Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

01 lis 2007, 12:41

HEKKATE kapitalne te fotki z Danielkiem ale mi sie podobaja jeny super hahahahaha az mam ochotke go za ta rączke wyciągnąć tu do nas :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa:
A ja własnie wyczytałam na kartoniku mleka ktore daje melci a ty chyba tez dajesz NAN2 co nie? no to tam jest napisane ze w 7 miesącu juz 2-3razy mleczko a teraz bede juz kupowac po 9 miesiącu ale na wypłate dopiero my zawsze hurtowo kupujemy 8 kartonikow na wypłate hi hi to kupimy NAN3 juz to bede tez tak podawac mleczko 2-3 razy :)
Menu Amelci:
7.30- NAN2 180ml.
10.30- deserek typu jogurt naturalny bądź serek danio waniliowy z wkruszonymi biszkoptami
14.30 obiadek mojej roboty, tak ok 250ml
17.30 owoce z kaszka wymieszane albo same owoce albo sama kaszka ale z kaszkami to rzonie bywa bo melcia nie lubi za bardzo
20.30- NAN2 250ml+ 8 łyzeczek kleiku ryzwego
3.00- w nocy pierś ale juz chcę konczyć tak tak kończę i kończę hi hi hi .....
No to tak wyglada to u nas.
MAMA JULCI chetnie bym ci pomogła ale ja nawet na allegro nie jestem zalogowana jeszcze :( :ico_wstydzioch: jak cos chce kupic z allegro to mi kumpel zamawia takze nie dam rady pomóc. Jednak zastanawia mnie co tak nagle napisałaś ze wracacie do Polski?Stało sie coś? Nic nie mówiłas ze juz tzn. ze teraz chcecie jakos wracać? Ale fajnie a gdzie bedziecie mieszkać? Zapraszam do Poznania hahahahahaha

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

01 lis 2007, 12:53

Witam
Pamięć o bliskich :ico_placzek:
Obrazek

---------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------


Dla Amelki wszystkiego najlepszego w 9 miesięcznice. Niech rośnie zdrowo i radośnie. :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Hekkate, ale fajne zdjątko w podpisie masz

MamaJulci, hihi, znowu nie jasno się wyraziłam, ale już wybacz, u mnie zawsze tak, hihi
Kobieta po przejściach jasne ze może wyjść za mąż, ale tylko za rozwodnika albo wdowca, kawaler musi ożenić się z cnotka, hihi, A rozwodów tam bardzo dużo, chyba to pochodzi ze tak wcześnie się żenią. A dlaczego w pl mieszkam? Bo mąż tu pracował to i przyjechałam razem z nim.
Niestety nie pomogę z aukcjami, kupować na allegro kupuje, ale nigdy nic nie sprzedałam i nie umiem tak ładnie aukcji robić, a szkoda.

[ Dodano: 2007-11-01, 12:13 ]
Wkleję parę zdjęć
Obrazek

Obrazek

A tak właśnie teraz śpi.
Obrazek


Właśnie Karolas pytałam kiedyś, ale wtedy chyba nie miałaś kompa co do mleczka. Bo tez podaje NAN, to kiedy ta trójeczkę, jak skończy 9 mies., czy bliżej do 10?

A u nas tak:

20.30 – mleczko 180ml z kleikiem 4 lyzeczki i spac.

5.00-6.00- mleczko 120-150 ml

8.00-9.00 – pobudka, jogurcik z Hippa, albo kaszka owocowa

11.00 – 12.00 – mleczko 120-150ml, zależy, i dwugodzinne spanie

14.00-15.00 – obiadek, około 200g, albo już powoli wprowadzam dwudaniowe, po troszeczku,
później deserki rożne, owoce, albo jeszcze kaszki troszeczkę

Jak widać Fillipek mało je mleczka, ale pediatra mówi ze to normalnie, widać tyle potrzebuje

W ogóle to nie jadek , musze na głowie wstawać, żeby zjadł, co tylko nie wymyślam,
A teraz łobuz nauczył się pluć, no to nie raz ma pełną buzie jedzenia i zaczyna w rożne strony pluć, hihi
Najbardziej on uwielbia zupkę pomidorową . Pomidorki mam swoje w słoikach, no to bez obaw. Z ryżem mu daje.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

01 lis 2007, 14:35

Hekkate, i], znowu czadowe zdjęcie w podpisie!
[b]lulu81[/b piękne zdjęcia Filipka!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

01 lis 2007, 14:44

qunick, dziekuje :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

01 lis 2007, 16:07

Dla śp. Jasieńka, którego nie zdązylismy poznac i dla innych małych aniołeczków

Obrazek


karolasWszystkiego Najlepszego dla Amelki :ico_tort:
qunick
no to czekam na rozwinięcie tematu...

lulupiekne zdjecia, gdyby nie te ciemne rysy i włoski to przypomina mi troche mojego Patrusia, tez ma taki uśmiech charakterystyczny z jezorkiem na wierzchu i duze oczka i chyba noski podobne hihi tak mi sie jakos kojarzy choc to moze akurat takie ujecia sa bo np w podpisie juz mi go nie przypomina. Z tym podobienstwem to jest roznie, my ostatnio doszlismy do tego ze Patryk jak spi to mnie przypomina jak bylam mala a jak sie rusza to mimo to ze ma moje oczy i usta to mimike i wyraz twarzy do taty sa podobne. No cos co sie dziwic w koncu to mieszanka genów z dwojga ludzi.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

01 lis 2007, 17:32

Hekkate, daj jakisdeserek na podwieczorek, dla mnie to zdjecie tez super, fajny pomysl :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

01 lis 2007, 18:25

Kurcze chyba Nina ma zapalenie ucha :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Płakała mi strasznie i dopiero po paracetamolu przestała...Jak jej przycisnę płatek ucha to płacze...Już nie wiem co robić :ico_chory: Zero gorączki tylko ten katar...
Mam nadzieję że jutro jakiś lekarz mnie przyjmie ze nie zrobią sobie wolnego...
Rany aż się boje co będzie w nocy :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

01 lis 2007, 18:54

hekkatepopatrz tu jest 5 posilkow z deserkiem www.osesek.pl/jadlospis-doskonaly/schem ... owlat.html

qunick
oj bidulko a nie masz zadnej doraznej pomocy?jak nie to zawsze zostaje szpital.
Aby to tylko nie uszko :ico_placzek:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

01 lis 2007, 19:16

Iwona77, no mam nadzieje ze to nie ucho bo to byłby juz 3 raz... Teraz zasnęła
w wózku bo bardzo marudziła. Jak będzie płakać to jej dam jeszcze paracetamol w nocy i teraz viburcol a jutro do pediatry...

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

01 lis 2007, 19:24

O, jejku,
oby nie uszko, biedna Ninusia :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość