asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

19 gru 2008, 11:56

Witam i ja!
W pospiechu bo smrodek śpi a tam kupa garów do zmywania. Szybką :ico_kawa: poproszę bez cukru.


Karola to dobrze,ze położną oszczędziłaś.

A Karola pamietasz dawałaś przepis na piernikowca, ja zapisałam i przymierzam się na święta zrobić. To ciasto nadaje się czy takie za słabe trochę? Bo ja preferuje takie co w jednej misce się robi. Mam taki sernik i ten Twój przepis przypadł mi do gustu.


No ciekawe jak Osita... coś czuję,ze zamelduje się wściekła ,ze do domu odesłali. Oby przeczucie mnie myliło.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

19 gru 2008, 11:57

Dopiero wstałam... :ico_wstydzioch: Ale co tam - calutka noc przespana, nawet bez jednego wstawania na siusiu :ico_brawa_01: Poszłam spać o 1.30 i obudziłam się dopiero o 7 jak M. wychodził do pracy
Janiołek - Marki mają to do siebie, dobre z nich chłopaki ale złośliwe bestie przy okazji. Też mam Marka więc możemy sobie rękę podać :-)
Anake- jeszcze troche i słodzić będziesz normalnie,a póki co wytrzymaj bez słodzika - toż to najgorsze świństwa zawiera

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

19 gru 2008, 11:58

ananke :ico_smiechbig: , super chumor od rana teraz mam, dzięki :ico_sorki: , a tak mnie głowa dzis napiernicza :ico_zly: , rano też mialam skurcze, kurcze przy Oskarze tak sie szybko rozkręciło, a teraz to będzie mnie chyba tak jeszcze z 2 tygodnie pobolewać :ico_noniewiem:

Karolinko wtórna dziewica :ico_haha_01: , to już lepiej zeby tamte sie same rozpuściły......

ja też chce kawke :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-12-19, 10:59 ]
asika82 pisze:Oby przeczucie mnie myliło.


ja tez mam nadzieję,ze nie będą juz tak meczyć naszą Ositę

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

19 gru 2008, 12:00

hej hej :-)

noo, powstawałyście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja od jutra tak się byczyć będę, bo dziś Młody szedł ostatni raz do szkoły, także od poniedziałku to mnie wołami trza będzie z wyra wyciągać :ico_oczko: :-D a budzika nawet nie śmiem uruchamiać :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

19 gru 2008, 12:30

ananke pisze:także od poniedziałku to mnie wołami trza będzie z wyra wyciągać

a spij Anake, spij póki czas, bo potem może byc różnie
Co do Osity to mam nadzieje ze przewałek już robić nie będą,co? W końcu to już 13 dzień po terminie, ile jeszcze będa ją męczyć. Wszystko wszystkim ale chyba im sie gatunki pomieszały: to słoń chodzi w ciąży 2 lata, nie człowiek :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

19 gru 2008, 12:55

tosia, nie dosc, ze Marek to jeszcze Lew. No nic przeprosil mnie i nawet wyniosl smieci, wiec sie poczul. (ma jakas fobie przed wyrzucaniem smieci, nie wiadomo skad).
Siedze w moim nowym biurze :-D troszke ciasno bo obok stoi stary wozek, ktory wypralam, wyczyscilam a nie moge sie zabrac do sprzedazy.
Czekamy na wiesci od Osity.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

19 gru 2008, 13:01

Tyle było czasu i planów. tymczasem ja dopiero dziś biorę się za wypisywanie kartek świątecznych. I tak jak zawsze pracując znalazłam czas na robienie własnoręcznych tak w tym roku zaczęłam i nie skończyłam i nie skończę. WYpisuje zwykłe, kupione :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

19 gru 2008, 13:19

I ja się witam z kawusią :ico_kawa:

Oj u Nas dziś ciężka nocka młoda płaczliwa :ico_olaboga: Oj chciałabym już choć jedną nocke przespaną. No nie ważne nie smęcę.

Karola ja też byłam powtórną dziewicą po zszywaniu ale mój mężo nie narzekał był wręcz dumny, że mógł "rozdziewiczyć" :-D :ico_oczko:

Caro niecierpie bólu głowy bo mnie jak dopadnie to kilka dni męczy migrena. Nawet pierwszym objawem ciąży było 15dni bólu głowy, po kilku się przyzwyczaiłam już.
A może posmaruj amolkiem skronie słyszałam że pomaga. A napewno nie zaszkodzi.

Tosia to miałaś udaną nockę :ico_oczko: Ja kartki też ze dwa dni temu wysłałam :ico_wstydzioch: No i podrukowałam zdjęcia małej z napisem wesołych świąt.

No ciekawe jak tam Osita???

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

19 gru 2008, 13:25

Kinga_łódź pisze:No i podrukowałam zdjęcia małej z napisem wesołych świąt.

A ja tak myślałam że jak nam się Młody urodzi przed Świętami to też zrobimy mu fotki w samym pampersie i mikołajowej czapce i tak jak mówisz z napisem Wesołych Świąt powysyłamy. No ale sie nie urodzi.... :-)

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

19 gru 2008, 13:35

Haha zawsze możesz wysłać USG z napisikiem :ico_oczko: hihi

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość