Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

01 lis 2007, 19:52

HEKATTE no ja tm juz tez daje widziałaś deserek w postaci owocków z dodatkiem kaszki ale wiecej tego owocu jest w sumie jako normalne danie ;). Oni juz sa na tyle duzi ze taki podwieczorek starcza przynajmniej Amelci bo wage ma niezła a jade tak juz ponad miesiac taka rozpiska hi hi hi. Do tego wkruszam jej 2 biszkopty i jest najedzona, podje chrupeczkami i do 20.30 spoko wytrzymuje i nawet nieraz nie ma checi wypic całej flachy 250ml hahahahhaa.
A czemu pytasz czy mozesz zastapic jedno kamrienie mleczkiem?karmisz piersią jeszcze tak?bo juz sie gubie ktora jeszcze karmi bo ty chyba do pracy wróciłas to własnie nie pamietam jak to u ciebie czy całkiem zeszłas z piersi?
LUTOWECZKI dziekuje za zyczenia dla Amelci :)
QUNICK no kurcze biedna Ninka, co ona ma z tym uszkiem cholipcia, od razu mi sie przypomina jak tesciowa mi opowiadała ze maz za dzieciaka ciagle miał zapalenia uszu i ciągle ich teraz pilnuje ;)-zycze oby to nie było uszko i spokojnej nocki kochana,trzymaj sie tam

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

01 lis 2007, 20:53

Qunick

Strasznie mi przykro że Ninka ma zapalenie uszka, pewnie bardzo ją boli, mam tylko nadzieję że nie jest to poważne zapalenie i będzie coraz lepiej, to takie bolesne jak matka widzi jak jej dzieciątko cierpi!

Hekkate
Przychylam się do opinii dziewczyn że deserek można spokojnie traktować jako jeden z posiłków. Ja serwuję niuni same owocki z dodatkiem biszkopta lub dodaję kaszki ryżowej (najpierw robię ją z mlekiem modyf. na gęsto).
Nasz rozkład posiłków:
-> po przebudzeniu: mleczko (210ml) (6-7 rano)
-> drugie śniadanko: same owocki lub kaszka z owockami
-> przed obiadkiem: mleczko (210ml) (około 12tej)
-> obiadek duży słoiczek (około 15tej)
-> podwieczorek: kaszka smaczny sen (około 17tej)
-> kolacyjka: mleczko (240ml) (około 19te)
+ czasem w nocy w awaryjnych sytuacjach 210 ml mleczka dodatkowo :ico_haha_02:

Jak Wam dzisiaj minął dzionek??
Trudno w to uwierzyć ale ja po raz pierszy w swoim życiu ten dzień spędziłam w domu i jakoś dziwnie się czułam, a to wszystko dlatego że mój dzisiaj do pracy musiał iść a groby bliskich mamy ponad 50km stąd więc nawet z wózeczkiem nie miałam jakich grobów odwiedzić :ico_placzek: Za to jutro z rana ruszamy w krucjatę i zapalimy lampki tam gdzie trzeba :ico_haha_01:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

01 lis 2007, 23:49

ja tylko na chwileczke wpadam aby zlozyc zyczenia Amelce
AMELKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI UKONCZENIA 9 MIESIACA!!!
BUZIACZKI OD DOMINISIA :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Qunick duzo zdrowka dla Ninusi
oby to nie bylo uszko...
a teraz spadam do lozeczka bo padniata jestem, ze szok
do jutra papapapap

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

02 lis 2007, 00:04

kminek, magdzinka, ML,Eve, karolas, hekkate, Iwona, Małgorzatka Wam również bardzo dziękuję za życzenia!!! Wszsytkie jesteśćie bardzo kochane!!
Amelka, Kubuś wszystkiego najlepszego z okazji skończenia 9 miesiąca!! :ico_tort:
kajunia, hekkate mama była dziś u mnie na obiedzie bo tata sam pojechał do rodziny. Ciągle boli ją palec, ale jest bardzo dzielna. Ona nastawiła, a raczej pogodziła, ze się ju z na pobyt w szpitalu w wiadomym celu, ale ja jeszcze ciągle wierzę...
Ja też puszczam bartusiowi bajki i płyty z muzyką dziecięca. On to kocha, tylko kręci rączkami i tańczy. No normalnie tancerz mi rośnie w domu!!
lulu uwielbiam czytać jak opowiadasz o Turcji i waszym życiu tam. Pisz jak najwięcej!! A Filipek jest przecudny!!!
ML ja też w ciąży przytyłam prawie 20 kg, a już bardzo szybko się ich wszystkich pozbyłam!! Nic po nich nie zostało! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-01, 23:06 ]
qunick mam nazdieje że Ninka pośpi w nocy i że nie jest to zapalenie ucha!!! Dużo zdrówka!!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

02 lis 2007, 10:08

Dziękuję dziewczyny kochane jesteście :ico_sorki:
Jestem w szoku ale noc mi minęła bez jednego zapłakania i nie potrzebne były czopki...
To nie wiem czy isc do tego lekarza czy nie :ico_noniewiem: Teraz też jest zadowolona - może to był brzuszek???

Spóźnione ode mnie zyczenia dla Amelki!!!!!!!
A dziś dla Julci - MamciKochanej i Oliwiera Skaleczki (ciekawe co u niej?)
I Roberta Patryka synka Bluszczyka! (U niej też?)

[ Dodano: 2007-11-02, 09:15 ]
A! I weszłam na tą stronę osesek - bardzo fajna! Są tam tez zabawy dla dzieci od pierwszych miesięcy!

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

02 lis 2007, 10:33

cześć, oj ale się rozpisałyście, nie było mnie tylko dwa dni a tu tyle stron :-D
Wczoraj byłam z mężulkiem wieczorkiem na cmentarzu, zapalaliśmy znicze i modlitwa, tak jakoś mi sie smutno zrobiło, wspominaliśmy naszych znajomych, rodzine a dziś odwiedzamy ich na cmentarzu. Agatka też była, ale wcześniej,zaraz po mszy św wszyscy szli na cmentarz na krótkie nabożeństwo.... bardzo jej się podobały światełka i liście....no i tak minął wczorajszy dzień - na wspomnieniach.
Dziś też jedziemy na cmentarz o 21:00 na różaniec za zmarłych.
A z wesołych rzeczy to to, ze mój mężulek zabiera mnie w sobote na impreze, tak jak za dawnych lat :ico_brawa_01: Blisko naszej miejscowości otwarli impreze "oczko" ponoć fajna jest, a nazwa stąd że wpuszczaja na nią osoby powyżej 21 roku życia, wiec żadne przedszkole... :-)
Po drugie Agatka pojęła do czego są nóżki, przebiera jak nie wiem co, tylko teraz trzeba ją ciagle prowadzać, bo na czwoarakach nie chce
:-) Dobra zabieram sie za czytanie...

[ Dodano: 2007-11-02, 09:47 ]
Obrazek

Obrazek

lulu świetne fotki, Filipek jest bardzo do Ciebie podobny :ico_brawa_01:

Obrazek

[ Dodano: 2007-11-02, 09:49 ]
qunick jejku mam nadzieję, że to nie zapalenie ucha, ale skoro nocka była ok....hmm zobaczymy jak w dzień będzie się Ninka czuła

kozaki hura kupiłam kozaki, bardzo mi się podobają, są bardzo cieplutkie i nareszcie znalazłam mój numer hihi zrobie zdjecie i wkleję jak tylko baterie od aparatu skończą sie ładować

[ Dodano: 2007-11-02, 10:58 ]
ML ja w ciaży przytyłam 29kg i czułam sie jak słonica :ico_smiechbig:
mamaJulci Ja też dużo ciuszków sprzedaję na allegro, tylko po Agatce zostawiam (może w przyszłosci się przydadzą :-) )

[ Dodano: 2007-11-02, 11:09 ]
jeśli mogę coś poradzić na nasze "kochane" fałdki i celulit, to polecam tą kulke z garniera, ja ją dostałam w prezencie i kurcze tak z początku używałam bo używałam, dziś mija chyba 4 tydzień i jestem w szoku, brzuszek sie zrobił bardzo fajny, bardziej jędrny i fałdki tak jakoś jakby wyprostowane, mój mężulek też stwierdził ze jest duża różnica....i pośladki też są gładziutkie :ico_brawa_01:

Obrazek

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

02 lis 2007, 12:58

Dorota.M., podpowiedz kochana , jak robi się ładne aukcje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Tak bym się chciała tego wszystkiego pozbyć , nie mam gdzie tego trzymać i wogóle nie mam pewności że nastepna bedzie dziewczynka..a mam same rózwe ciuszki ;-)

Jak przeglądam te aukcje to są takie piękne . My jesteśmy raczej wzrokowcami i taka łądna aukcja robi wrażenie..jeśli potrafisz coś takiego stworzyć i mogłabyś mi pomóc to powiedz jaka cena Cię za to interesuje , podaj nr. konta i wpłacę Ci pieniążki , co Ty na to?

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

02 lis 2007, 16:05

Witajcie
Wojtaszek ma się znacznie lepiej. Kaszelek pomału ustępuje, katarek też.

Życzę zdrówka wszystkim chorym dzieciaczkom i mamom też szybkiego powrotu do równowagi :ico_oczko:

:ico_tort: Dla Amelki wprawdzie spóźnione ale szczere

posiłki to Wojtuś rano pije mleczko 220 ml, potem kaszka owocowa, później pora na obiadek (gotowy słoiczek), popołudniu czasem dodatkowe mleko, potem danonek+deserek owocowy +biszkopty i na noc mleczko 220 ml.
Między tymi posiłkami podjada wszystko co się da, każdemu wtrynia się do talerza, tylko szkoda ze po nim tego nie widać

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 lis 2007, 16:15 przez aga0406, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

02 lis 2007, 16:09

Witajcie, kochaneDla Julci wszystkiego najlepszego w jej 9 miesięcznice

Qunick, no to fajnie, może rzeczywiście to nie uszko, oby nie...

Dorotka, dziękuję w imieniu Fillipka. Naprawdę na mnie podobny? Moja mama mówi, ze taka sama byłam mała, zaś teściowa tez twierdzi ze D. był identyko. Jeżeli tak patrzeć to tylko widzę ze ma moje oczy, a nos, usta, policzki, uszka – to taty. Aha, jeszcze poniżej pasa, hihi
No to pochwal się kozaczkami. No i udanej zabawy.

Hekkate, hahahhahahaha, ale określenie biszkopta, nie wierze żeby aż taki był
Dużo zdrówka dla Danielka, niech szybko wraca do zdrowia

Dobrze lecę, bo tyle mam przygotowań

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

02 lis 2007, 17:40

Dziękuję dziewczyny za wsparcie :ico_haha_02: Nina się czuje znacznie lepiej dziśjuż dokazywała. Wydaje mi się że ja dopadł ten wirus którego ja miałam - jelitówka tylko bez biegunki - bo wtedy człowiek jest taki osłabiony i padnięty. Byłam u pediatry i nic jej nie jest oprócz kataru :ico_brawa_01: dostałam skierowanie do laryngologa w razie czego pojadę.

Hekkate, mnie biszkopty nie wychodzą permantentnie więc napis zco zrobiłaś nie tak - może u mnie ten sam problem?
Ja zaraz idę robić z Zuzią deser z galaretki i bitej śmietany - i pewnie zjem w ramach odchudzania... :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości