Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

07 sty 2008, 09:50

Hyhy :): Witam - przeczytalam wlasnie pozytywny aspekt naszej chustomaniaczki! Szalooona kobieto :): Ale chusta piekna - w paseczki - jak dla mnie bomba!

Ja sprana po weekendzie. Zrobili mitakie pranie mozgu, ze wczoraj otepiala wracalam do domu. W piątek pzygotowalam sie na resetowanie stresow imozdzka i poszlismy na balety do pubu ze znajomymi. Przepraszam..ale narabalismy sie jak swinki, ja to jeszcze jakos kontrolowalam przynajmniej sytuacje, natomiast reszta towarzystwa nie pamieta jak wrocila do domu i gdzie podzialy sie ich pieniadze! Duzy rano stwierdzil ze nas obrabowali. Hyhy. Debil. A biegal,zamawiali stawial nam dwie kolejki do przodu:):

Wczoraj egzaminy.Trzy z rzedu.. I sukces - bynajmniej tak mysle. Napisalam 110& z kazdegoprzedmiotu. Z jednego juz 5 w indeksie, z reszty pod koniec stycznia. Ale jestem z siebie dumna :):

Z tej dumynie wytrzymalam, i na przerwie pedzilam z dziewczynami samochodem do centrum handlowego - bo okazalo sie ze sa mega wyprzedaze butow. A ze mialam jakies kupic w tym tygodniu.. to kupilam - i byla przecena z 219 na 49zł! :ico_szoking:
A po 3 godzinach od zakupu, spadł piekny snieg... Wiec zdarzylam w pore :):

Dzisiaj sie obijam, odpoczywam..bo czacha mi paruje jak szalona - za duza eksploatacja orzeszka :):

Nadrobie zaleglosci troszke pozniej - lece cos zjesc i pobawic sie z Misiem:-D
Buzka- milego, pieknego, zimowego dnia!!!

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

07 sty 2008, 11:18

Wykaraskałam się..
kurcze jak jest niedziela to od 7 spać nie mogę,a jak dziś kupa s[praw do załatwienia, to nie mogłam z wyra zejść.
Jemy śniadanko i do miasta. Musimy przepisać Wanesskę do innej przychodni, załatwić MOPS i duuzo innych
do potem

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 sty 2008, 11:24

[size=200]Dla kochanego Tomusia z okazji 7 miesiecy ....zyczymy duzo zdrowka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:[/size]

Aniu zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia ...trzymaj sie cieplutko kochana :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

07 sty 2008, 11:34

NAjlepsze zyczenia dla Tomcia!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Obrazek

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

07 sty 2008, 12:47

Witam!!!
A co to się tu porobiło? jakieś choróbska parszywe zawładnęły naszym czerwcowym forum :ico_chory: :ico_nienie:

Alinko po przeczytaniu twojego posta jestem poprostu w szoku :ico_szoking: jak można pozwolić na coś takiego? biedna Wania.... mam nadzieję że wszystko bedzie w porządku
co do naczyniaka to normalnie jak kliknęłam na tę stonkę o tym chłopczyku, jak zobaczyłam zdjęcia to z trudem powstrzymałąm łzy.... :ico_placzek: biedactwo...
co do wit D3, to ja podaję Kalince 2 kropelki na dzień, ale czasami zapominam :ico_wstydzioch: ale wiecie co? gdzieś czytałam że dzieci pijące mleko modyfikowane nie muszą jej brać bo podobno odpowiednia jej ilośc jest w mleku, ale ja tam jednak wolę jej dać
jutro mamy szczep[ienie to jeszcze dopytam naszej pani doktor - a to też taka pani co jeszcze mnie leczyłą jak byłąm mała :-D - fajna babka :ico_oczko: ciekawe ile Kalinka waży.... jest taka drobniutka...
trzymajcie kciuki żeby gładko poszło!

Kamilko , Lucy zazdroszczę Wam spotkania, ja też chciałabym was poznać, bo jednak w realu musi być milej, prawdziwiej... szkoda że mieszkamy tak daleko od siebie... może kiedyś... echhhhh...

Jaśnie Pani ale masz jazdę z tymi chustami :ico_brawa_01: fajnie że tyak cię to cieszy, ja jakoś nadal nie mam przekonania... chusta wydaje mi się małopraktyczna, zastanawiam sięna odesaniem :ico_noniewiem:

Juli załogantko ty nasza, cisze sie że imprezka sie udała no i oczywiście gratuluję zdanego egzaminu :ico_brawa_01: zdolniacha z ciebie! :ico_brawa_01:

Madziorka ciesze się że Laeś sie kula :-D :ico_brawa_01:

Madziu ale ten nasz Marcinek bystrzacha, i już nawet stoi :ico_szoking: i mówi "mama" suuupeerrr :ico_brawa_01: moja córcia mówi tylko "tatataatatatatata" i "khkhhkhkhhk", i "ghy, ghy" i takie tam inne ale "mama" nie chce powiedzieć :ico_placzek: raz prawie jej się udałao ale wyszło z tego "emememeem"

no i na koniec muszę pochwalić wszystkie foteczki - uwielbiam je oglądać :ico_brawa_01: wszystkie maluszki przekochane i słodziudkie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-07, 11:48 ]
Wszystkiego naj naj dla naszego Tomusia!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 sty 2008, 13:22

Siemandero :-D u nas pogoda piekna cieplutko i swieci slonce ale Wiki ma szlaban na spacerek bo ma straszny katar :ico_olaboga: teraz znowu pelza i kombinuje dobrac sie do choinki hihi :-D Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2008-01-07, 12:25 ]
MADZIU czadowy ten twoj Marcinek i taki duzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: KAMILKO super Tomus wyglada przez okno rewelka :-D ANIU wspolczuje chorobska i sio sio zeby szybko odeszlo :ico_oczko: JASNIE PANI to dobrze ze policji nie musielismy wzywac hihi :-D JULI gratuluje egzaminu i szalenstwa drinkowego :-D :ico_brawa_01: BEWU witaj tesknimy za Toba czesciej nas odwiedzaj :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

07 sty 2008, 14:51

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

07 sty 2008, 14:52

No i po wizycie u lekarza ...i jak to mawia Juli - klops... antybiotyki mamy do piątku (Helenka ma znaczy się oczywiście, a ja swoje wykończę jutro) i w piątek pokazać się lekarzowi, a gdyby coś się działo (czytaj problemy z oddychaniem przez ten okropny kaszel to wcześniej). Najlepsze jest to, że dzidzia zachowuje się całkiem normalnie, tylko nie chce jeść, nawet swoją ukochaną kaszką bananową i deserkiem z bananem pluje... jedynie cyc jej pasi, ale w tak małych ilościach, że mnie to przeraża... No i ten kaszel, katar już przeszedł. A w ogóle dokazuje sobie radośnie na podłodze, kula się i pełza po kocu. Żeby tylko jeszcze spać chciała, może te fatalne noce to z powodu choroby??? Ogólnie to dół mija, słoneczko własnie wyszło i jakoś mi tak raźniej. Na razei muszę kończyć, bo Helenka wzywa, ale jeszcze się chyba dziś odezwę.

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

07 sty 2008, 14:56

ale tu pustki.....

[ Dodano: 2008-01-07, 13:58 ]
aniu współczuję.... mam nadzieje że szybko dojdziecie do zdrowia, to musi być bardzo męczące.... mi było strasznie przykro jak Kalinka miała katarek i zapchany nosek, trzymajcie się dziewczyny!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 sty 2008, 14:58

ANIU to ci klops :ico_olaboga: pustki pustki wszyscy zdychaja na chorobska :ico_chory:

[ Dodano: 2008-01-07, 14:48 ]
PARE NOWYCH FOTEKObrazek Obrazek I 2 DOLNE ZABKI CZYLI KASOWNIK Obrazek Obrazek POZYCJA DO RACZKOWANIA Obrazek

[ Dodano: 2008-01-07, 15:07 ]
KTO TO ??Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość