabinetu :ico_noniewiem: :ico_placzek:

Na nast usg wybieramy sie prywatnie tak około 30 tygodnia :ico_ciezarowka: ,przynajmniej ja zobacze dzidzie na monitoze i mój mąż też :-)

garcia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 11 wrz 2007, 08:33

01 paź 2007, 19:47

a ja po wizycie i usg :DDD wszystko jest dobrze, a nawet....nie musze juz lezec :D, ale wciaz musze prowadzic oszczedy tryb zycia. zreszta i bez wizyty o tym ostatnim wiedzialam bo dzis bardzo zmeczyla mnie sama podroz do lekarza i zaraz brzuch rozbolal:(
ale co tam-najwazniejsze ze wszystko jest w porzadku-tylko coraz mniej mi sie podoba chodzenie z mezem na usg :ico_oczko: , bo Pani doktor oglada i w trakcie ogladania i oceny zaczynaja sobie plotkowac, a ja nic wtedy nie widze!!!! :ico_placzek: tak wiec dzis ogladalam moja dzidzie jakies 2 minuty, ale....chyba widzialam malutkiego fiutka :ico_wstydzioch: , jaderka jeszcze nie zstapily (jesli to chlopak) i Pani doktor powiedziala, ze to tylko taka wstepna ocena.
wg usg jestem o tydz. dalej tzn. w 24 tyg. i doskonale to widze po tym jak mi brzuchol wywalilo i czuje po sile ostatnich kopniakow.... :ico_oczko: obudzialam sie dzisiaj w nocy i normalnie nie moglam uwierzyc tak mocno sie mi w brzuchu kotlowalo :ico_brawa_01:
czekam na wiesci po Waszych wizytach :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

01 paź 2007, 22:20

Cześć Lutówki!
Przepraszam, że się tak wtrąciłam do Was, ale mam sentyment do tego wątku. Rok temu tak samo oczekiwałam na moją mała dziewczynkę, jak Wy teraz na swoje kruszynki... Teraz moja Ala ma już prawie 8 miesięcy i jest radosnym bobasem,( potrafi już dokuczać swojemu starszemu braciszkowi). Ale czasem wracam myślą do czasu gdy z innymi dziewczynami Lutówkami "gadałyśmy" o naszych ciążach :ico_haha_01: samopoczuciu, itd. Teraz większość z nas jest na wątku mam z lutego i cały czas mamy sobie dużo do powiedzenia...

Chciałam pozdrowić wszystkie Lutowe Mamusie z 2008 roku. Lutowa Mama z 2007 z Lutowianką Alą... :ico_dziecko:
:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

03 paź 2007, 11:25

Garcia, a jakie duze jest twoje dzieciatko?

dziewczyny, ktore macie zwierzatka w domu, czy robilyscie badanie na toksoplazmoze???

milego dnia, ja nadal przeziebiona :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość