Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 paź 2007, 10:28

Witam
Mogę się dołączyć?? :ico_wstydzioch:
Moj Milan z 28 maja 2006

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

29 paź 2007, 11:06

Witajcie dziewczynki. Nocka nam minela tak sobie, Asia sie wiercila, a obudzila sie o 5:00 i potem zasnela na 2gi raz o 6:00 i pospala do 7:20. :-)
U nas zimno i pada deszcz...

iza, śliczne zdjęcia, Mati wyglada jak prawdziwy przeczkolak :ico_brawa_01:

Aginka, powodzenia u doktora, trzymam kciuki, ucaluj Malwinke a Ty sie trzymaj !

siunia, Witam nowa mamusie i malego Milanka :ico_brawa_01: , widze ze moja Asia jest tylko o dzien mlodsza od Twojego synka :-) (29maja2006)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 paź 2007, 11:26

Barbara, o prosze jak super, tylko 1 dzien różnicy :ico_brawa_01:
No u mnie nocka ok, wstaliśmy po 8
A pogoda jakaś taka zamulająca ale na szczescie nie pada

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

29 paź 2007, 11:45

witaj siunia i nastepny dzentelmen w naszym gronie:)
czy ja dobrze widze? mamy nastepna ciezarowke w gronie? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 paź 2007, 12:20

iwonap, witaj dobrze widzisz :ico_oczko: A co jest tu jeszcze jakaś :ico_ciezarowka: ?? :-)

Jejciu ja to musze sie powoli obeznac z wami , :-)

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

29 paź 2007, 12:36

Dzien dobry
U nas nocka ok,mala sie tylko obudzila raz to ja wstanelam ululalam dalam smoczka i zasnela i obudzila sie juz o 7 20 :ico_szoking: no ale co sie dziwic jak wczoraj juz kolo 21 00 mala moja sobie spala :ico_brawa_01: A i ja tez sie wyspalam :-D
Dzisiaj mamy pogode super,jest tak mrozno ale troche mrozno i do tego swieci sloneczko rano byl mroz widzialam jak moja trawa na ogrodku byla biala.. :ico_oczko: Ale teraz jest ladna zielona i pogoda ok.Moja kochana dziewczynka spijusia sobie usnela bez problemow dostala herbatke i ladnie zasnela i spi.. A ja juz pranko powiesilam na moim ogrodku bo przy takiej fajnej pogodzie szybko wyschnie :ico_oczko:
Miejcie ladny dzien :-D :ico_brawa_01:

Siunia witaj i gratulacje :ico_ciezarowka: ja tez jestem w gronie ciezarowek :ico_oczko: Jestem w prawie 6 miesiacu i ciesze sie bo wszystko jest ok :ico_brawa_01: Mam coreczke a tym razem bedzie prawdopobniej synus :ico_brawa_01:

Iza dokladnie mala chyba wie ze mama musi wypoczywac i tak grzecznie i ladnie spi w ciagu dnia pieknie :ico_brawa_01:

Iwona no staram sie odpoczywac ile wlezie a tesciowa sie chetnie mala zajmuje jak tam jestesmy :ico_brawa_01: :-D

Ja ide powoli obiadek robic dzisiaj bedzie zurek (znowu) bo dostalam od tesciowej wlasnej roboty zakwas wiec czemu mam go nie wykorzystac :ico_oczko: a na drugie zrobie nalesniki bo mala je bardzo lubi i juz bedzie miala obiadek :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-29, 11:40 ]
Siunia fajny Blog bylam i obejrzalam i super foteczki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

29 paź 2007, 13:23

Witajcie Kobietki :)
Witam w naszym gronie nową mamusię, jej syneczka i fasolkę.
My wczoraj byliśmy na imieninach mego dziadka. Mała nie spała cały dzień i zasnęła dopiero w samochodzie, jak wracaliśmy do domu. G. ją rozebrał i położył do łóżeczka, ale przed 21 chcieliśmy przebrać ją w piżamkę. Niestety, obudziła się i płakała do 23 :ico_olaboga: . Moje małe biedactwo. A dzisiaj już od 7 na nóżkach była. Przed 9 poszłyśmy na spacer, a teraz zasnęła. Mam nadzieję, że troszkę pośpi...
Dziewczyny, chciałyście fotkę mego brzuchola. Proszę bardzo.

Obrazek

Zdjęcie zrobione wczoraj, przed wyjściem na imieninki. Ja zawsze byłam szczuplutka bardzo a teraz ten brzuszek :ico_haha_01:

Pokażę Wam też, jak moja Pyza wczoraj wyglądała.

Obrazek

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 paź 2007, 13:34

Kristi, to super, gratulacje, no to życzę tego synka. A ty chyba nie mieszkasz w Polsce co?? Czy mi sie tylko wydaje. Ja mieszkam w Norwegii, ale przyjechałam teraz na 3 miesiace do Polski prawo jazdy sobie zrobić.
No i u mnie tez dzisiaj żurek :ico_brawa_01:
Dziękuje za odwiedzenie bloga

Mama_Kingi, super zdjęcia, a jaki juz fajny brzusio.
Super że tu tak dużo :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja zmykam o 14 mam pierwszą jazdę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

29 paź 2007, 14:45

siunia, wiatmy ciebie i syneczka!!!! i gratulujemy małej fasolki w brzuszku...ale nam się cieżarówek porobiło...a diem jest w ciazy bo nie doczytałam

Mama_Kingi, ale brzucholek duzy!!!! a Kingunia słodka
Kristi, buziaczki dla NIcolki

podziwiam was dziewczyny....wiem ze musicie ale jak wy sobie dajecie radę? bo przeciez kazda z was ma na pewno dolegliwosci ciążowe a przeciez nie mozecie sie tak po prostu polozyc kiedy macie ochote..jestescie wielkie :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 paź 2007, 15:53

iza, witaj, o dziwo nie mam zadnych mdłości ani nie jestem senna, gorzej było jak byłam w ciąży z Milanem, teraz jest ok, a jak łapia mnie mdłości to tylko na wieczor, poleze troche i przechodza.

No i mam pecha nie miałam dzś jazdy, dla babki auto sie zaszwankowało i utknęła gdzieś 200km od miasta

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość