Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

12 wrz 2008, 00:10

Witam się! To ja pierwsza jestem w piątek :-D
Oj, to nie był dobry pomysł,żeby zabierać Zuzię na ta wyprawę. No, trudno, teraz przynajmniej wiemy,żeby tego nie robić.

eve81, no tak,przecież pisałaś o biegunce Szymcia! A ja gapa mam sklerozę :ico_wstydzioch:

Dominisia, super te domki, bo takie ogromne! Mnie też się dwójeczka bardziej podoba :-)

[ Dodano: 2008-09-12, 00:11 ]
dziś zamiast mleka Daruś zjadl mojego tosta
hihi. Mnie to czasem zaskakuje jakie dziwne rzeczy Zuzi smakują, ale ona jest wszyskojedząca :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

12 wrz 2008, 08:33

cześć Mamusie :-D

STAWIAMY DZIŚ TORCIK Z OKAZJI ROCZKU
wszystkiego najlepszego Synku :-D

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

12 wrz 2008, 09:10

WSZYSTKIEGO NAJ DARUSIU, ROśNIJ ZDROWO Z UśMIECHEM NA BUźCE!!! :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

12 wrz 2008, 10:02

Wszystkiego NAJ...NAJ...NAJ... z okazji roczku dla Dariuszka.Rośnij zdrowo i z uśmiechem.

U mnie jest ciotka amerykanka.I głowa boli niemiłosiernie.

Misiek dalej jest zasmarkany i chyba zaczyna tez brac choróbsko małego.A jakta "grypa dojlidzka "zaatakuje to trzyma :ico_brawa_01: .Już tłumaczę.W Białymstoku jest dzielnica Dojlidy(browary Żubr)W tej okolicy pracuje Misiek.Ile razy u szefa w domu jest epidemia(Dziecioł z żoną, 2 dzieci ,ojciec, brat z żoną i 2 synów) chorują zawsze wtedy choruję ja a czasami Misiek.I wtedy sie śmiejemy ze to jest grypa dojlidzka bo jedynym sposobem(szybkim) na wyleczenie jest napicie się w komplecie.Sprawdzone :ico_brawa_01: Tylko potem na drugi dzień głowa boli :ico_haha_01:

Dominika jak czytam co sie tam u Ciebie wyprawia to normalnie bym sama komus przywaliła.Tak traktować chore dziecko :ico_olaboga: A nie ma gdzieś w okolicy lekarza prywatnego lub innej przychodni?
A co do domku to lepszy moim zdaniem jest nr 2.Wiem co to jest samodzielne robienie remontu całego domu i jeśli sie nie jest maniakiemto lepiej sobie to darować, zapłacić troszke wiecej i mieszkać w gotowym.A jeśli sie policzy koszt remontu + koszt domu to zobaczycie ze wyjdzie drożej niz kupić gotowy.Moze ten argument przekona męża.

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

12 wrz 2008, 12:34

I ja dołączam się do życzeń dla Dariuszka.

Sto lat i duuużo zdrówka, miłości (taki przystojniak to na pewno nie będzie miał z tym problemu) itp :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

12 wrz 2008, 12:57

Kochany Dariuszku,rosni zdrowy, silny, bardz zawsze usmiechniety i taki kochany jak do tej pory :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

12 wrz 2008, 14:39

dziękujemy Kochane za życzonka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ulamisiula nie wiem czy kiedyś Ci mówilam, ale ja urodzilam się w Bialymstoku i calą rodzinkę prawie mam wlaśnie tam. Troszkę mi smutno, bo nie za dobrze z moją babcią coś jest, leży w szpitalu i moi rodzice wlaśnie jadą do Bialegostoku...

a nam może się uda, że W. będzie dziś w domciu to wtedy Daruś będzie dmuchal świeczuszkę dziś :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-12, 15:26 ]
nie wiem jak Wy, ale ja mam w planach lekkie strzyżenie Dariuszka zaraz po roczku, bo wloski ma jak piórka i nie da się ukryć, że nie ma ich za dużo, a tak się wzmocnią....

[ Dodano: 2008-09-12, 15:26 ]
a kiedy wraca Eska wiecie??? :-D opalona i wypoczeta....ehhhhh :ico_oczko:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

12 wrz 2008, 20:18

eeee, co tak pusto?

Aga, ucaluj ode mnie, zuzi i Nelusi Dariuszka z calych sil!!!! Zycz mu duuuzo usmiechu i zdrowka!!! :ico_tort: :ico_brawa_01:

Dominisia, ja mysle ze pora uderzyc w Prawa Czlowieka do opieki zdrowotnej!!! Znasz kogos w NO kogos kto wiedzialby jak i co zrobic? Bo to z Wami teraz robia, to NIE jest normalne. Skoro nie chca abyscie chodzili do przychodni powinniscie miec zapewnieona opieke w domu!!!! (przynajmniej tak jest tu, a mysle ze w obu krajach jest bardzo podobnie).

W sprawie domu powiem tylko tyle ze z tego co mowilas o Krzysiu ;-).... to lepiej zaplacic wiecej i miec zrobione..... Poza tym wyobraz sobie Ciebie, Jasia i zaloge na dachu albo bog wie gdzie jeszcze :-D

Aga, Zuzia uwielbia szkolke plywania. Na razie to bawia sie w wodzie, ale glebokiej ze specjalnymi deskami zeby nie isc na dno i jest super. Bbylam 2 razy patrzec i nie widzialam aby przezywala jakis sres, wrecz odwrotnie!!! Polecam z czystym sumieniem!!!

Jak dobrze ze jutro weekend!!! Mamy tyle zadane na przyszly tydzien ze chyba padne, wiec dzis posiedze troche nad ksiazkami, a jutro robie sobie wolne od nauki i w niedziele znow zakuwanko :ico_spanko:

nie wiem co jeszcze mialam napisac :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: sreasznie zmeczona jestem a Nell nie daje chwile spokoju. Teraz wlasnie zasnela, ale serio mam dosc jej jekow a noc przed nami :ico_olaboga: Kly sa tuz pod skora i jak bylysmy na kontroli dentystycznej wczoraj to babka mowila ze kilka dni i beda. No i byla bardzo zdziwiona ze nie ma ani 1 ani 2 a 3 juz sa w drodze. Nell byla grzeczniusia jak anioleczek, dala sobie w buzce pogrzebac :-) I dostala pierwsza szczoteczke a z pasta kazala poczekac do roczku i moze juz miec fluor, tylko malutko nakladac.

I co tam jeszcze mowila? acha, mowila ze zabki lubia regularne posilki w odstepstwach ok. 3 godzin kiedy dziecko nbie ma nic w buzi oprocz wody do popicia. a slodkie soczki, herbatki i mleczko mozna dawac do picia ale wraz z posilkiem, lub zaraz po nim, a pomiedzy tylko wode. W butelce tylko mleko, reszte w niekapku lub normalnym kubku i masowac zobki szczoteczka rano i tuz przed snem.... Uff.... chyba wszystko. Jak mi sie przypomni to napisze pozniej bo juz nie pamietam.....

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

12 wrz 2008, 21:34

Dariuszku wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin!!!

majandra, wieczorne rytuały dla Zuzanki to świętość. No, a wczoraj niestety, nie dało się ukąpać jej po 19, dać butli i do łózia. O 19 to zaczęła marudzić, ale wrócił mój szwagier (11 lat) z treningu i Zuzia była wniebowzięta. Butlę zjadła na dwa razy, po 21 już była tak zmęczona,że nie mogła zasnąć, tylko jak ją trzymałam to się uspokajała. Pospała z pół godz. i M. wrócił. Jak braliśmy ją do auta to się obudziła,ale w aucie zasnęła. Przed Tarnowem się obudziła. W domku dałam jej jeść i poszła spać po 23. A tak to ok. 20 kładziemy ja do wyrka i zasypia. Wczoraj strasznie ją wymęczyliśmy.

Dziś byliśmy na grillu ( z siedzeniem w domku, bo u nas leje),ale wróciliśmy w sam raz. Zuzanka super się bawiła, bo było dużo dzieci takich maluszków.

Koleżanka z pracy (u której byliśmy) jest w ciąży. Wpadli sobie, chcieli jeszcze poczekać, bo jej syn ma 18 miesięcy. No i jak ona pójdzie na l4, a druga koleżanka wróci z macierzyńskiego to mi pewno dadzą zastępstwo za nią. Ale wolałabym,żeby mnie zwolnili, bo mam dość tej pracy. A sama się nie zwolnię dopóki czegoś nie znajdę,a znaleźć nie mogę.

[ Dodano: 2008-09-12, 21:36 ]
mama_zuzi1980, to dużo się dowiedziałaś na tym przeglądzie. Ja wczoraj kupiła pastę elmex dla dzieci, taką mi dali w aptece. Ale dziś kupiłam gdzie indziej nenedent. I sama nie wiem, którą używać. Pierwsza ma fluor,ale nie wiem, czy to dobrze,że Zuzia go będzie zjadać, bo pewno nie wypluje. A druga go nie ma, ale to może źle, bo fluor przecież potrzebny :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

12 wrz 2008, 21:53

Mamozuzi, Kocurka dziękujemy :ico_sorki: :-D

Mamozuzi no to faktycznie rzetelnie podeszla do tego przeglądu ta stomatolog :ico_brawa_01: ja czekam na list gdzie mają wolne miejsce dla nas :ico_noniewiem:

Kocurka Daruś ma to samo, że kiedy coś zaburzy jego wieczorne rytualy to nie może zasnąć :ico_noniewiem: ta pasta Elmex jest bardzo polecana przez dentystów, ja bym wybrala wlaśnie ją, a taka dawka fluoru na pewno nie zaszkodzi :ico_noniewiem:

ja tak jak Wam pisalam będę dawać dzieciom Zymafluor, żeby ząbki byly mocniejsze, a myjemy je samą szczoteczką i wodą narazie bo tu też pasty bez fluoru jeszcze nie widzialam, a to razem z kropelkami to by bylo za dużo :ico_noniewiem:

kurcze 3 dni temu myślalam, że dostalam @, ale to bylo jakieś plamienie chyba , bo już nie mam, a z resztą na @ to i tak za wcześnie się pojawilo, ale myślę, że jestem jakaś oslabiona, bo i w glowie mi się coś kręci za często :ico_noniewiem:chyba jakieś owocki zacznę więcej jeść...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość