Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

25 cze 2010, 10:29

Mila spała do 7.

Kasia90
fajny ten gorset, ale nie wiem jak teraz w lato by się nosił jak gorąco jest?
Ja kupowałam tylko majtki ściskające brzuch, ale tak ściskały, że boczki wychodziły. Teraz już mi się znudziło ściskanie. taka jestem i już. Jedynie noszę wyższe spodnie by brzuch nie wydawał się odstający.

Lecę obrać ziemniaki jak mała śpi i zrobić kartkę urodzinową na 18 lipca :ico_haha_01:

Ewcia no strasznie ten czas leci. Dopiero się tu pakowałam, a już będę się do domu pakować.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

25 cze 2010, 10:30

cialo po ciazy jest juz troszke inne ale tak samo piekne!
_________________
a jakie mamy cudowne dzieci :-D
pieprze to, wkladam dwu, zeby sie dobrze czuc i ladnie opalic
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to ja się też w najbliższym czasie wybieram nad wodę, Ewcia Ty to potrafisz człowieka zmotywować, co mi tam cellulit, jestem szczęśliwa, że mam Zosię.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

25 cze 2010, 10:33

, jestem szczęśliwa, że mam Zosię.

dokladnie, niech patrza i zazdroszcza, ze przy takim malym dziecku mozna tak swietnie wygladac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

25 cze 2010, 10:37

niech patrza i zazdroszcza
tak jest :-D

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

25 cze 2010, 10:39

a ja sie objadam czeresniami, bo A pojechal do reala i wsiakl :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

25 cze 2010, 10:46

Matikasia Ja też do solarium często nie chodzę. Ale nie opalałam się już wieki, bo w ciąży mi sie słabo na słońcu robiło. A to poprawia troche humor i samopoczucie więc postanowiłam iść. To będzie moja 3 sesja na solarium w życiu. A poprzednie sesje to było pójście 5-6 razy. Także źle nie ma. A solarium strasznie skórę niszczy więc za często nie można. Poza tym chciałam też nogi opalić. A na spacerze nie opale.
fajny ten gorset, ale nie wiem jak teraz w lato by się nosił jak gorąco jest?
To jak bielizna jest, więc chyba raczej cienkie i przewiewne.

[ Dodano: 2010-06-25, 10:47 ]
Ja to chyba jakaś inna jestem. :-D Bo na mnie ani komplementy, ani jakakolwiek motywacja nie działa, tak czy siak narzekam.
A moja Kinga już wstała i chodzi na głowie po dywanie. Ważne, że jest przy tym szczęśliwa. :-D :-D

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

25 cze 2010, 12:04

Witam Kochane !!!!
Ja jak zwykle na chwile bo mala wlasnie zwiedza mieszkanie takze pisze ta wiadomosc z doskoku heheheh

U nas sa upaly straszne ponad 30 stopni i w zasadzie to tylko rano synkaodprowadzam i potem o 15 po niego idziemy a tak to w domku siedzimy jedynie wieczorem w ogrodku pobaraszkujemy ...

Co do wygladu pociazowego to mysle ze naprawde nie macie o czym gadac - ja pamietam jak po pierwszej ciazy tez mowilam nigdy nie wejde w stroj dwuczesiowy a potem chodzilam w takim i chwalilam sie swoimi rozstepami - mam w koncu dziecko prawda a jak sie komus nie podoba niech nie patrzy PROSTE :ico_brawa_01:
Druga sprawa to za rok wasze brzuszki beda inne rozstepy mniej widoczne a i skorka zrobi sie jedrniejsza no niestety czas tylko i wylacznie ..... musimy czekac ....

Ja nadal mam brzuszysko niesamowite bo w obwodzie na wysokosci pepka mam 96 cm takze mam brzuch jak w 6 miesiacu - ale i tak jest mniejszy od jakiegos czasu brzuchy pomagaja ale mysle ze jeszcze sie z nim pomecze do nastepnego lata ......

Takze prosze mi tu nie skamlec na temat wygladu tylko smigac na plaze i chwalic sie swoimi dzieciaczkami - co mi tam rozstepy mam WSPANIALE DZIECIACZKI


No to Wam pomarudzilam a teraz zmykam do mojego niesamowicie energicznego dziecka ktore probuje wlasnie wejsc na polke pod telewizorem :ico_zly:

Buziaczki papa

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

25 cze 2010, 12:17

Sabcia święte słowa.
Ja nadal się staram schudnąć, ale nie robię już tego wielkiego halo, bo nie ma takiej potrzeby. Tłumaczę sobie, że mam cudowne dzieci i czasu bym nie cofnęła. Poza tym są większe problemy w życiu. Ludzie chorują, umierają, a cellulit po prostu jest. Nawet nie wypada nam stękać przy tym ogromie nieszczęść jakie są dookoła nas.

Właśnie Magda33 jak brat??

My się zbieramy na basen, ale najpierw ziemniaczki, jajko sadzone i mizeria. Mniam.

Kurde posiałam kąpielówki Matiego i Milenki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

25 cze 2010, 12:18

Takze prosze mi tu nie skamlec
tak jest :-D
zmykam do mojego niesamowicie energicznego dziecka ktore probuje wlasnie wejsc na polke pod telewizorem
ha ha ha...Tobie żadne ćwiczenia nie są potrzebne przy Niki :-D

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

25 cze 2010, 12:18

ktore probuje wlasnie wejsc na polke pod telewizorem :ico_zly:
To stała miejscówka Kingi. :-D Lubi też włazić na tą półkę pod stołem. Ten niższy blat. Staje przy nim i wali głową w górny blat. :-D

[ Dodano: 2010-06-25, 12:21 ]
Aha i chodzik też lubi. Tylko ja jej do niego nie wsadzam jeśli nie musze wyjść np do wc, ona sama staje obok niego, a jak on jeździ to ona za nim łazi. Właśnie poszła tak do przedpokoju. I sie cieszy, bo pierwszy raz tam zawędrowała sama. :-D

[ Dodano: 2010-06-25, 12:23 ]
A teraz kable za telewizorem. :ico_olaboga: Najbardziej tego nie lubie. I jeszcze zaczeła się wkurzać jak jej coś zabieram. :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość