Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

22 paź 2008, 20:30

Hej, hej!!!!
Wszystkiego najlepszego dla milusińskich jubilatów!!!
Pinko zajrzałam dziś do Was i załapałam się na Twoje kołysanki :-D Dziękiii!!! Jesteś kochana!!!! Wielkie buziaki
Co u nas? Ja wyzdrowiałam, ale Lolek się zaraził i też ma katar. Biedaczysko przechodzi to strasznie. Nosa w ogóle nie da czyścić. Muszę to robić kiedy śpi, albo stosować straszne fortele :ico_olaboga:
Super foty wstawiłaś. No i Marcia też.
Marta z tym prawkiem to nie jesteś sama, bo ja też nie mam ...ze mną to długa historia. Nie zdałam egzaminu praktycznego i tak jakoś zostało :ico_wstydzioch:
Jola trzymaj się ciepło. Ciężko mi zrozumieć, jak w tak krótkim czasie tak Wam się wszystko skomplikowało...Miałam nadzieję, że się dogadacie.
pappa Laski!!!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

22 paź 2008, 20:57

Dziękiii!!! Jesteś kochana!!!! Wielkie buziaki
Proszę bardzo :)
Nosa w ogóle nie da czyścić. Muszę to robić kiedy śpi, albo stosować straszne fortele :ico_olaboga:
Ja mam dokładnie to samo... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-10-22, 21:32 ]
Idę spać dziewczynki, coś mnie też gardło rozbolało, a Ulek co chwila się budzi i mnie szuka....
papapa, spokojnej nocki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

22 paź 2008, 21:32

pinko dzieki

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

22 paź 2008, 21:41

o kurcze ale nastukałayście ale poczytam was jutro bo mój wyżuca mnie z kompa chce banki posprawdzać miłej nocki i obiecuje jutro poczytam i odpisze!!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

22 paź 2008, 22:07

Jejku moja niunia jeszcze nie spi jak ja dzisiaj chwalilam bo byla bardzo grzeczna to teraz nie chce spac juz ja usypialam z 3 razy czeka chyba na tate az przyjdzie z pracy

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

22 paź 2008, 22:42

Ja tak szybciutko...

Pinko, tak my obydwoje skorpiony. Mało zdjątek z wesela ale Ulcia widac pięknie wyglądała.

Marcia jesienne fotki piękne. Krzysiu nie dziwię się, że miał radochę z zabawy liśćmi i żołędziami.

I mam problem............... nie mogę ściągnąć tych kołysanek :ico_placzek:
Wyskakuje mi info, że coś z archiwum.. nie znam się na tym :ico_noniewiem:
Kurcze, wogóle na laptopie mam badziewny system windows vista i wielu programów nie mogę w nim uruchomić. Muszę oddać komuś kto przeinstaluje.

U can dance podglądam a Rafał już lapka ciągnie ode mnie.

Rano oczywiście się melduję. Narazie :*

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 paź 2008, 07:48

U can dance podglądam a Rafał już lapka ciągnie ode mnie.
no kurcze zapomniałam wczoraj obejrzeć :ico_puknij: teraz będę musiała ściągnąć
Cleo to wogóle Ci nie chce ściągnąć tych kołysanek czy jak ściągniesz to Ci coś wyskakuje? najlepiej by było jakbyś mi to pokazała, znaczy się jak Ci ten błąd wyskoczy to naciśnij 'Print screen' później uruchom Paint'a i weź edycja wklej później zapisz i wklej w fortosik i zobaczymy co da się poradzić.

kurcze już mnie tutaj zgania

tylko napiszę jeszcze że przesuper zdjęcia powklejałyście

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

23 paź 2008, 08:30

Czesc Dziewczynki!

Tylko sie witam... sciagam dalej kolysanki.... :-D

Aga, wielkie dzieki.... tylko nam sie nie rozchoruj :ico_nienie:

Gosia,

Milo ze wpadlas i niech Karolek zdorwieje szybciutko.
Nas na szczescie chorbska omijaja z daleka i niech tak zostanie :ico_sorki:

Justynka prosze sie zameldowac, co sie z Toba dzieje??

U nas pogoda paskudna!! :ico_zly:

[ Dodano: 2008-10-23, 08:32 ]
ehhh zapomniałam napisać, że Ula pieknie tańczyła na weselu - jaka mała dama z niej!!! Ślicznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

23 paź 2008, 09:16

Cześć dziewczyny, co dzień Was tylko zdążę przeczytać i zawsze coś.

Byliśmy u lekarza-Gabriel waży 9090. wszystko jest git, nie chciał siedzieć na badaniu, więc stał taki goły :ico_olaboga: , skarżyłam się na te jego ciężkie noce i dostaliśmy skierowanie na posiewowe badanie moczu, żeby wykluczyć ewentualne infekcje :ico_noniewiem:

Śliczne zdjęcie... Jak Krzyś ładnie już stoi :ico_szoking: i taki z niego jesienny chłopczyk-super, a Ula jaka galowa, ho ho prawdziwa dama :-)

Pogoda dzisiaj nie zachęca do spacerów-Gabriel ostatnio też mało spacerowy, wczoraj mi taką histerię zrobił, zaczął się prostować w wózku z krzykiem, jak Go niosłam kawałek (oboje w kurtkach, nie było wygodnie) to się nie dał już do wózka posadzić, odginał się do tyłu i wrzeszczał, jak wróciłam do domu to za przeproszeniem pot mi sie lał po tyłku...

lecę, bo Kuba na jajeczniczkę woła :ico_oczko: dopiszę reszte później

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

23 paź 2008, 10:33

Śliczne zdjęcie... Jak Krzyś ładnie już stoi :ico_szoking: i taki z niego jesienny chłopczyk-super,
a dziękujemy. jakoś sobie radzi teraz biega juz przy meblach bardzoo sprawnie i juz nie upada, po prostu jak wie ze sobie nie poradzi albo boi sie ze sie przewróci to wtedy siada na podłoge przejdzie kawałek na czworaczkach i znów wstaje.


udało nam sie wczoraj złapac kupe do nocniczka i siki.
wogóle to jestem zaskoczona Krzyskiem, bo posadziłam go na nocnik i mówie mu tak "siiiii, siii" a on zaczął powtarzac i tez takie siii mu wychodzi i to juz nie pierwszy raz właśnie.

a jak cos mu spadnie albo on sie przewróci to zawsze mu mówiłam "bam" i teraz jak cos mu wypadnie z raczek to mówi "ba". i co jeszcze? jeszcze jak widzi ze my cos jemy i chce spróbowac to podchodzi do nas i tak fajnie głośno jeżyczkiem mlaska. właściwie to tak szczela. przykleja języczek do podniebiebnia i z takim fajnym odgłosem odrywa.


ide dzis na pierwsze spotkanie z prawka. mam nadzieje ze nie bedzie długo i nudno.
Super foty wstawiłaś. No i Marcia też.
dzieki
I mam problem............... nie mogę ściągnąć tych kołysanek :ico_placzek:
Wyskakuje mi info, że coś z archiwum.. nie znam się na tym :ico_noniewiem:
Kurcze, wogóle na laptopie mam badziewny system windows vista i wielu programów nie mogę w nim uruchomić. Muszę oddać komuś kto przeinstaluje.
pewnie nie masz tego programu rozpakowującego pliki.
wogóle Vista jest beznadziejna, tesciowa tez ma na lapku, ten system operacyjny im nie wyszedł i nawet wiedza o tym, podobno juz jest jakis nowy jeszcze tylko maja dokonczyc i wprowadzic na rynek

lece cos porobic póki mały spi. pa pa, zaglądne poźniej

[ Dodano: 2008-10-23, 10:34 ]
lecę, bo Kuba na jajeczniczkę woła :ico_oczko:
aha .

ale Ci dobrze. tez bym chciała sniadanko od mężula echhhh jeszcze do stycznia moge Wam zazdrościc a potem wreszcie bede miec męża, bo póki co to mam go tylko na papierze

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość