Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

18 sie 2010, 21:34

Zubelek gratulacje wiem że chciałaś chłopca ale w dziewczynkach masz już doświadczenie :) Szczerze to Ci zazdroszczę co ja bym dała aby w moim brzuszku też była mała słodka dziewczynka wiem że najważniejsze aby było zdrowe to bez gadania ale tak mi się marzy córeczka..... :) Jak będzie chłopiec to nie wiem czy dam sobie rade z takim małym zbójem a jeszcze jak się wda w tatusia to już w ogóle masakra ..... :)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

18 sie 2010, 21:38

A ja z kolei strasznie bym chciał małego zbója, który by wdał się w tatusia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

18 sie 2010, 22:28

:ico_haha_01: dziewczyny ale to że dziewczynki to słodkie landrynki grzeczne i poukładane to tylko mit :ico_haha_01: ja mam dwa zbóje w domu :ico_haha_01: które mają cechy i moje i męża a ja bardziej zbójowata jeszcze jak on :ico_haha_01: :ico_oczko:
Dziewczynki jako malutkie sa bardziej żwawe,energiczne i rezolutne,że tak powiem a chłopcy bardziej spokojni,tacy troszkę zamuleni :ico_haha_01: mówię tak do 3 czy 4 lat.
Chciałam chłopca bo z 3 babą zwariujemy,chłopak byłby odskocznią,wyzwaniem i nowym doświadczeniem.Poza tym moze faktycznie byłby trochę mułowaty :ico_haha_01: ( w dobrym tego słowa znaczeniu) i byłby spokój :ico_haha_01: bo i tak u nas dom cały chodzi od 8 rano do 22 :ico_haha_01: ale wiadomo,kocham te moje roztrzepańce nad życie,nie wyobrażam sobie je zamienić na chłopców i pewnie jak urodzę maleńką następną,też będzie wyjątkowa i niezastąpiona.
Nie smucę się,że to nie chłopak,raczej się śmiejemy że tyle bab,tak Bóg chciał i coś w tym musi być :ico_oczko:
Za to w wieku starszym dziewczyny niby spokojniejsze,więcej pomogą a chłopak zbój ale czy ja wiem...mam 2 braci...a ja wcale nie byłam spokojna jako nastolatka :ico_haha_01: oj moje mi też dadzą popalić :ico_haha_01: .Nie ma reguły ,nawet to jak wychowujemy nie zawsze ma całkiem wpływ jakie dziecko będzie i czy "dobrze" wyrośnie.Czas pokaże :ico_haha_01:

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

19 sie 2010, 08:34

zubelek, a tak trzymałam kciuki za chłopaka :ico_oczko: ale super że wszystko w porządku, może po prostu Twój mąż jest zdolny stworzyć tylko kobietki :ico_oczko:
Buziok no nie wiem jak jest z aerozolem, wiesz w tym psikanym może jakieś dodatkowe chemikalia są zupełnie nie potrzebne Maleństwu, najlepiej idz do jakiejś zaufanej apteki i poproś o coś na gardło, dobrze jest też pić dużo ciepłego. U mnie tak się zaczęło najpierw gardło potem katarek i musiałam poleżeć w łóżku troszkę jakieś 3 dni i samo przeszło.
Kurcze nie zadążam za tym suwaczkiem wczoraj miałam 19 tygodni i 6 dni a dzisiaj znowu jest 19 tygodni Wam też się tak robi? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

19 sie 2010, 09:06

zubelek gratuluję córeczki, ale rozwieję Twoje przekonanie o tym, że chłopcy do 3 lat są spokojniejsi, ja ma w domu diabełka wcielonego. Odkąd zaczął raczkować, a miał wtedy 7 miesięcy, wszędzie go pełno, minuty nie usiedzi na tyłku, wszystko ruszy i wymyśla niestworzone rzeczy. Ja sądziłam właśnie odwrotnie, że dziewczynki są spokojniejsze - sądząc po znajomych którzy mają córeczki :ico_smiechbig: Więc to pewnie zależy od dziecka. Nie łudź się kochana, że chłopak byłby odmienny od Twoich córek, po prostu żywe dzieci rodzisz :-P

Agata86 mój suwaczek dobrze chodzi, ale ja mam z innej strony :ico_noniewiem:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

19 sie 2010, 09:48

Witam! Dziewczyny śniło mi się dziś, że byliśmy na USG. Byliśmy tzn ja, mężuś i córa bo planujemy iść właśnie wszyscy razem poznać płeś (ale dopiero za jakieś 2 tyg). A mnie się śniło, że byliśmy i okazało się, że to chłopiec tak strasznie ryczałam, że obudziłam się z takim płaczem, że do tej pory się trzęsę. Kurcze ciekawe kto tam się we mnie rozwija. Wam to dobrze bo już wiecie, a ja przez te 2 tyg to zwariuję. Moja Oliwka często ogląda Hannę Montannę i mówi: "Mamusia ja nie chcę braciszka, bo Hanna Montanna nie lubi swojego brata, więc ja też nie będę lubić". I od tej pory stwierdziliśmy z mężem, że ona tego filmu nie może oglądać, bo za duży wpływ ma na nią ta H M.

[ Dodano: 2010-08-19, 09:52 ]
Strasznie przydałby się u nas w domu chłopiec. Moja siorka ma parkę i tak jest fajnie. Ciekawe co przyniesie czas. Ciągle się nad tym zastanawiam.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

19 sie 2010, 11:06

halo halo :-D

buzok14, tak jest w ciąży,emocje...ja ostatnio obudziłam się z płaczem i krzykiem bo mąż odciął mi rękę we śnie :ico_haha_01:
raz wyłam pół nocy bo sobie przypomniałam że oblałam rok w szkole :ico_haha_01:
a raz ze snu z płaczem wyszłam przez kłótnię z dawną przyjaciółką (oczywiście we śnie) :ico_haha_01:
a tym bardziej jak się śni dzieciątko...jeszcze troszkę,wytrzymasz...
a córcia pokocha co będzie.Wiadomo,że takie filmy i bajki mają swój wpływ ale jak już małe będzie na świeci to będzie inaczej.

gaga22, no tak,nie ma reguły na płeć i temperament mój brat ma syna z adhd ale mimo ,że skacze po ścianach to i tak jest taki mało kontaktowy.Ale to nie tak,że myślę tak o wszystkich chłopcach,są też madralińskie diabełki wiem wiem :ico_haha_01:
może po prostu Twój mąż jest zdolny stworzyć tylko kobietki :ico_oczko:
no możliwe :ico_haha_01: ja mu mówię,że pewnie nasz Aniołek był chłopcem ,tak mówię,żeby nie czuł się,że nie potrafi bo oczywiście już komentarze "co z ciebie za facet syna zrobić nie umiesz" :ico_puknij: już padają.Mówię mu,może syna już miałeś tylko nie dane go było urodzić a córcie kocha nad życie więc i tą już kocha.I mówi,że się cieszy,uśmiecha się na myśl o niej,mówi jedynie,że nic się nie zmieni w domu :ico_haha_01:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

19 sie 2010, 11:39

Czesc dziewczyny. Wczoraj po powrocie byłąm taka zmęczona że jak sie położyłam to spałąm do rana...
Usg w porządku synek waży 230g, mierzy 22cm, wilkolud mój kochany ssa palucha ziewa i ma się znakomicie, widziałam pierwszy raz łzy u mego chłopa :ico_noniewiem:
Nie bardzo wiedziałam co mam mu powiedziec albo zrobic bo to wieczny twardziel jest a tu beczy ze szczescia wiec ja też sie rozpłakałam i sie przytulilismy i było jak by nigdy nic. :ico_haha_01:
Mam anemie i dostałąm terdyferon kurcze a po nim zęby idą prawdopodobnie to prawda??? Wiecie może cos na ten temat?????

[ Dodano: 2010-08-19, 11:42 ]
zubelek, Gratuluje dziewczynki. Kochana masz szcescie bo u Ciebie w domu to babskie rządy :ico_oczko: Ja będe miała samych chłopów nawet kota mam chłopa :ico_noniewiem: :-D
Super że wszystko w porządku :ico_sorki: :ico_sorki:
A szyjka twa wporządku????

[ Dodano: 2010-08-19, 11:45 ]
buzok14, Wiesz że ja podswiadomie też bardzo chciałam dziewczynke a mówiłam oby zdrowe.... Mam chłopca i też sie ciesze już ciuszki na alegro licytuje fajne takie że Ci mówie... Moja babcia zawsze mi mówiła żebym przed spaniem powiedziedziec ,,nie będą mi sie sniły pieski" to wtedy one odgonią te złe sny :ico_oczko: :ico_oczko: Taki żarcik mały...hahaha

[ Dodano: 2010-08-19, 11:47 ]
Buziok Spróbuj septolete ja brałąm na gardełko pomaga.... I napewno można w Ciąży. Oby pomogło cokolwiek kochana. :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-08-19, 11:49 ]
gaga22, Kurcze to masz wesoło kobietko :ico_haha_01: Aż sie boje czy dam rade z takim pobojowiskiem chłopskim w domu :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-08-19, 11:51 ]
Aga_86, Ja to sie boje że nasz sie wda we mnie bo ja to mam temperamencik :-D A kiedy masz usg?

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

19 sie 2010, 11:52

Agnieszka26 to super, że wszystko w porządku, ale wielki ten Twój synek :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
gaga22, Kurcze to masz wesoło kobietko :ico_haha_01: Aż sie boje czy dam rade z takim pobojowiskiem chłopskim w domu :ico_oczko:
dasz na pewno, gorzej ze mną będę pewnie miała dwóch takich :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

19 sie 2010, 12:01

Agnieszka26, fajnie,że wszystko ok :ico_brawa_01:

a ja się pochwalę fotkami :-D

no to i ja się pochwalę 20t brzuszkiem :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i moja kruszynka jeszcze :ico_sorki:

Obrazek

:-)

[ Dodano: 2010-08-19, 12:03 ]
a szyjka...powiedzieli że jak dostanę skurczy lub krwawień to mam przyjechać bo oni nie badają a i szwów po 20t nie zakładają :ico_noniewiem:
a jak byłam wczesniej to mówili że tylko zaawansowane ciąże ratują.
W pl miałam szyjki szyte 2 razy i było po 20t :ico_noniewiem:
szkoda komentować :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość