Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

28 cze 2007, 20:13

To odpoczywaj Asiu! :ico_ciezarowka:
Ja tez juz po jedzonku i teraz ide sie myc! ZObaczymy co nam nocka przyniesie! Jutro to juz piatek, wiec super!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka:
Dobrej nocki !!! :-D :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

28 cze 2007, 20:57

mój szpital strajkuje... Ale myślę że mnie przyjmą w końcu mój doktorek tam pracuje... Pomimo strajku chodzi do pracy i dyżuruje tylko poradnia przyszpitalna jest nieczynna i po L4 trzeba iść prywatnie.... A jak będzie to przekonam sie w poniedziałek bo kończe zwolnionko i mam sie zglosić do szpitala......

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

28 cze 2007, 21:12

Wróciłam! :-D Wymęczona po godzinnym staniu nad zlewem i myciu naczyń :ico_haha_01:

Dziewczynki, dzięki za komplementy! :ico_buziaczki_big:

Kingusiu, właśnie miałam dodać, że to ta nowa fryzurka, ale mnie ubiegłaś :-D

Anulko, jak dobrze pójdzie, to olejesz większość zajęć i zajmiesz się tylko jednym- rodzeniem :-D :ico_brawa_01:

A w moim szpitalu też strajkują, ale jak się dowiedziałam, na położnictwie strajków nie ma. Z tym, że nie wiem czy dlatego, że nie mogą strajkować, czy nie chcą :-)

Zaraz zrobię sobie cieplutką kawę zbożową i będę zmykać na film "Lepiej późno niż później" (pożyczyłam od znajomej na DVD :ico_brawa_01: ). Jeśli któraś z Was nie oglądała, to gorąco polecam!!!! Świetna komedia romantyczna z Jack'iem Nickolson'em i Diane'ą Keaton! :ico_brawa_01: Występuje tam również Pan przystojniak- Keanu Reves, czy jak się to tam pisze (ten z Matrixa), ale to tylko krótkie epizodziki :ico_haha_01:
Ale najpierw...obejrzę sobie serialik "Herosi" na TVP1. Tatko mnie nauczył oglądania takich seriali fantasy :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-06-28, 21:17 ]
Miałam jeszcze dodać, że zastanawiam się nad wybraniem w sobotę do kina na film "Shrek 3", ale to na pewno przed wschodem księżyca muszę być w domku, bo ciężko by było przy skurczach z Katowic wrócić :ico_haha_01:
Tak więc na wszelki wypadek, wrócę wcześniej, o ile się w ogóle wybiorę, bo Mój P. jak się okazało, ma jakieś kursy w tę sobotę, co oczywiście odebrało nam możliwość spędzenia całego weekendu tylko ze sobą :ico_zly:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

28 cze 2007, 21:22

małolata też bym sie wybrała ale..... Ja już nie wysiedziałabym w kinie...... o pół godzinki chodze siusiu......... :ico_szoking: :ico_szoking:
A moje menżo też w sobote poza do :-D mem konkretnie to właśnie w Jaworznie :-D będzie sedziował turniej kosza pod hala :-D :-D hihihi niech zarabia pieniążki na corcie :-D :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

28 cze 2007, 21:27

ooo.. znowu brak powiadomien :ico_placzek:
ciachnęłam sobie włoski na nową fryzurkę dzisiaj, ciekawe co z niej zostanie po nocce :ico_noniewiem:
życzę wam dobrej nocki

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

28 cze 2007, 21:58

Ja wlasnie tez slyszalam ze kwasik dobrze dziala na skore no i mam kremy z kwasem foliowym ale jak maja mi wyjsc to wyjda. Teraz to sie tylko boje zeby niepopekac bo tu krocza nienacinaja :ico_placzek: ja to juz chyba zczynam panikowac i troche nieznosna sie robie :ico_olaboga: a moze to dlatego ze caly dzien sama siedze szkoda ze niemam tu swojej rodzinki to by mi tak smutno niebylo .
acha a wiecie ze u nas to po cesarce skore sklejaja zeby brzydko nie wygladalo az sie zdziwilam :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-06-28, 22:01 ]
a w kinie to tez bym juz niewytrzymala bo kregoslup ciagle boli

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 cze 2007, 02:31

czesc licpoweczki.. :ico_brawa_01: . moze juz wkrotce do was dolacze... :ico_szoking: bo jak na razie moj maluszek nie porywa sie na zewnatrz hihi :ico_brawa_01:
jakby co to szykujcie jakas kawke (zbozowa) na niedziele i ciacho hihi :-D
a teraz zmykam spac.. :ico_spanko: moze przespie pierwsze skurcze, a potem tylko male PLUM i bedzie po bolu hihi :ico_brawa_01:

pozdrawiam papa

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

29 cze 2007, 09:44

Czesc a ja tu pierwsza :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Szok noc jak noc male skorcze i bole.Juz rano wszystko gra :ico_ciezarowka:
Dzis stawiam bo zaczynam 39 tydz i zaraz wpadnie Kinga i ona tez.A to dla nas :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Madziorka hihi witamy u nas ale do niedzieli kupa czasu i wszystko sie zdazyc moze a do tego pelnia :ico_ciezarowka: :-) Dziewczyny czy wy rodzicie tu nikogo nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Abegano ale by byl numer z tym strajkiem u Ciebie.A w poniedzialek to i tak moga Cie wypuscic czy juz beda wywolywac?Cos mowili?

[ Dodano: 2007-06-29, 09:47 ]
Matko Boska Was tez tak mecza te bole okresowe :ico_olaboga: Wczoraj chcialam jeszcze posiedziec a tu ciagle blod wyskakiwal :ico_zly: Ale to napewno przez ten temacik na odliczaniu :-D :-D :-D :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

30 cze 2007, 20:09

witajcie dziewczyny
od wczoraj na forum nie ma wejścia, a tu takie wydarzenia
mamy pierwszą dziewczynkę, abegano urodziła wczoraj, a Basia z Jasiem już w domku

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

30 cze 2007, 20:26

a faktycznie tt coś nie dzialało :ico_placzek:

barbapuppa, naprawde Abegano juz urodziła

abegano, SUPER gratulacje dla dzielnej mamusi :ico_brawa_01:

justyna30, nawet jak popekasz to koleżanka mi mówla (juz ma 2 dzieci) ze po pęknięciu szybciej jej sie ranka zagoiła niz po nacięciu więc myślę ze jest to tzw osobniczo zależne. Moze u Ciebie bedzie podobnie - tego ci życzę bo wyboru to nie masz

A co do mojej małej księżniczki to od 3 dni tak sie wierci tak kopie ze juz nie wiem co mam robic :ico_olaboga:
wczoraj wieczorem to nakręciłam pozytywkę i położyłam ja na brzuchu- dopiero wtedy Zosia sie uspokoiła i pozwoliła mi zasnąć :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość