Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 paź 2008, 20:59

Goonia pisze:Asikk dzięki za radę. Wapno daję w syropku właśnie, ale o witaminie C mi pediatra nie powiedziała.

Też Uli dałam na noc wapno w syropku, cebion multi w kropelkach też jej daję od jakiegoś czasu. Wczoraj kupiłam jej też kropelki do noska i maść do smarowania pulmex baby, tą maścią smaruję jej klatkę piersiowa i plecki i troszeczkę okolice noska, żeby jej się łatwiej oddychało.
Goonia pisze:Dziewczyny odnośnie tych które jeszcze karmią, czy została jeszcze któraś bez @.

Ja już mam, teraz będzie chyba trzeci raz jak dostanę. Ale my już przestałyśmy się karmić, Ula woli inne jedzonko, po cycusia sięgała głównie w nocy, ale pokarm mi zanika, laktatorem już nic nie ściągam.

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

23 paź 2008, 21:18

hey . ja tylko Wam dobranoc powiedziec przyszłam -padnieta. ide odpoczywac,

aha Pinko to Tobie sie chociaż w dzis przypomniało, a ja właśnie sie kapnęłam ze Krzys dwa dni temu skonczył 9 miesiecy - co ze mnie za matka? :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

ide luli

pa pa

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

23 paź 2008, 21:35

hej
Sto Lat Sto Lat !!!! :ico_tort: :ico_brawa_01:
Ja tylko na sekundke bo musze isc sie zaraz polozyc,bo biore leki i po nich trzeba lezec-wiecie takie od ginekologa.Bylam dzis i ginekolożki(pierwszy raz u niej) i jestem super zadowolona-jak jej opowiadalam ze nigdyu w zyciue nie mialam robionej cytologi to za glowe sie zlapala,zbadala mnie i mam zapalenie przydatków,chore jajniki i do tego chyba nadzerke bo jak robila mi cytologie poleciala krew-wiec mowi ze cos nie tak jest z szyjką-kurde wscieklam sie troche bo poprzednia lekarka jak jej mowilam to twierdzila ze wszystko jest ok-a tabletki nawet mi zle wypisala jak sie okazalo i ta mi zmienila na yasmin ale chyba przejde na plastry-zobacze jeszcze bo niewiem czy tym plastrom tak mozna ufac?Moze ktoras z was uzywa?
dobra kochane ide wziac globulke i czopka i sie klade bo ostatnio moj mirek o 4 pobudki szczela a potem po godzinie laskawie idzie znowu spac...
buziaki

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

23 paź 2008, 21:59

Sto lat dla Krzysia!!! :ico_tort: Marta Ty to mozesz nie pamietac, ale ze my zapomnialysmy to jest dramat!!! :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: wybacz! :ico_sorki:

ja tez sie klade, wlasnie skonczylam malowac stol i krzesla!! Fajnie ze jutro piatek jade do mojego smyka, ale sie za nim stesknilam!!

Spokojnej nocki Wam zycze!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

23 paź 2008, 22:11

Fintifluszka pisze:ostatnio zgubił kolejny smoczek-teraz mamy całkiem przeźroczysty-nie było innego w rozmiarze 2 :ico_noniewiem:

My też 2 używamy.. tylko u nas na miesiące są - mamy 6-18m-cy. A zawsze kupuję mu te przezroczyste - są silikonowe, a te żółte lateksowe (jak dla mnie wyglądają okropnie :ico_noniewiem: )

pinko pisze:Ja mam cztery: photofiltre, irfanview, photoscape i red eye remover pro :-)

Dzięki.. zobaczę co to za programy.

Klaudia pisalas o rozmowach w toku ta pierwsza para to byla babka od nas z miejscowosci najlepsze jest to ze brala juz udzial w innych programach telewizyjnych byli troche pozmieniami i mieli imiona zmienione myslalam ze przynajmniej w tym programie jest cos rzeczywistego

Ja się wogóle tak zastanawiam skąd ta Drzyzga bierze takie tematy. Niektóre są w miarę normalne ale np wczorajszy... O żonatych facetach, którzy zdradzają żony z facetami .. yahhh :ico_noniewiem: i zawsze to takie sztuczne, zwłaszcza kiedy w tych perukach siedzą.

Jola_85 pisze:jak jej opowiadalam ze nigdyu w zyciue nie mialam robionej cytologi to za glowe sie zlapala

A ja tylko raz w życiu u ginekologa byłam :ico_noniewiem: + akcja porodowa :ico_haha_01:

Jola_85 pisze:ta mi zmienila na yasmin ale chyba przejde na plastry-zobacze jeszcze bo niewiem czy tym plastrom tak mozna ufac?Moze ktoras z was uzywa?

Nie używam ale dużo czytałam bo zastanawiałam się czy może zabezbieczać się plastrami. Opinie wielu kobiet były negatywne. W opakowaniu masz 4 plastry, zmieniasz je co tydzień, ale w tygodniu ten plaster zaczyna się odklejać, przesuwać, podchodzi tym brudnym meszkiem od brzegów.. i jak się odklei po kilku dniach to musisz założyć od razu nowy i wtedy już na miesiąc Ci nie starczą a przy tym są drogie bo kosztują ok 60zł.
Ja więc zrezygnowałam z nich a kiedy skończyły mi się tabletki to przestałam się zabezpieczać :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 paź 2008, 22:34

bralam kiedys plastry ale nie polecam

przytylam, plaster wyglada tylko ladnie pierwszego dnia pozniej zaczyna sie odklejac i tak jak pisala Klaudia zachodzi brudem a jak sie go odkleja to boli bo jest na mocnym kleju czy na czyms tam

teraz sie nie zabezpieczam i jest fajnie :ico_noniewiem:

majka dopiero poszla spac ale tak plakala a ja razem z nia nie wiem co jej sie stalo na rekach nie chciala ze mna w lozku tez nie i w lozeczku to samo

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

24 paź 2008, 07:27

Cześć :-)
Stawiamy :ico_kawa: i herbatkę, ja tylko na chwilę, bo uciekam do firmy. Ula spała w miarę spokojnie tej nocy, ale za to ja tracę już głos, Jarka też coś rozbiera.... nieciekawie się robi.... na szczęście już piątek, więc przez weekend będziemy zdrowiec :-)

marcia_pod pisze:aha Pinko to Tobie sie chociaż w dzis przypomniało, a ja właśnie sie kapnęłam ze Krzys dwa dni temu skonczył 9 miesiecy - co ze mnie za matka? :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Heehehehe, myślę, że roczek jest najważniejszy :-) Dużo zdrówka dla Krzysia :-) A mamy z nas superowe :-)

Buziaki laseczki, miłego dzionka.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

24 paź 2008, 08:12

Cleo ja mam photoshopa CS3, ale jak chcesz coś łatwego to nie to, ja właśnie zakupiłam kurs sobie dla tego programu fakt jest super i jak robię krok po kroku z nim to pamiętam ale jak już mam zrobić drugi raz to spowrotem muszę włączać i robić.

Kochane zdrowieć tam, nie chorować!! jak nie jedna to druga :ico_nienie:

To fajnie że się nie zabezpieczamy będą mieć zaraz braciszka albo siostrzyczkę nasze Szkraby :-D :ico_brawa_01:

My też mamy smoczka z rozmiarem 2 i bez problemu a i nawet raz miał lateksowego i nie było problemu bo nam się zgubił i musiałam jakiś kupić.

Gosia już piątek, tylko szybciutko z pracy i po Pawełka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

24 paź 2008, 09:00

Czesc Kobietki!!

Aga, duzo zdrowka dla WAS!!! Kurujcie sie szybciutko!!! :ico_sorki:

Tak o tych smoczkach piszecie.... jeju moj chlopczyk nawet nie wie co to takiego.... smoczek :ico_oczko:

Ja uzywam Photoscape jest OK!

Renia0601 pisze:Gosia już piątek, tylko szybciutko z pracy i po Pawełka :ico_brawa_01:


...no dokladnie!!!

Milego dzionka!!!!

cos jeszcze mialam pisac.... skleroza

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 paź 2008, 09:20

Cześć dziewczyny

CleoShe pisze:My też 2 używamy.. tylko u nas na miesiące są - mamy 6-18m-cy. A zawsze kupuję mu te przezroczyste - są silikonowe, a te żółte lateksowe (jak dla mnie wyglądają okropnie
akurat nie o to mi chodziło, bo my zawsze mamy silikonowy-lateksowym Gabcioch gardzi :ico_oczko: ale tarczka jest cała przeźroczysta, więc jak gdzieś upadnie to go nie widać :ico_haha_01: mało tego to Gabriel reflektuje tylko na te profilowane smoczki z Nuka... dlatego czasami ciężko kupić.

U nas cycuś powrócił ostatnio do łask :-) Gabriel w dzień zjada raz lub dwa oba cycunie, więc mleczko się ładnie odtwarza... Przez to też robi bardziej mleczne kupki-już nie robi takich jak mały duży człowiek, tylko takie rzadsze i jaśniejsze-inaczej pachną, (lub też śmierdzą) nawet :ico_oczko:

My też się nie zabezpieczamy :ico_noniewiem: Nie robimy tego od kilku lat-odkąd przestałam brać tabletki... nie wróciłabym raczej do antykoncepcji hormonalnej, bo bardzo na mnie źle działa fizycznie i psychicznie, a antykoncepcja mechaniczna mnie przeraża, prezerwatywy natomiast odzierają sypialnie ze wszystkiego co namiętne i przyjemne, więc jest tak jak teraz :ico_oczko:

Idę bo Gabik mi stęka pod stołem

no i sto lat dla Krzysia :ico_brawa_01: że też nie zauważyłyśmy :ico_puknij:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość