Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 sty 2008, 21:50

hej mamuski

juz jestem
dzis wrocilismy z gor
bylo fantastycznie u rodzinki
podroz ok 3 godz. leos przespal wiekszosc.
a na miejscu rownie grzeczny na maxa, radosny kochany, wszyscy zachwyceni hehe
takze luzik
wybawiony przez kazdego. zwlaszcza 10letnia kuzyneczka pieknie sie nim zajmowala hehe
leos wrocil z nowymi doswiadczeniami
pierwszy raz przezyl calowanko na jezyczek z drugim mezczyna hehe 10miesiecznym synem kuzyna hehe
zostal oblizany po buzce przez pieska
i przez nasza nieuwage zjadl troche sniegu hehe
zobaczyl swinki, baranki , konie i krowki
podobalo mu sie na wiosce hehe

kurcze ale naklikane.. hmmm co zapamietalam? hmm

alinko masakra.. czytalam i oczom nie wierzylam.... dobrze ze trafilas na sprawdzona lekarke i teraz napewno wam pomoze i bedzie dobrze !!! zobaczysz!!!
a co do spotkania.. w piatek wybieramy sie do warszawki... moze w niedziele sie spotkamy?
musze jeszcze ustalic dokladnie z adasiem... hehe
w kazdym badz razie chcialabym bardzo was zobaczyc. choc na chwile.hehe moze w jakims centrum handlowym. ty znasz warszawke wiec zaproponuj miejsce,
my zatrzymamy sie na woli, ul zawiszy
a fotki swiateczne oczywiscie piekne

kamila dla tomusia :ico_tort:
tak slodko spoglada na sniezek.. mam nadzieje ze katarek szybko przejdzie i tomus na zywo popatrzy i podotyka bialego puchu

madziu gratuluje MAMA!!!!!!!!!!!!!!

Aniu przykro czytac i o waszych chorobskach :ico_olaboga: niech szybko mijaja.. a antybiotyki dzialaja
a brat super prezencik was sprawi... !!!!! :ico_brawa_01:

jasnie pani sliczna chusta hehe dla ciebie to tak jak torebka.. wiec jeszzce sporo ci brakuje do konkretnej kolekcji hihi
strasznie wspolczuje kumpeli straty !!!! :ico_placzek:

juli gratuluje egzaminow!!!! i udanej % imprezki hihi

frydza cholera fotka z twoja pyziulka mi sie nie pokazala. spronbuje jescze raz...
a wikusia smieszka jak zawsze rewelacyjna hehe


czy kogos pominelam?? :ico_sorki:
zmykam ladowac fotki na fotosik hehe

pozdrowionka

[ Dodano: 2008-01-07, 20:58 ]
tak czytam o tych waszych przeziebieniach i jak na razie cud ze leos zdrowy tfu tfu tfu
ja kaszle kicham i smarkam hehe
ale dobrze sie czuje
kaszel mam juz dlugo wiec juz tak nie meczy jak na poczatku, katar od kilku dni wiec potrezba jeszcze kilku by minal hehe
siostra moja lezy bidna od kilku dni, goraczka, gardlo, pryszczka na ustach i jeszcze wychodza jej osomke i bola.. normalnie masakra

oby tylko leos nic nie zalapal
w gorach bylo cieplutko... ludzi pelno. do wszystkich sie garnal hehe
ale zdarzylo sie pierwszy raz ze wystraszyl sie wujka.. normalnie szok..
ale na drugi dzien juz z nim siedzial i smial hehe
ponoc wiekszosc dzieci reaguje na niego podobnie hehe a potem go uwielbiaja hehe
smiejemy sie ze pewnie leos dojrzal w nim jego diabelskie wcielenie
podobno niemowlaki widza nasza dusze.. hmm moze cos w tym jest hehe

jedna ciotka adama opowiadala mi przypadek 8 mies dziecka swojego brata, maly poubierany w domu w dwa swetry, w chalupie napalone na maxa, ono raczkuje mokre od potu, w zimie nie wypuszczaja go na zewnatrz zeby nie zalapal jakiegos chorobska a on i tak zakatarzony
normalnie masakra
co za ludzie
tak krzywdzic dziecko :ico_olaboga:
a z naszego zartuja ze taki eskimosik maly hihi bo ciagle hartowany, i porozbierany hehe
i dobrze :ico_oczko:

dobra znikam bo pol nocy spedze na nadrabianiu zaleglosc hihi
buziaki

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

07 sty 2008, 22:00

madziorka hihi pisze:jasnie pani sliczna chusta hehe dla ciebie to tak jak torebka..

kochana, ty nie straz mojego meza, bo ja mam ponad 20 torebek :-D :-D :-D

A zeby bylo smieszniej to Luche odwalilam w sukienke na wizyte ksiedza, tylko, ze siedziala w hustawce i miala szelki ubrane, to nie bylo widac. Ja go nie sprostowalam, bo w sumie wszyscy myla Luske z chlopakiem, ale jak wychodzil to wyciagnelam Luske na rece i ona zobaczyl ta sukienke i tak mu sie glupio zrobilo, ze jeszcze z progu wracal, zeby specjalnie Luske poblogoslawic :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 sty 2008, 22:10

jasnie pani ja tez maniaczka torebek hihi raz mi maz policzyl i naliczyl sie 10 ale top bylo kilka lat temu hihih
dobrze ze ostatnio juz nie kupuje bo teraz z leonkiem smigam i uzywam tylko jednek wygodnej hihi a najlepiej bez hehe

chcialabym widziec mine tego ksiedza hehe

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

07 sty 2008, 22:12

madziorka hihi pisze:dobrze ze ostatnio juz nie kupuje bo teraz z leonkiem smigam i uzywam tylko jednek wygodnej hihi a najlepiej bez hehe

mnie to dopiero teraz naszlo wyprobowywanie roznych toreb, bo jedna za mala, druga malo przegrodek ma, trzecia do chusty nie pasuje :ico_oczko: :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 sty 2008, 22:12

dajcie znac czy minitarki fotek tez mula tt i wasze kompy

pierwsza wyprawa leosia na sankach w ub tygodniu
Obrazek

Obrazek

u dziadkow na dzialce przy altance hehe w leosia ulubionych barwach oczywiscie hehe
Obrazek

zeby nie bylo ze z tymi sankami to sciema hehe
Obrazek

Obrazek

mam nadzieje ze teraz bedzie lepiej
Ostatnio zmieniony 07 sty 2008, 22:57 przez madziorka hihi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

07 sty 2008, 22:14

madziorka hihi pisze:chcialabym widziec mine tego ksiedza hehe

szkoda mi sie go zrobilo, bo to taki poczciwina co ma ponad 2 metry wzrostu i jak wchodzil do nas to musial sie schylic, zeby we framuge nie walnac. A on jeszcze do mnie "oj biedna pani, trudno tak samotnie dzidziusia wychowywac..." (bo meza nie bylo a ja obraczki nie nosze :ico_oczko: ) Ale to juz mu wyprostowalam, bo w pracy Dan byl

[ Dodano: 2008-01-07, 21:15 ]
madziorka hihi pisze:dajcie znac czy minitarki fotek tez mula tt i wasze kompy

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2008-01-07, 21:18 ]
ja ci jeszcze nie odpisalam o tych sankach.... juz po pierwsze sniegu u nas nie ma, a po drugie od nas do miejsca gdzie by mozna bylo posankowac to jakis kilometr, czyli dla mnie samej wyprawa nie do pokonania z sankami i Lucha na plecach :ico_oczko: w chuscie bym mogla, ale dziecko do chusty sie duzo lzej ubiera i by zmarzla potem na sankach :ico_noniewiem: Musze czekac na nowy snieg i na czas, kiedy tata z nami bedzie mogl pojsc.

A Leon stoi :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :-D :-D :-D W kombinezonie te nasze Miski takie wysztywnione na bacznosc, ze nie maja innego wyjscia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 sty 2008, 22:26

MADZIORKA dobrze ze juz jestes tesknilam :ico_oczko: fotki rewelka LEOS zimowy czad :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 sty 2008, 22:34

dzieki

jasnie pani no wlasnie w kombinezonie jest taki sztywny ze jednym palcem mozna go podtrzymywac hehehehe
fotki aktualne wysle pozniej hihi

[ Dodano: 2008-01-07, 21:51 ]
leos z moja przyjaciolka z podstawowki i jej synkiem jaskiem
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-07, 21:55 ]
adas i jego kuzyn ze swymi dzieciaczkami hihi

Obrazek

Obrazek

zajadamy obiadek mmmm
Obrazek

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

07 sty 2008, 23:26

Ej mam wieści radosne!!!!!!
Dziś stuknął nam nie tylko siódmy miesiąc ale i łyżeczka o pierwszy przebity ząbalek!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale jestem podniecona. Ciekawe jak Tomi będzie z zębolkami wygladał hihi.

Madziorka sliczne foteczki, ale ja wolę normalnie a nie miniaturki. I tak musze każde po kolei otwierać. Ale jeśli już to musiasz je pozmniejszać bo nie wchodza po otwarciu na cały ekran i trzeba przewijac na każdą stronę. Sama zobacz.

Leonek faktycznie miał wyprawę pełną wrażeń. Mój pies dzis też czaił się na Tomka i ten sie tak brechtał hehe. Ale ogól nnie Matrix ucieka od niego bo juz kilka razy dostał w dzioba niekontrolowanym wymachem ręką lub nogą.

Dominika u nas był ksiądz w zeszłym tygodniu i dla odmiany na Tomka powiedział ONA. Ale ja tam nie czekałam i od razu sprostowałam na ON.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 sty 2008, 23:31

DLA TOMUSIA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: WIKI KOMBINUJE RACZKOWAC :-D http://pl.youtube.com/watch?v=z80LkWarXcU

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość