Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

22 cze 2008, 23:11

M0rD3CzKa pisze:pajęczyny w oknach i na żyrandolu...kurze na fotelach ... czyzby wątek nam umierał ?? :P
o przepraszam, ale wczoraj gruntownie sprzątałam pokoik z kompem :-D Pajęczyn W TYM POKOJU dziś nie znajdziesz :-D A my byłyśmy dziś nad wodą, potem u teściów i tak się nam zeszło jakoś. Nad wodą było super :-D
delicja, bo czasem tak to bywa, że jak nie prośbą to groźbą z facetami :ico_oczko: Oczywiście, lepsza byłaby pierwsza opcja, ale... Mój R też czasem się zachowuje jakby z pracy w kamieniołomach wrócił, ale jak mam zły humor to zaraz mu podnoszę adrenalinę i ciśnienie i zrywu dostaje... :ico_wstydzioch: A co do imprez to... co to jest?? :-D Marzy mi sie babski wieczór i gadanie do rana.... Ale mam babskie dnie z moją córką i tez sobie gadamy bez przerwy :-D Coraz mądrzejsza ta moja córa to i więcej tematów mamy do gadki :-D :-D :-D Tylko o głupich i podłych facetach nie chce ze mną gadać :ico_oczko:
Potem wkleję fotki, narazie muszę się stąd ewakuować

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

22 cze 2008, 23:20

Hektorka..ja już mam fioła na punkcie scrapkowania... jak robie zdjecie to mysle juz jak bedzie wygladało w scrapku :-D ot takie moje wariactwo
Kolka... a ja widze jak pajączek(brrrrr) spuszcza się(...) na niteczce z żyrandola ;) :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

22 cze 2008, 23:29

M0rD3CzKa, to Ty w drugim pokoju patrzysz pewnie :-D :-D
M0rD3CzKa pisze:pajączek(brrrrr) spuszcza się(...) na niteczce z żyrandola ;)
że pajaczek jest brrrr to rozumiem, że z żyrandola to możliwe, ale wytłumacz mi te niedopowiedzenie
M0rD3CzKa pisze:spuszcza się(...)
:ico_noniewiem: :ico_haha_01:

a tu te fotki. Ja lecę na stronę wstecz, bo chyba jakieś posty mnie ominęły
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

22 cze 2008, 23:52

Kolka, hm .. no ... wstydzę się :ico_wstydzioch: :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-06-22, 23:53 ]
a foteczki super... widze że moja synową coraz piękniejsza... ale fałdeczki wcale nie znikają hihi i dobrze :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

23 cze 2008, 00:24

Kolka, sliczne foteczki :ico_brawa_01: ...my dzis na farmie bylismy...Eryk karmił małe kózk z butelki i tez było super :-D

M0rD3CzKa, fajowy kotecek :-D

cos napisze jutro wiecej...dzis kaput...

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

23 cze 2008, 09:54

Cześć dziewczynyki, ja miałam wczoraj dzień masakrę, czułam sie tak jak bym miala zaraz kipnąć, od rana nie moglam podnieść głowy do góry, cały dzień spedziłam w pidżamie w łóżku, cały czas miałam mdłości, głowa myślalam,że mi pęknie, serce biło jakby miało zaraz wypaść :ico_olaboga: :ico_olaboga: , ja muszę przyznać mojemu meżulkowi,ze Oskarkiem zajmuje się znakomicie,wczoraj to zajmował się wszystkim on, posprzątał, ugotował obiad i zajął sie małym :-) , ale on od początku jak wracał z pracy to był czas jego i małego i tak zostało, na to nie mogę narzekać :-)

A co do umierania naszego wątku to masz rację Mordko, jak patrzę ile stron mają Lutówki to mi wstyd :ico_wstydzioch:
A koteczek śliczny :-) :-)

[ Dodano: 2008-06-23, 09:56 ]
A zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i julka jakie ma śliczne majtuszki :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

23 cze 2008, 10:25

witam...
caro, tak to bywa czasem u cieżarówek że sie źle czują..mam nadzieje ze dzis juz lepiej:)
no i nie ma nawet o czym gadac tu...
Wstawiać śpiochy!!!...do kompa leniuchy!!! :-D :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

23 cze 2008, 10:27

caro, :ico_olaboga: :ico_olaboga: a co to się stało?? Znów nadciśnienie??? Mam nadzieję, że już dobrze u Ciebie? Brawa dla Ciebie, że sobie dobrze męża wychowałaś :-D A te majtaski czasem jej się wżynają w tyłek i są jak stringi :-)
Mordko, jak ona na same śniadanie zjada więcej ode mnie to jak ma nie mieć fałdek :-D A Ty pokazuj aktualne foty zięcia!

My idziemy do sklepu, nie chce mi się bo duszno jak cholera, ale mus to mus... Dziś o 5 rano taka burza i ulewa u nas przeszła, że głowa mała. Normalnie domów z naprzeciwka nie widziałam! Jak nigdy się burzy nie boję tak dziś o mało zawału nie dostałam. A Julcia spała jak suseł :-)

To do sklikania potem

[ Dodano: 2008-06-23 ]
Miałam iść, ale tak mi się d...y nie chce ruszać... wygońcie mnie stąd :ico_sorki:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

23 cze 2008, 10:39

Mordko dziś już lepiej :-)

Kolka pisze:A te majtaski czasem jej się wżynają w tyłek i są jak stringi


:-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-06-23, 10:42 ]
u nas też wczoraj burza była, ja to sie zawsze burz bałam, brrrrrr, oczywiście mój musiał wszystkie onka pozamykac, bo ja się boję że piorun wleci :ico_wstydzioch: , a taka duchota była, ale nie pozwoliłam nawet jednego lufcika otworzyć :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-06-23, 10:43 ]
no i poszłą do tego sklepu :ico_placzek:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

23 cze 2008, 11:05

hej laseczki
kolka zdjęcia JUli super a to ona chodzi juz bez pieluchy?? że stringi nosi mówisz :)

dziewczyny u nas była taka burza dzis że prawdziwa jakas masakra Lenka sie obudziła i płakała i wołała mama mama i spła wtulona we mnie jak nigdy jej sie to nie zdarzało i wogóle ja od 3 nie spie przez ta burze jak mi budzik zawdzwonił to niewiedziałąm jak sie nazywam

a wątek moze uda nam sie jakos reanimowac

o rany jak jest tropilanie na dworzu nie do wytrzymania masakra

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość