Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 wrz 2011, 21:02

Witam wieczorkowo

ja po kolacji, najdlam sie tortem i jakos cos jeszcze bym wszamala :ico_szoking:
Jak takl dalej bedzie to przytyje 10 kg na koncowce :ico_szoking:

A co Wy wszystkie spac pouciekalyscie?????

Ja bardzo lubie trojkolowce, jestem bardzo z nich zadowolona.

izus, moja polozna powiedziala, ze nie mozna uzywac takich pasow po porodzie, bo macica musi sama sie obkurczac, ja tam takich rzeczy nie bede uzywac

Lece kapac malego i polozyc spac, bo dzis nie mam nerwow do niego, wyje i wyje, taka beksa sie zrobil, ze szok, wszystko musi byc na zawolanie, bo jak nie to wyje na poczekaniu i urzadza takie histerie, ze glowa mala, a ja nerwow juz nie mam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 wrz 2011, 21:54

Hej!

Kurde, wpadam cos napisać, zaczynam czytać, a potem już mi czasu brak na pisanie :ico_haha_01:
No i oczywiście smaka mi narobiłyście na te wszystkie pyszności :ico_haha_01:

Dobrej nocki!

[ Dodano: 21-09-2011, 21:55 ]
najdlam sie tortem
i ja już się nie mogę doczekać soboty, Zuzi urodzinki są!

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 wrz 2011, 22:14

Izus - ja wszystko rozumiem ale czemu te gatki sa na takich szczuplych laskach :ico_noniewiem:
hhehe no mnie bawią reklamy takich rzeczy że pokazują efekty jak to cudownie działa na szczupłych osobach
szkieletorek ja właśnie kupiłam taki wózek jak Ty. Dokładnie też czerwony, tylko używany wyczailiśmy na allegro. Nowy nas trochę przerósł finansowo
Gdybyśmy to my z P mieli za niego płacić to na pewno nie kupilibyśmy nowego bo już stoimy bardzo kiepsko z kasa a nie mam jeszcze wszystkiego kupionego, ale że dziadki chcą kupić wnuczce wózek to korzystam.
Dziewczyny do którego tygodnia bierzecie magnez?
Bo słyszałam, że tak do 37 tygodnia się bierze.
No ja nadal biorę ale zapytam Gina jak nie zapomnę w sobotę do kiedy mam brać bo zaciekawiło mnie co któraś z dziewczyn napisała że mogą opóźnić poród.
Mój brzuch wygląda strasznie, a do stracenia mam jeszcze 8 kg, żeby osiągnąć wagę sprzed ciąży
Kochana ty dopiero co urodziłaś , daj sobie czasu a waga przecież będzie jeszcze sama ci spadać.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

22 wrz 2011, 00:13

hej :-D
no to mi nagadalyscie z tym magnezem ja bralam caly czas dzis nie wzielam , bralam bo mialam straszne skurcze lydek :ico_olaboga: a moze przez ten magnez te moje skurcze nie mogly sie rozkrecic ? :ico_noniewiem: od dzis nie biore :ico_oczko: cholera jutro nie moge rodzic bo nie bede miala z kim dzieci zostawic :ico_olaboga: moja tesciowa o 17 idzie do szkoly na angielski a L bedzie musial isc do sklepu gdybym zaczela rodzic to L zamknie sklep ale i tak nie bedzie co zrobic z dziecmi :ico_olaboga: ale moze nie bedzie tak zle i nie zaczne rodzic wlasnie jutro :ico_sorki: chyba ze wieczorem po 20 :-D
Ina moze mala zazdrosc swoja okazuje w ten sposob ? wiesz dzieciaki mimo wszystko sa na poczatku troszke zazdrosne , niewiem co Ci poradzic moze nich jedno z Was pobawi sie z nia w innym pomieszczeniu a drugie spokojnie wykapie maluszka? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 22-09-2011, 00:15 ]
aha Tibby zapomnialam o tobie kochana no ale wiesci czekam kochana na wynik testu :ico_brawa_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

22 wrz 2011, 01:15

ale dały scie czadu z pisaniem serio serio, nie odpisze po imieniu bo już nie wiem co i jak. Doczytałam was uffff i północ minęła:) dobranoc Kobietki

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

22 wrz 2011, 06:35

Witam z rana, dziś z przyczyn niewiadomych, wymiotuje od rana, oj jak pieknie spędzić pół nocy z głowa w toalecie :-D

Skurcze nadal mnie męczą ale w takiej samej sile jak wczesniej. Około 9 jade do mamy posiedziec bo nuda w domu straszna.

Po południu na KTG :-D

Ide sprobowac zjeść suchą bułkę.

[ Dodano: 22-09-2011, 06:56 ]
Tibby czekamy na wiesci mam nadziję że 2 kreseczki będą :-D

Ale tu u nas tłok na watku :-D

I fajnie jest o czym popisać :-)

[ Dodano: 22-09-2011, 08:09 ]
I za pamięci


Kwiatunio wszystkiego najlepszego zdrówka, szczęścia, pomyślności, spelnienia marzeń, duzo miłości oraz szczęśliwego, szybkiego i bezbolesnego rozwiązania.
Caluski Kochana i jeszcze raz wszystkiego naj :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

22 wrz 2011, 08:31

hej laski

Kwiatunio :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: spełnienia marzeń :ico_sorki: i szybkiego bezproblemowego rozwiazania Ci życzę :ico_sorki:

Tibby trzymamy wiec kciukaski :ico_oczko:

[ Dodano: 22-09-2011, 08:35 ]
heh no wiem ze te majty to sie nosi dopiero po połogu :-D macica musi sie obkurczyć :ico_sorki: ale jeden takie by mi sie przydały chyba, z Majką podczas wyjscia ze szpitala miałam brzuch jak w 4 miesiacu :/ no ale pamiętam ze nawet szybko ta wisząca skóra sama sie "wchłoneła" :ico_noniewiem: nie używałam żadnego pasa
a teraz mam dwie pary majtek takich z wysokim stanem ale tych rozciągliwych bezszwowych, takich wysokich na brzuch :ico_oczko: one sie ukłądaja luźno na brzuchu :ico_sorki:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

22 wrz 2011, 08:56

Hej:)
kwiatunio sto lat, zdrówka szczęścia pomyślności:) No i oczywiście szybkiego rozwiązania:)

sandrusia ja tam brałam magnez dwa razy dziennie codziennie do samego porodu.

elibell nie wiem czy mnie pamięć myli ale zdjęc Twojej pociechy to ja jeszcze chyba nie widziałam?? Dawaj no szybciutko jakieś fotki:D:D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

22 wrz 2011, 09:05

do wszystkich objawów doszły bóle jak na @... od wczoraj. póki co cisza i czysto ;-)

kurcze, nie wyobrażam sobie miec teraz drugiej dzidzi... :ico_noniewiem:

Sandrusia, dawaj no z tym dzieckiem! dziś! :ico_sorki:
kwiatunio, dołączam się do zyczeń dla ciebie! szybkiego skoku na porodówke! :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

22 wrz 2011, 09:36

no to mi nagadalyscie z tym magnezem ja bralam caly czas dzis nie wzielam , bralam bo mialam straszne skurcze lydek
No sama jestem ciekawa ile w tym prawdy ja tez biorę magnez ale na skurcze łydek , nic nie słyszałam że magnez hamuje też inne skurcze.
Zapiszę sobie i zapytam gina.
Po południu na KTG :-D
Daj szybko znać co tam wyszło.
kurcze, nie wyobrażam sobie miec teraz drugiej dzidzi...
No to w końcu chcesz by @ przyszła czy nie ? Bo nie wiem jak mam kibicować.

Kwiatunio wszystkiego najlepszego dużo zdrówka dla waszej no czwórki i szybkiego w miarę bezbolesnego porodu.

Ja już od 7 na nogach.Jakoś nie chce mi się spać długo. Budzę się wyspana i wypoczęta.
Śniadanko zjedzone, w kuchni już posprzątane, wielki gar kompotu się gotuje, makaron do sosu już gotowy. Teraz chwilka leniuchowania , :ico_kawa: i zrobię sobie na dziś listę rzeczy do zrobienia. Wczoraj jak brałam taką długa kąpiel to pomyślałam sobie a co by było gdyby po tej wodzie ciepłej coś się zaczęło dziać, troszkę się wystraszyłam i dziś pakuję torbę bo niespokojna przez to jestem .

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość