Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

10 cze 2009, 11:15

Apap tak. Ja ostatnio miałam taki ból głowy w sobotę. Myślałam, że mi czaszkę rozsadzi. Po apapie przeszło. A to jeden z tych bezpieczniejszych leków.

Co do lekarza - to tym bardziej bym zmieniła!

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

10 cze 2009, 11:47

Ja bym radziła zaopatrzyć się w paracetamol bo ma mniej dodatków i jest tańszy a apap właśnie w składzie ma paracetamol, mi tak lekarz powiedział i fajna babka w aptece, w szpitalu też mi podawali paracetamol :-)

Ja też niestety chodzę prywatnie i może wizyty nie są tak drogie bo nawet jak robi usg to płace 50-60 zł ale za to dużo za dodatkowe badania krwi, ale przynajmniej babka spoko w szpitalu pracuje gdzie będę rodzić i nawet jak nie przyjmuje a jak coś dzieje to jadę do niej do szpitala i tam bada, bo u nas państwowo to kicha, same babki starsze (aż 2 :ico_szoking: ) i do tego ciemne masy, jak byłam u jednej bo się staraliśmy i długo nam nie wychodziło to mnie ani na badania nie skierowała ani nie skomentowała :ico_puknij: taka zła wyszłam i więcej tam się nie pokazałam :-D

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

10 cze 2009, 11:55

meg daj znać jak wrażenia po usg :-) ja już nie mogę się doczekać - jutro mam :-)

sama zastanawiałam się nad zmianą lekarza, moja pani ginek jest z polecenia. Podobno bardzo dobry specjalista ale nie jest zbyt miła. Na ostatniej wizycie zaciął Jej się komp i klęła przy mnie jak szewc :ico_szoking:

jak o coś spytam to mam wrażenie, że się denerwuje. Ale wgł statystyk ma najlepsze opinie w klinice więc doszłam do wniosku, że może teraz trochę przewrażliwiona jestem :ico_oczko:

a jakie dziewczyny macie plany na 'długi weekend' ??

mój Mąż wziął wolne w piątek i w reszcie pobędziemy trochę razem :) i mam ślub Przyjaciela (wszyscy znajomi zobaczą mnie z brzuszkiem) :ico_haha_01:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

10 cze 2009, 12:01

co do pracy chalupniczej to szukam,ale jak na razie to jedan wielka sciema,. kaza kupowac sprrzet i produkty i potem samemu to opylac. porazka...
na razie umowilam sie z kolezanka bo ona robi sliczne kolczyki i mi podrzuci a ja wystawie na forum :-) moze sie wam spodobaja to i mi pare groszy wpadnie :ico_oczko:
na razie planuje sprzedaz kilku ksiazek. mam przeczytane a sa w swietnym stanie. moze komus posluza. mam Kod Leonarda Da Vinci, romanse Daaniele Steeel i kilka sensacyjnych...zobaczymy....
ja paracetamol tez juz bralam. bo w 1 mcu mialam bole glowy non stop. jak juz nie moglam wytrzymac to bralam. zimne oklady tez pomagaja :-)

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

10 cze 2009, 12:03

odezwę się wieczorkiem jak wrócę... trzymajcie kciuki :-D miłego dnia i odezwę się później... teraz idę łyknąć apap. bez wsparcia nie wygram...

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

10 cze 2009, 12:30

Meg Powodzenia i czekamy na wieści :-D

Co do planów weekendowych to chyba w domku. Mąż ma pierwszy wolny weekend o świąt wielkanocnych - więc na pewno błogie lenistwo mu się przyda. A ja nareszcie będę go miała na wyłączność :ico_brawa_01: Możliwe, że na chwilę do znajomych wpadniemy. Ale ogólnie spokojnie i w zacisznej atmosferze.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 cze 2009, 15:48

Shiva pisze:Co do lekarza - to tym bardziej bym zmieniła!
- a ja sie pod tym podpisze :ico_sorki: :ico_sorki:

anetka607 pisze:w szpitalu też mi podawali paracetamol
- a mi Codipar,ale to chyba to samo :ico_oczko:

anusiek, ja planowalam wyjechac do siostry,ale musze sie wstrzymac :ico_zly: No ale za to jutro dzien z mezusiem,potem idzie na nocke i dwa dni wolne,a jak ladna pogoda jest,to zawsze cos wymyslimy z tym naszym brzdacem :ico_brawa_01:

dorotaczekolada, a nianiowanie juz w gre nie wchodzi? A moze jakas robotka na czarno na jarmarku dominikanskim?? Juz pewnie niedlugo sie zacznie :ico_olaboga:

Wiem jaka to lipa z kasa,temu czekalam az tu w wojsku umowe dostane,nawet jak mnie zwolnia po macierzynskim,to zawsze jeszcze kuroniowki rok bede miala :ico_wstydzioch:

meg, trzymamy kciukasy i male piastki w brzuszkach i czekamy na relacje :ico_sorki: :ico_sorki:

A ja dzis 3 godziny na placu zabaw z Jedrkiem bylam :-D Dolaczyla do nas kolezanka,mama polrocznej Emilki,pogadalysmy sobie a dzieciaczki sie bawily :ico_brawa_01:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

10 cze 2009, 18:30

iw_rybka pisze:dorotaczekolada, a nianiowanie juz w gre nie wchodzi? A moze jakas robotka na czarno na jarmarku dominikanskim?? Juz pewnie niedlugo sie zacznie
no u mnie ten problem ze ciagle czuje sie fatalnie wiec nie moge miec zajmujacego zajecia. nie podejme sie opieki nad innym dzieckiem jak ledwie ze swoim czasem daje rade. no i z Matim nie mam co zrobic wtedy...wiec szukam dalej...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 cze 2009, 18:59

dorotaczekolada, no tak :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

10 cze 2009, 19:47

Po dzisiejszej nocy - gdy co chwila się budziłam, bo mnie gnaty bolały, to kręgosłup dokuczał, to spodnie od piżamy piły w brzuszek, a to do kibelka co chwila - stwierdzam, że to dopiero początek a ja już się boję co to będzie, gdy brzuszek będzie większy :ico_olaboga: Przecież wtedy ja chyba oka nie zmrużę. Masakra. Walczyłam ze sobą i z bólem do 5, potem przeniosłam się na sofę, zwinęłam w kłębek i jakoś do rana doczekałam. A dziś pojechałam na zakupki i kupiłam sobie spodnie do spania z bardzo lekką gumką, aby mnie nie cisnęły. Jakoś do koszuli nocnej przekonać się nie mogę. Poza tym nieźle się przestraszyłam, bo mnie podbrzusze bolało, i tak jakby jajniki. Na szczęście okazało się, że to mięśnie :ico_puknij: trochę się rozprostowałam i przeszło.
A jak Wy sobie radzicie ze spaniem??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość