Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

17 cze 2012, 11:33

Hejka dziewczyny :-D

no euro euro i po ekuro i mój mąż mói to teraz możesz już rodzić bo Polaków nie ma :-D cóż ładna pierwsza połowa ale mnóstwo nie wykorzystanych sytuacji a druga połowa to już koszmar ale to zapewne że Czesi wzięli się do roboty!!! Gorszy niesmak na pewno mają Ruscy... faworyci a tak dali ciała!!! No i mój mąż w sumie wczoraj miał ostatni dzień do mocnego zakrapiania bo teraz to go dyżurka czeka :-D koniec picia :-D

Madleine no pocieszeniem to ze rozstępy na pewno zbledną ale mogę się domyślać jaki smutem przeżywasz... ja mam nadzieję ze jak do tej pory nie wyszły to już mi nie wyjdą :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

agesss nom mały ma jeszcze trochę czasu zeby posiedzieć w bebzolku widocznie dobrze mu tam jest :-D :ico_ciezarowka:

wczoraj byłam na grilu w końcu i tak sobie pojadłam zjadłam 2 kiełbasy i 4 udka z kurczaka i kawałek boczku :ico_wstydzioch: ale najlepsze jest to że mogła bym zjeść więcej :-D :-D :-D jakiś mały głód mnie dopadł :-)

U nas też upał jak sto pięćdziesiąt ja już z wiatrakiem włączonym siedzę bo cos mi duszno :-D nie wiem czy chciało by mi się na taki upał jechać do ZOO chociaż Julka Tyt jeszcze masz w miarę pewnie brzuszek ( bo jeszcze Nam się nie pochwaliłaś!!! :ico_zly: ) więc może nie tak ciężko u Ciebie :ico_ciezarowka: ja to bym tyłek do basenu włożyła i bym tak siedziałą i się moczyła :-D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

17 cze 2012, 11:44

hej dziewczyny my juz po weselichu.
Nie bylismy dlugo,wrocilismy o 2 do domu, moj brat po nas przyjechal.
Bylam tak spuchnieta,ze kolan nie moglam zgiac bardziej niz do kata prostego,wogole ich nie bylo widac, stopy mialam monstrualne wręcz ;/
Ale ogolnie bylo bardzo fajnie,nie potanczylismy co prawda ( jedynie wolne kawalki,ale zawsze cos)
Ktos z dziewczyn pytala o ubior i fryzure - zdjec poki co nie mam,ale mialam sukienkę długą z Mango - czarno kremową i pofalowane prostownica wlosy :-)


Co do rozstepow to dzis pojawilo sie kolejnych kilka.... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

17 cze 2012, 11:51

Madleine, wiem doskonale co to jest masa rozstepow na brzuchu, bo naprawde duzo mi ich wyskoczylo... Najwiecej w ostatnich dniach-tygodniach ciazy.
Nigdy juz nie ubiore 2 czesciowego stroju... Przymierzam sie do kupna tankini.
Jak ujrzysz juz Marcinka troszke inaczej podejdziesz do sprawy zobaczysz :-)
Ja np. dlugo nie umialam siebie zaakceptowac po porodzie - brzucha. Teraz jest lepiej...
Glowa do gowy. Smaruj sie, natluszczaj mocno brzuszek !

Jakis czas temu dermatolog wypowiadal sie na temat rozstepow.
Mowil ze by ich uniknac kilka lat przed planowana ciazo trzeba by dostosowac swoj tryb zycia, jedzenia oraz wage.
A tak nie mamy wplywu na ich powstanie.
Mozna zalagodzic ich wyglad ale nic wiecej.
Pewnie Cie teraz to nie pocieszy, ale ja sama siebie tak pocieszalam.
jest mnostwo kobiet z rostepami a sa szczesliwe. Z czasem na nowo pokochaly siebie.
Tobie tez sie uda :-) A teraz wypoczywaj poki jeszcze mozesz ;-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

17 cze 2012, 11:55

Smaruj sie, natluszczaj mocno brzuszek !
od poczatku ciazy smaruje go po dwa.trzy razy dziennie,ale wiedzialam,ze jesli maja wyjsc to wyjda...
Z czasem na nowo pokochaly siebie.
Tobie tez sie uda
Oby...
ja wiem,ze to troche prozne,ze dziecko najwazniejsze,ale jednak wiadomo,ze jestem kobieta i chce wygladac dobrze...
Mam nadzieje,ze bede mogla po porodzie zaakceptowac swoj wyglad i to,ze moje cialo tak sie zmienilo... bo troche sie boje,ze bede miala z tym problem :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

17 cze 2012, 11:59

Mam nadzieje,ze bede mogla po porodzie zaakceptowac swoj wyglad i to,ze moje cialo tak sie zmienilo... bo troche sie boje,ze bede miala z tym problem
Dasz radę, pod warunkiem że dasz sobie czas.
Pewnie nawet staniesz przed lustrem i sobie popłaczesz...
Bo każda z nas inaczej sobie to wyobrażała.
W połogu szaleją jeszcze hormony, burza hormonów...
Wtedy powiedziałabym jest gorzej niż normalnie.
Ale wszystko da się przezwyciężyć.
Grunt bys za wiele od siebie nie wymagała zbyt prędko ! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

17 cze 2012, 12:13

Dasz radę, pod warunkiem że dasz sobie czas.
Pewnie nawet staniesz przed lustrem i sobie popłaczesz...
Bo każda z nas inaczej sobie to wyobrażała.
W połogu szaleją jeszcze hormony, burza hormonów...
Wtedy powiedziałabym jest gorzej niż normalnie.
Ale wszystko da się przezwyciężyć.
Grunt bys za wiele od siebie nie wymagała zbyt prędko !
Dzikuje :* Bede o tym pamietac :-)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

17 cze 2012, 13:33

mam nietypowa prosbe- otoz w mieszkaniu jest pralka i wcisniety jest przycisk - wanny podkreslonej prosta kreska i nie wiem co on oznacza???

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

17 cze 2012, 13:36

Nigdzie nie pojechaliśmy. Poszliśmy na 11 do kościoła i jak wracaliśmy to ledwo się czołagałam :ico_olaboga: Taaaki upał, że szok, a i moje Dziecie choć ciagle było niesione przez Tatusia, to też ledwo dyszało - myślę, że wyjazd w taki upał gdzieś, gdzie nie ma wody nie jest najlpeszym pomysłem. Do porodu mam jesczze teoretycznie troche czasu, więc wybierzemy się w któryś chłodniejszy weekend. W basenie czy w ogródku w cieniu posiedziałabym chętnie, ale nie mam gdzie :ico_placzek:

Agesss, Synus wie, gdzie mu najlepiej i korzysta - ma jeszcze czas :-)

Madleine, współczuję rozstępów :ico_placzek: Są jednak na nie sposoby - nie załamuj się nim tak bardzo! No i czekamy na foteczki Śliczności :-)

[ Dodano: 17-06-2012, 13:38 ]
Kasiala, ja też chce jedzonka z grila, a jeszcze lepiej z ogniska .. mniam...

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

17 cze 2012, 14:56

witam przelotem.
Gosia wysłałam Ci wczoraj mmsa i chyba nie dotarł :ico_szoking:
jesteśmy w domu od piątku, ale malutka jest baaardzo żółta i nie wiem czy nie wróci do szpitala na lampy- coś mi się widzi że tak. gdyby nie upał to dzis pojechalibyśmy na kontrole ale to ma być na 12.00 a my auto bez klimy mamy-jakieś 1,5 h jazdy :ico_olaboga:
jakby ją zatrzymali to od razu przerwa od cyca- mroziłabym mleczko na zapas. ona by była w szpitalu a ja w domku i to byłoby najtrudniejsze :ico_olaboga:
a tak ogólnie to jest CUDOWNA. prawie nie płacze, duuużo śpi i zajada cyca.
jak mi sie uda to Was doczytam
poród nie najgorszy ale więcej nie chce :ico_oczko:
pozdrawiam gorąco :ico_haha_02:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

17 cze 2012, 16:51

Gosia wysłałam Ci wczoraj mmsa i chyba nie dotarł :ico_szoking:
nic nie dostałam :ico_placzek:
jesteśmy w domu od piątku, ale malutka jest baaardzo żółta i nie wiem czy nie wróci do szpitala na lampy
a czemu w takim razie już was wypuścili? Trzymam kciuki by jednak nie trzeba było jej naświetlać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: A jak Patryk zareagował?

w ogóle to witam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas przelotnie popadał deszcz i się ochłodziło. Byliśmy w lidlu taki bardzo mizerny ten festyn ale przynajmniej dużo ludzi nie było i dzieciaki długo w kolejce do zabaw nie stały.
ale mój uparciuch nie chce wychodzić oj te chłopy chłopy
jaki tam uparciuch jeszcze ma 1,5 tygodnia :ico_haha_01:

Madleine to i tak długo byliście na weselu do 2. Szkoda Twoich nóg :ico_olaboga: i rozstępów oby już więcej się nie zrobiło :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość