Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

19 gru 2008, 01:33

Wpadłam jeszcze na minutkę, żeby zobaczyć, co tu się dzieje, ale trochę do czytania zostawiłyście, kochane, więc pozwólcie, że dokończę z rana...
Przy kawce, bananku, lekach i między zastrzykami postukam w klawiaturkę... :ico_oczko:
A teraz śpijcie spokojnie, wszystkie, bez wyjątku...

[ Dodano: 2008-12-19, 08:15 ]
Dzień dobry, śpioszki :ico_oczko:
Evik, a próbowałaś kąpać Tymka w kalii? W aptece jest dostępna w postaci granulek... Wsypujesz kilka do wody i niech w takiej fioletówce trochę posiedzi... Na pewno to złagodzi swędzenie i uspokoi Tymka...
Cholerka, miałam moją recepturkę na cud krem znaleźć... Zupełnie mi to z głowy wyleciało... Wezmę się za to przez weekend... Burdello szanowne wdarło mi się do szuflad i nie mogę maleńkiego świstka papieru znaleźć... :ico_zly:
Doczytałam Was do końca... Poryczałam się jak bóbr z tęsknoty za brzuszkiem i Tym, który w nim mieszkał... Ech... Nie smęcę, bo z rana nie wolno psuć humorków...
miłego i udanego dzionka, kobietki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

19 gru 2008, 10:01

dzień doberek Kobietki :ico_sorki:

Karolina2411 pisze:Poryczałam się jak bóbr z tęsknoty za brzuszkiem i Tym, który w nim mieszkał... Ech...
Karol... Kochana... :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_sorki:

ja tak na chwilkę tylko - wyprawiam Chłopców w świat i zasiądę na dłużej...

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

19 gru 2008, 10:48

Echchch, chodźcie na kawkę... :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: Już się naszprycowałam lekami... Żołądek mi od tego orła wywinie, na brzuchu już miejsca na zastrzyki brakuje... :ico_zly:
Aaaa, położna ściąganie szwów przeżyła... :ico_oczko: To nic, że dziurę w poduszce zębami zrobiłam... :ico_oczko: Zdjęła tylko te, które mnie najbardziej uwierały... Reszta musi się sama rozwiązać, są za głęboko i za dużo ich... Mój gin w szewca się zabawił... Jeszcze nie wiem, ile ich mi tam powiązał, bo nie mam wypisu, ale coś czuję, że wtórna ze mnie dziewica... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

19 gru 2008, 11:05

Karolina2411, ja jezdem :-) poproszę taką z płaskiej bardzo łyżeczki kawki puszczalskiej, pół na pół z mleczkiem i wsyp chociaż 5 ziarenek cukru :-) :ico_sorki:


te szwy to chyba najgorsze, co zostaje :ico_olaboga: ale jeszcze trochę i wylezą :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-12-19, 10:06 ]
a Grudniówki chyba śpią :-D albo się rozdwajają :-D :ico_sorki:

aaaaa, jakieś wieści od Osity?? bazgrnęła sms-a ?? cosik wiadomo??

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

19 gru 2008, 11:10

ale coś czuję, że wtórna ze mnie dziewica...
_________________

No wiesz takie zabiegi sa drogie i modne :-)
Oj ciesze sie ze mialam szfy na brzuchu, a nie kroczu, jakos to dla mnie ciezkie do wyobrazenia.
:ico_kawa: chetnie wypije, ale strasznie mi niedobrze bo sie nadenerwowalam. Marun raz na czas nawet bez powodu musi sie na mnie zestresowac i potem przez pol dnia zbiera mnie na wymioty.

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

19 gru 2008, 11:24

Janiolek pisze:No wiesz takie zabiegi sa drogie i modne :-)

:-D
Żebym tylko potem nie musiała jechać do poszerzania wlotu, bo mnie chyba szlag trafi... :ico_zly: :ico_oczko:
Ananke, buszowały tu dziewczęta do późnego wieczora, to teraz odsypiają... :ico_nienie:
Zamiast cukru proponuję słodzik... Z kawą da się przełknąć, z herbatką gorzej...

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

19 gru 2008, 11:32

Karolina2411 pisze:Zamiast cukru proponuję słodzik... Z kawą da się przełknąć, z herbatką gorzej...
noo, tak myślałam :-) dziś mi chłop kupi, bo ja tylko kawę słodzę - herbatki wszelkiej maści wolę bez cukru na szczęście od lat :ico_sorki:


trafiłam na cos w necie - to Wam wrzucam, może któraś sie uśmiechnie :-D

przed ślubem:
Ona: Cześć!!!
On: No nareszcie, już tak długo czekam!
Ona: Może chcesz, żebym poszła?
On: Nie! Co ci przyszło do głowy?
Ona: Kochasz mnie?
On: Oczywiście o każdej porze dnia i nocy!
Ona: Czy mnie kiedyś zdradziłeś?
On: Nie! Nigdy! Dlaczego pytasz?
Ona: Chcesz mnie pocałować?
On: Tak, za każdym razem i przy każdej okazji!
Ona: Czy byś mnie kiedykolwiek uderzył?
On: Zwariowałaś? Przecież wiesz, jaki jestem!
Ona: Czy mogę ci zaufać?
On: Tak.
Ona: Kochanie...
Siedem lat po ślubie: czytajcie od dołu w górę he he :-D Dobre ;-P ;-D

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

19 gru 2008, 11:37

Ananke :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

19 gru 2008, 11:45

ananke, dobre :-D slodzik do kawy ujdzie, herbaty nie slodze, czasem mam ochote na taka mocna z cytryna i strasznie slodka ale wola jak juz miod.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

19 gru 2008, 11:48

:ico_sorki: :-D

ja lecę mleko podgrzewać i czosnkiem zawalić organizm... miodem też walnę, bo mi inaczej nie przejdzie przez gardło.. zaczęłam od rana tak smarkać niesamowicie z lekkim suchym kaszlem, że chyba nie mam na co czekać :ico_chory: :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość