Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

05 wrz 2009, 23:45

Ale nas tutaj już dużo!
w kupie siła :ico_oczko:
fajnie ze tyle mam wybiera ten sposob karmienia
bo grunt to sie nie poddac na poczatku :-D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

06 wrz 2009, 12:07

Katka i twoj gin ma racje cyc jest dobry na wszysko!

A co do tego jakie dzieci rodzimy to nie ma znaczenia czy male czy duze jestesmy zawsze wstanie je wykarmic cycuniem i to nawet bez dokarmiania bo tak nas stworzyla natura :ico_oczko: Dziewczynki wyobrazcie sobie kiedys na swiat przychodzily dzieci a matki nie mialy modyfikowanego mleka i jeszcze tez nie wiedzialy ze krowie mozna podac wiec karmily instynktownie piersia Wiec jak my tylko chcemy to nasz organizm wytworzy na tyle mleczka ze wykarmi sie takie duze dzidzi jak urodzila Katka :ico_oczko: Czego sama jet dowodem

A my cycujemy nadal chociaz juz w nocy powinnysmy przestac Ale niestety :ico_nienie: Viva jest innego zdania i cucuje nadal w nocy Wiec ja cierpliwie jeszcze czekam az sama odrzuci nocne cycowanie :ico_oczko:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 wrz 2009, 09:24

ja tez dołaczam do mam zwolenniczek karmienia piersia :-D

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

09 wrz 2009, 09:49

I ja!!!!!!!!!
tylko, że musze dokarmiać :ico_noniewiem:
ale ile sie tylko da to daje cycusia :-D

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

09 wrz 2009, 09:54

tylko, że musze dokarmiać
a czemu?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 wrz 2009, 10:29

mariquita, wlasnie dlaczego MUSISZ dokarmiac ???
malutkaniunia88, :ico_brawa_01: witaj

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

09 wrz 2009, 10:34

mam za mało mleczka i nawet kiedy wyssie mleczko z obu naraz to za 10 minut płacze z głodu :ico_olaboga:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

09 wrz 2009, 10:40

mariquita, wybacz ale to zle podejscie. jesli placze z glodu to przystaw do drugiej piersi. im wiecej dziecko ssie tym wiecej mleka sie produkuje. poza tym moze woli butle bo latwiej plynie a przy cycusiu musi sie troche napracowac. kobieta nie ma NIGDY za malo mleka :ico_nienie:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

09 wrz 2009, 12:33

kobieta nie ma NIGDY za malo mleka
ja ine wiem czy to do konca prawda...
jestem zwolenniczka karmienia sama karmie
no a skad przypadki ze dziecko nie przybiera na wadze a czasami wrecz na niej traci? Karmione tylko piersia? Skoro mleko zawsze jest wartosciowe i tyle ile potrzeba ?
Wydaje mi sie ze nie a tutaj reguły
Zreszta to takie gdybanie... Bo te kobiety ktore karmią i karmiły z reguły nie potrafią zrozumiec tych ktorym sie nie udało i patrzac na siebie uwazaja ze kazda inna tak samo jest w stanie wykarmic dziecko
Czasami owszem zbyt szybko sie poddajemy i butelka niepotrzebnie zostaje uzyta...
Sama znam mame dziecka ktoro bylo na piersi ciagle płakało ale ta uparcie karmila piersia i szukala przyczyn płaczu od kolek po Bog wie co dopiero na wizycie u lekarza okazało sie ze nie przybiera na wadze i placz byl zapewne z glodu :ico_szoking: Po podaniu butli dziecko Anioł i choc karmione na zadanie wciaz bylo glodne
wiem - powiecie ze pewnie bylo zle przystawiane :ico_oczko:
mysle ze nie ma tutaj reguły :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 wrz 2009, 13:28

dorotaczekolada napisał/a:
kobieta nie ma NIGDY za malo mleka
ja ine wiem czy to do konca prawda...
ja musze przyznac racje dorotaczekolada bo wiesz z tym przybieraniem na wadze to najczesciej nie dlatego ze kobieta nie ma mleka tylko dlatego ze dziecko zle ssa - nie umie,maka nie umie do dobrze przystawic,ma problemy z zuchwa,jest dzieckiem po klaszczach i jak ssie to boli je glowa dlatego chce pic z butli-ale nie ze mleka ma sie malo jak przystawia sie dziecko i nie podaje butli to tak to natura zaplanowala ze powinno byc ok :ico_sorki:
wiem ze w Polsce nie wnika sie tak bardzo dlaczego dziecko zle ssie i podaje sie zaraz butele ale ja tu spotkalam sie z tyloma przypadkami kolezanek z grupy karmienie piersia-jedo dziecko wlasnie mialo problem z rzuchwa -moja osobista corka miala bole glowy po kleszczach i nachodzace lekko kosci czaszki sprawialo jej to tez bol przy sasaniu-i nie tylko ,wiezadeklo pod jezyczkiem malenkie i bobo nie umie ssac -jest tysiace mozliwosci ale trzeba walczyc :-D bedziemy tu sobie pomagac i radzic i na bank wykarmimy nasze glodomorki :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość