Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

27 paź 2007, 11:48

Aginka, :ico_olaboga: no to Ci BARDZO wspolczuje. Moja Asia ostwtio tez nie spi za dobrze, bo sie wierci i poplakuje w nocy, ale jak zasnie ok. 20:30 to przespi do 6:30, tylko daje jej mleko na spaniu ok. 22 i 6:00. Ale marudna to jest, bo co z tego ze wczoraj wyszedl jej 12 ząb, jak juz ida kolejne :ico_olaboga: :ico_placzek:

A teraz zasypia, moze troche pospi, to sobie odsapne :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-10-27, 11:49 ]
Kristi, ślicznie sie Nicole usmiecha na zdjeciu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 paź 2007, 12:09

No i jak myslalam moje dziecko ladnie i spokojnie zasnelo :ico_brawa_01: :ico_oczko: Byla zmeczona i chcialo jej sie spac takze mam teraz czas dla siebie a moj maz jest w pracy.. poszedl prywatnie na pare godzin takze troche mi nudno jest ale dobrze ze mam TT to tak zawsze jakos razniej :ico_oczko:
Mialam isc z Nicole na spacer jeszcze przed spankiem ale nie poszlysmy bo mi za zimno jest na tym dworze i mala tez usnela bez spacerku.. moze pojdziemy pozniej na krotki spacerek nareszcie mala jest zdrowa jak ryba.. juz nie musze jej zadnego antybiotyku dawac po katarku niema sladu i z tym jej uszkiem to nie bylo zadne zapalenie tylko takie podraznione to uszko bylo a antybiotyk to zahamowal wszystko ze sie nic dalej w tym uszku nie robilo :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Barbara dzieki za mily komplemencik.. Moja Nicolinka tez ma juz razem ogulnie 12 zebolkow ale policzylam w tym tez te zebki ktore sie juz przebily i ktore dalej ida ale na spanko Nicolinki nie moge az tak narzekac :ico_oczko: bo wiekszych problemow niemam z nia :ico_brawa_01:

Aginka oj to masz troche ciezko... tym bardziej ze Malwinka tez ma juz swoja wage.. wiem po mojej Nicole ze za lekka nie jest a najbardziej sie jej podoba u mamy albo u babci na raczkach.. moja tesciowa to sie juz boi o mnie i mowi ze mam malej nie nosic bo swojego braciszka zgniecie :ico_oczko: No ale jak kobiecie wytulmaczyc mam ze nic sie malemu mojemu nie stanie bo uwazam a Jak Nicole na rece nie wezme to moze sie poczuc odtracona... no ale nie jest az tak zle :ico_oczko: Trzymaj sie Aginka i powodzenia moze Malwinka wkrotce znowu wroci do swojego rytmu spanka i bedzie ok :-D :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Ok to ja pobede na TT i pozniej ide robic obiadek papa

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

27 paź 2007, 13:27

hej baboski
aginko rozumiem cie w 100% my tez razem nawet ziemniaki obieramy i wtedy obierki po calym domu zbieram :)
co do sprzatania kristi to u nas tak samo ....maly jak tylko wyczai ze dzrzwi sa otwarte to leci i sam z szafy odkurzacz wyciaga .......odkurzacz to jego najlepszy kumpel ....nawet czasami jak musze zrobic cos pilnego bez jego pomocy to sama mu daje odkurzacz a on z nim chodzi przesuwa ciagnie i ma zajecie ....nie wiem czy to wychowawcze ale co tam .....nie we wszystkim musi mi pomagac a wtedy mam pare min spokoju........z drugiej strony niech poznaje nowe urzadzenia czyli jest gdzies ziarenko edukacji :)))) :ico_smiechbig:
musze sie pochwalic ze zrobilam wczoraj malemu zaslonki do pokoiku (juz druga pare :ico_wstydzioch: ) obiecuje fotki zeby sie pochwalic :ico_wstydzioch: a co tam :)
buziaki dla maluszkow przedewszytskim tych choruszkow
a wy ciezarowki jak sie czujeceie?

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

27 paź 2007, 14:13

Moja Asia to tak jak juz mowilam woli zamiatanie :-)

Asiula i zmiotka :

Obrazek


iwonap, Asia tylko raz ze mna odkurzala, zdecydowanie bardziej woli.... zmiotkę :-)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

27 paź 2007, 15:50

:ico_olaboga: co z tym moim dzieckiem sie dzieje - wstała o 5:30 i dopiero o 10 zkadła bakusia i to narazie tyle .... :ico_olaboga: spała godzine od 14:15 i nie chce jeść - co gorsze - to chyba nie na zęby - bo zagldałam do paszczurak a :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

27 paź 2007, 17:29

Dziewczyny, ale się dziś naśmiałam :)
Tłumaczyłam Kindze od rana, że mama ma na imię Ania, a tato- Grzesiek. Położyłam Małą spać, Mała krzyczy- "mama", "mama". Ja zajęta w kuchni, więc nie idę. A dziecko, spryciula, zaczęła w końcu wrzeszczeć "Ania". No i szczęka mi opadła. Wiedziała, kiedy co krzyknąć. :ico_brawa_01:
Teraz "sprzedałam" Kingę Grześkowi- poszli na spacer, a ja w kuchni walczę. Jutro imieniny mego dziadka i robię rybkę w warzywkach i ciacho. Już mi kręgosłup boli od stania.
Dzisiaj bratowa patrzyła mi w Warszawie jeansów ciążowych rozmiar 34. W suwałkach ciężarówki chyba nie mają mniejszego rozmiaru niż 36-38. No i Justyna znalazła. 180 zł :ico_olaboga: . Ludzie, ale ceny... Ale muszę się w coś przecież ubrać. Młodzi przyjeżdżają do Suwałk tydzień po święcie zmarłych. Jeszcze popatrzą coś tańszego. Jeśli nie znajdą, to niestety, kupią mi te drogie...

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

27 paź 2007, 17:40

No ladnie dziewczyny ... my tez sie dolaczamy ...moj Kourosh od rana dzis na spacverku, zabawa w domu, sprzatanie ( dodam,ze moj sie boi odkurzacza ...wiadomo chlop ...a na zmiotke reaguje jak na panne ... najchetniej by z nia tanczyl hi hi hi ... ) nie odpuszcza mnie na krok ... i dopiero teraz zasnal :ico_olaboga: juz sie boje jak sie obudzi :ico_olaboga: chyba dzis o polnocy spac pojdziemy :ico_noniewiem:

Ale z niego niejadek ...wiem , wiem ...powtarzam sie, ale to juz przechodzi moje wyobrazenia ...czy to aby na pewno zeby ??? i kupke robi nawet 3-4 razy dziennie ...a wczesniej tylko raz ...

Sama nie wiem ...

Kristi ... sliczne zdjecie, pieknie sie usmiecha Nicol :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Iwona ... ja juz czekam na obiecane zdjecia i
Mama_Kingi ... a moze i Ty sie pochwalisz brzuszkiem ? :027:
Barbara ... dobrze miec taka mala pomocnice w domciu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aginka ... to Kourosh szczegolnie Malwince reke podaje :ico_noniewiem: :ico_olaboga: niejadki i jeszcze na dodatek nie spia ... tez sie martwie ...

Nie jestem chyba na biezaca,ale co sie dzieje z Maggie i iza?

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 paź 2007, 18:01

No i jestem :ico_oczko:
Moja slodka Nicolinka usnela dzisiaj juz drugi raz tak ladnie i spokojnie ze az brak mi slow jak malutka sobie ladnie spijusia :ico_brawa_01: No i ogulnie dzien mi ladnie przelecial,maz byl w pracy a jak sie mala obudzila za pierwszym razem to poszlysmy na spacerek i bylam u tesciowej na kawie.Dzisiaj mnie jakos boli w krzyzu.. no ale czasami tak mam nie caly czas ale czasami mnie boli krzyz :ico_noniewiem:
Mam ostatnio takie mysli zaczynam sie bac ze Nicole sie te oba jezyki myla... bo to jest tak ze ja mowie do malej po polsku a moj maz mowi do malej po niemiecku.. mala rozumie tak mi sie wydaje bardziej po niemiecku ale ja bym juz chciala zeby Nicole zaczela cos mowic.. jakies pojedyncze wyrazy.. np.papa(po niemiecku tata) a moja mala mowi tylko Mama mama mama czy jak chce isc do kogos na raczki to caly czas mowi mama mama i tak samo jest jak moj maz przychodzi z pracy zamiast papa to mowi mama mama mama zaczynam sie bac.. ale wiem ze rozumie po niemiecku i wie co i jak ale zastanawiam sie tylko czemu nic nie mowi i po trochu sie martwie tez ale moze i niepotrzebnie.,.. bo mala ma jeszcze czas zeby zaczac mowic,.. moze w przypadku dzieci dwu jezycznych to troche to dluzej mowienie trwa.. niewiem .. Wiem ze moja Nicolinka jest madra,sprytna i bystra dziewczynka i wierze ze jej sie jezyki nie pomyla i ze za niedlugo zacznie mowic cos wiecej niz tylko mama mama mama :ico_oczko: :ico_brawa_01: :-D
Aha chce jeszcze napisac ze moj groszek coraz mocniej mnie kopie i pomimo ze boli mnie w krzyzach to dzidzia sie ladnie rusza i kopie i ja czuje sie tez lepiej mniej kaszle i ´katar mi mija sam jak reka odjal..

Mama Kingi to fajna masz sprytna coreczke tak szybko zakapowala o co chodzi :ico_brawa_01: A rzeczywiscie te spodnie to strasznie drogie... ja tez sobie musze jeszcze spodnie kupic ale u nas to troche tansze te ubrania.. no zalezy gdzie kto sie ubiera :ico_oczko: Ja na ubrania nie narzekam bo nie kupuje ich drogo co nie znaczy ze sa gorszej jakosci :ico_oczko:

Ide sie polozyc bo nawet jak siedze to mnie boli krzyz.. i mnie to denerwuje ze mnie boli...... zycze wam milego wieczoru jeszcze i pozniej dobrej nocki papa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

27 paź 2007, 18:24

diem, Malwinę nie można nazwać niejadkiem .... ... no może czasami - bo jest małym grubaskiem .... ale ma zwykle jeden taji dzień w tygodniu że np nie chce jeść .... - ale potem to mija .... dziś dołożyła do kociołka jeszcze 4 winogrona .... :ico_wstydzioch:


Hm ... co do porządków ... Malwinka boi się odkurzacza ... płacze okropnie .... a ja codziennie odkurzać musze (Kapika alergia) no ale co zrobic .... ale za to najchętniej wykapałaby się w wiaderku gdy ścieram podłogi mopem .... Malwina wogóle uwielbia wodę .... w kąpieli mogłaby siedzieć ponad godzinę .... :ico_wstydzioch: No własnie w poniedziałek wieczorem wybieram się z kapikiem na basen ... może uda mi się namówić Tomka i pojedziemy wszyscy :ico_noniewiem:

diem, z tego co się orientuję Maggie nie ma jeszcze intarnetu w nowym mieszkaniu a Izka ?? pochłonięta budowa ... - tak mi się wydaje ....

No własnie - jak dbrze pójdzie pewnie w przyszłym roku na wiosne i ja zacznę myśleć o budowie .. :-) pochwalę się Wam jaki (chyba) bedę miała domek

http://nowydom.onet.pl/891,oferta.html - okropnie mi sie podoba , ale zobaczymy ....

[ Dodano: 2007-10-27, 18:32 ]
Kristi, a w domu jakim językiem sie posługujecie ???

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

27 paź 2007, 19:12

No to widze, ze moja Asia nie jest jedyna jesli chodzi o spanie i o jedzenie. Co prawda wstala dzisiaj o 6:00 ale poszla spac o 12:00 i spala 45min. i teraz ja wykapalam i polozylam spac, bo juz strasznie tarla oczy i marudna byla, zobaczymy czy zasnie. A jesli chodzi o jedzenie, to je tak mniejwiecej jak Malwinka, jak dzisiaj wypila mleka o 6:00 to potem zjadla dopiero zupa o 13:00 :ico_szoking: :ico_olaboga: i z wielkim trudem wcisnelam jej niedawno danonka :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-27, 19:15 ]
Aginka, piekny domek :ico_brawa_01:

Ania, Nio to masz mala zdolniache w domku :ico_brawa_01: , moja Asia wydaje mi sie ze za malo mowi... ale moze jak jej zeby w koncu wyjda to zacznie wiecej mowic, bo na razie to wiecej po swojemu mowi i za nic nie moge jej nauczyc :ico_puknij:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość