79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

24 kwie 2007, 08:31

ja tez 12+ tylko ze u mnie to troche skaplikowane bo ja nie wiem jaka mialam wage wyjsciowa bo moglo byc 48 a moglo 50 jakby nie liczyc teraz waze 60 wiec soro do przodu a do konca jeszcze troszeczke :ico_placzek: co do stanu umyslu to tragedia u mnie napieta atmosfera bo przyciagam pecha samochodowego w grudniu mialam wypadek gdzies miesiac temu urwali mi lusterko i antene pod barem a wczoraj zgubilam dokumenty od samochodu dodam auto jest sluzbowe i na dobra sprawe nie powinnam nim jezdzic a moj biedny maz musi sie tlumaczyc nic dziwnego ze wsciekly :ico_zly: ja nie wiem co jest ze mna nigdy nie bylam taka roztrzepana :ico_olaboga: co do chumorkow to u mnie ok wrecz lepiej niz bylo teraz jakby wiecej luzu oczywiscie nieraz pokrzycze ze brudas...

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

24 kwie 2007, 09:11

Czesc Dziewczynki!
No u mnie to narazie 4.5-5 na plusie, ale z moim trybem zycia to dziwie sie ze w ogole tyje :-D !!!A jem naprawde duzo!!!!!
Anita ja mam tez taki problem jak Ty z roztargnieniem, tyle ze ja zapominam wylaczyc gaz i cos sie gotuje ze 2 godziny az zacznie smierdziec.Musze sie pilnowac bo to nie zarty!!! :ico_olaboga: !!!
Juz za 3 dni Usg :ico_brawa_01: !!!Hurra!!!!! :ico_tort:
Lece na sniadanko!!Wpadne pozniej(teraz to juz nie wpadne hahaha) :-D !!!
Milego Dzionka!!!!

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

24 kwie 2007, 09:20

ja jak narazie mam +10 kg i tak narzekam ze dużo ale u mnie na szczęście tak nie widać tych dodatkowych kilogramów - wszystko poszło w brzuszek i cycki :-D startowałam z 50kg a teraz 60 :ico_oczko:
a co do samopoczucie to u mnie całkiem nieźle bo pracuje tylko do końca tygodnia a potem zwolnienie :ico_brawa_01: muszę tylko nową osobę wprowadzić i labaaa

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

24 kwie 2007, 09:23

No to gratulacje Kasiu wypoczynku :ico_brawa_01: !!!

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

24 kwie 2007, 09:34

moj pech nie mija to ze posialam dokumenty czyli dowod rejestracyjny i ubezpieczenie to jedno a to ze tam byla karta paliwowa BP na podstawie ktorej w zamian za punkty mialam dostac fotelik nosidelko do auta dla mojego syna no to jestem nastepne ok 200 zl do tylu :ico_placzek: :ico_szoking: :ico_wstydzioch: :506:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

24 kwie 2007, 09:51

:ico_buziaczki_big: !!Anita przykro mi bardzo!!!Ale trzymam kciuki abys znalazla to co zgubilas!!!Moze jeszcze gdzies bedzie??!!!! :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2007-04-24, 10:15 ]
Dziewczyny czy bola Was plecy?Bo mnie okrutnie bola wieczorem i w nocy...Tylko nie wiem czy od ciazy czy od siedzenia przy koputerze....

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

24 kwie 2007, 11:51

Anitko, bardzo Ci współczuję. I rozumiem, bo też chodzę z głową pod pachą. Bez przerwy czegoś szukam.
Byliśmy u lekarza i dzidzia od 29 marca urosła dwa razy - waży już 586 gram i jest "o tydzień" większa niż wskazuje data ostatniej miesiączki - kolejny termin porodu to 20 sierpnia. Prosiłam, żeby sprawdziła, czy napewno dziewczynka, ale mała widać wstydliwa jest, piętkami zasłaniała uparcie. Co do tych bóli, to ginka powiedziała, że macica może naciskać na zstępnicę, czy jak tam się ten ostatni odcinek jelita nazywa i robi mi się zator. Podobno tak się zdarza. Najlepiej, żebym rano sie nie wylegiwała, tylko wstawała i chodziła aż mnie przywoła kibelek. I dostałam tabletki na hemoroidy, które można brać w ciąży. Mam nadzieję, że to pomoże. A za wagę dostałam opierdantus, jak się spodziewałam :ico_haha_01:

Martunia, plecy czasem mnie bolą, jak się wieczorem kładę, szczególnie jak mam bardziej aktywny dzień. Zwalam to na zmianę środka ciężkości :ico_haha_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

24 kwie 2007, 14:18

Cześć słonka !!! :ico_ciezarowka:
Super jest tak sobie poczytać , co gdzie się dzieje.
Anitko z dokumentami i ich gubieniem, to ja byłam ekspertem jeszcze przed ciążą. Gubiłam dowody i dokumenty szkolne ( wpisy i pokwitowania wpłaty), dokumenty zasiłkowe i tego tam typu, ale miałam takie szczęście, że zawsze się znalazły. Oby tak i było z tobą. Moja mama mi mówiła ""one gdzieś są i się śmieją z ciebie " i to doprowadzało mnie do wścieklizny :ico_zly: , że rzeczy materjalne nie mogą się zemnie nabijać i znajdywałam wszytko. Powodzenia !!!!
Ja narazie wiele nie przytyłam i wszystko idzie w brzunio i cycki. :-D
Wczoraj dzidzia kopała mnie, jak bym jej coś zrobiła !!! :ico_olaboga: Jak narazie siedzi dosyć spokojnie może się szykuje zemną do pracy, bo pracuje. Ale zamierzam pod koniec maja iść sobie i nigdy tam nie powrócić. Już się nie mogę doczekać. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

24 kwie 2007, 14:30

anita współczuję ale ja myślę że każda z nas to taka mała gapa więc my cię usprawiedliwiamy i wybaczamy :-D
martuuunia aco do pleców to mnie bolą jak jasna cholera moim zdaniem to komp troszke winny bo się siedzi zkrzywoinym ale jak by brzuszka nie było to by tak nie bolało
a ja dzisiaj w pracy uczę nową kobitkę moich obowiązków :-D ale szef będzie narzekał ihihi w końcu docenią co ja dla nich robiłam

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

24 kwie 2007, 14:33

To aż taka okropna jest ta baba. :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-04-24, 14:38 ]
Wisienko gdzie się podziewasz nigdzie cię nie ma !!!
A ja za 5 dni mogę zacząć odliczanko. :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-04-24, 14:40 ]
Wiesz co kasiu powilczyłam sobie i jak będę odchodzić z pracy to będę w 26-27 tygodniu ciąży, to coś jak ty. A ty ochodzisz bo chcesz, czy musisz.? :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość