Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

28 kwie 2007, 00:14

Zabawię się w Maritkę ona zawsze szalał na kafe po północy.

Dziękujemy jeszcze raz za życzenia.

Mój stary tak kaszlał,ze obudził Dominika gruzlik jeden.
Obrazek

A to od Emilka dla cioc :-D

Obrazek


To dzisiejsze---Dominik leniuchuje :-D


Obrazek

A tu Dominik robi porządki.



Przepraszam ale spodobało mi się bardzo :-D

Juz więwej nie bede obiecuję ( narazie :-D )

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

28 kwie 2007, 09:14

Hej.
Zajrzałam tu przed śniadaniem i teraz mnie ściska w żołądku :ico_haha_01: Humm mi też już się chcę jedzonka z grilla. Mileliśmy na długi weekend pojechac nad jeziorko na działeczkę ale podobno ma się pogoda popsuc.No zobaczymy -może jednak na trochę pojedziemy.
A tak wogóle to witam z rana i :ico_kawusia: dla tych co piją.
Idę dzisiaj na imprezkę wieczorem (teście robią 30-tą rocznicę ślubu) ale tym razem Tomka nie biorę ze sobą :-)
Aniu K jak dla mnie to możesz wstawiac tyle zdjęc ile chcesz- uwielbiam oglądac zdjęcia :-D

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

28 kwie 2007, 09:14

OOOO jestesm dzisiaj pierwsza:)
Hej!
Zaczynam od buziaków dla biednej Oli....Zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia...

Anetko ten Twoj to i trochę mojego przypomina...dramat...

Słuchajcie wcziraj się załamałam..Mój mąż poniewaz przełozyliśmy wyjście rocznicowe na piątek albo nastepną sobote bo nie mamy z kim małego zostawić, spytal się czy mam coś przeciwko temu że on sobie wieczorem pojdzie sam z kolegami na impreze????!!!!!!!datowo dzisiaj jest rocznica i nawet nie potrafię opisać Wam jak mi się zrobiło przykro....Te chłopy to są palcem robione jak Boga kocham....dramat..... :ico_zly:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

28 kwie 2007, 09:35

:516:

ja już po śniadanku, mału usnął, mąż pojechał okna ogladać,a ja oczywiście do kompa zasiadłam, tyle miałam napisać ale z pamięcią coraz gorzej

Riterko- Jaś uroczy chłopczyk, Kornel też pod wersalką laduje zamiast na macie, bardzo lubi ja oglądac i drapać, te wzorki na niej chyba mu się podobają,

Kobitki ale tym grilem mi smaka narobiłyście, tylko gdzie ja sobie grila zrobie, na balkonie :-D :-D moze do znajomych sie wproszę tylko, ze pogoda ma się zepsuć :ico_noniewiem:

Anetko- myślałam, ze się cos wyjasniło ale widzę, że nie za bardzo, silna z Ciebie kobitka, ze to wytrzymyjesz, trzymaj sie moze mąż w końcu się określi, życzę Wam zebyscie się dogadali

Elu- buziaki dla Jasia , katarek się zmniejszył?

Kasiula84- biedna Ola, mam nadzieję, ze dzisiaj juz lepiej się czuje

Maritta- to u Ciebie rozmowy kontrolowane :-D

Witaminko-jak Karolek? To dzisiaj imprezujesz, fajnie i napewno pyszności przygotowałaś na wieczór :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-04-28 ]
Mk- nie dziwie ci się tez by mi sie przykro zrobiło, oj ci faceci zero wyczucia, trzebaby ich czasami do pionu postawić :503: :617: :504:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 kwie 2007, 09:47

Cześć LASKI, zaraz doczytam wasze pościki, widzę, że wena twórcza was nie omija. Życzę samego słoneczka i zdrówka wszystkim maluszkom.

[ Dodano: 2007-04-28, 09:49 ]
Dominisiu sto lat :)

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

28 kwie 2007, 09:54

Buziaczki dla Dominisia :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

28 kwie 2007, 10:13

Wiecie co najchętniej to ja bym go za kare z dzieckiem zostawiła i na impreze poszłe..dramat z tymi chłpami,,,

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

28 kwie 2007, 10:25

Hej laeczki.

MK---ja sobie nie wyobrazam,zeby mój mąz poszedł na inpreze sam ba nawet na piwo z kumplami.Normalnie bym zarąbała go.

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

28 kwie 2007, 10:57

Wiecie co myślałam że to będzei super dzień a on takim jednym tekstem pospul wszystko...nie chce mi się już nic prze jego wczrajsze pytanie...

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 kwie 2007, 11:08

MK słoneczko, nie przejmuj się szkoda nerwów, spójrz na maleństwo, ono wyczuję że coś jest nie tak. Wiem, że czasem ciężko pochamować złość czy płacz, ale te maluszki są najwżniejsze i trzeba zacisnąc zęby. Trzymaj się cieplutko i niczym nie przejmuj :)

[ Dodano: 2007-04-28, 11:13 ]
Acha i pamiętaj MK dla facetów myślenie to abstrakcja :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość