Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

28 kwie 2007, 23:20

Cześć

Jejku ja maiłam wczoraj sprzeczkę ale jakos sie ułozyło

Elu- okien nie wybrał przywiózł próbki, muzse zdecydować jaki kolor na zewnatrz, bo wewnatrz to białe, a z cyckiem ja ostatnio mam kłopoty mały ciagle by tylko cycka mamlał, przyzwyczaił się, tez chce go oduczyć, tylko, ze dzisiaj w dzień pół godziny płakał i przekręcał sie na brzuch i jęczał a ja uległa i mu dałam, wieczorem usnął z cyckiem i mu wyjęłam, a rano się budzi i płacze bo szuka smoczka,przekichane

Witaminko- tyle włożyłaś serca w przygotowania imienin a tu taka zapłata, i Lolek biedny chory, myśałam, ze już z nim lepiej, całuski dla Was przesyłam
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Riterko a ja mam w tabelce, że twój Jaś 6700 a nie 6400 to ile mały waży?

My też dzisiaj spacerówkę zamontowaliśmy mały był spokojny rozgladał się wszędzie :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-04-28 ]
jak późno ide spać bo o 6 pobudka papa

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

29 kwie 2007, 01:07

Hej!
no co jest z tymi facetami jakaś zaraza ich dopada?
Witaminko :ico_pocieszyciel: :ico_buziaczki_big: ja to bym go tym po głowie potraktowała :ico_nerwusek: może by zmądrzał i :ico_sorki: o przebaczenie. Tyle trudu włożyłaś w przygotowanie jego imienin w dodatku z chorym Loleczkiem :cry: powinnaś mu ten placek rozwalić na głowie. Jak mojemu bratu kiedyś niesmakowało spagetti to mu bratowa walneła talerzem o ściane :-D od tego czasu ani słowa złego nie powie na jedzonko.
Mk faceci naprawdę są z marsa nawet jak im się wytłumaczy o co nam chodzi to oni i tak tego nie rozumieją tępoki jedne :ico_puknij:
Aniuk do twojego :ico_szoking: też doszła ta zaraza .
Agatko a u was dalej mężuś udaje tatusia na spacerkach :-?
Sosna widać że Zuzia lubi zwierzaczki :-D ciekawe co by zrobiła jak by się do kotka dorwała z :ico_brawa: napewno by się kotek :659:
Mokuso to ja rozumiem czemu twój taki rozumny :-) pewno mu już pokazałaś jak umiesz rozwiązywać problemy małżeńskie :-D a z tą dentystką to dobre było :ico_brawa_01: ja uciekłam od lekarza jak mi chcieli zastrzyk zrobić ale to było już dawno dawno temu chociaż latek już miałam troszkę bo 12 :-D
U nas :562: jest tylko do uspakajania i zasypiania a jak już zaśnie to odrazu go wypluwa
moja pamięć co raz bardziej szwankuje zapomniałam co miałam jeszcze napisać :ico_olaboga:
zmykam bom strasznie :ico_spanko: i padam na pysk
DUŻO ZDRÓWKA dla :ico_chory: dzieciaczków :ico_buziaczki_big: żeby jak najszybciej wyzdrowiały

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 kwie 2007, 09:05

Witam :)
Ale wesoło tu było, ale widzę, że na tapecie wciąz mężowie :ico_oczko:
Tak czytałam o tych smoczkach, moja tam zasypia ze smokiem potem go wypluwa, czemu nagle słyszy się, że smoczek to takie zło. Ja tam lubię dzidzie ze smokiem :-D mała dostaje go jak zasypia, a po 5 minutach śpi juz bez niego do rana, a za dnia tez traktuje go jako zabawkę :ico_haha_02:
Kurcze wiecie szukam wszędzie bajek Beatrix Potter i nie mogę znaleść, a mała tak lubi jak jej sie czyta, leży na brzuszku obok książki, słucha i patrzy na obrazki. A ta autorka takie śliczne ilustracje malowała, wszędzie gdzie wynajdę książkę (w necie) to okazuje się że "wykupiono", "produkt obecnie niedostępny" :ico_placzek:
Czy u was też tak zimno się zrobiło? Słonko niby jest, ale brrrr. Życze wam miłego dzionka, ja uciekam po drugą kawkę :-D Mam nadzieję, że dziś tylko dobre humorki u was zagoszczą i tego wam życzę, każdej z osobna :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

29 kwie 2007, 09:15

halo .
Riterko, jeśli chodzi o nas do tabelka jest jak najbardziej aktualna.... zębów nadal zero :)
Asiu, for YOU, mam nadzieje że maja na składzie jakieś bajeczki
http://alejka.pl/s/Beatrix+Potter.html
Jagula, masz wyrąbistą pamięć i to po 1 w nocy :ico_brawa_01:
Ciekawa jestem jak długo dzieci nasze będą spokojne i ciekawe świata w tych spacerówkach...
u nas też pada :/

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 kwie 2007, 09:33

Cześć Sosenko :ico_haha_01: Jak tam mała królewna Zuzieńka?

[ Dodano: 2007-04-29, 09:35 ]
Patrzyłam już Sosenko na tę stronkę, dziękuję, ale tam tez niedostępna jest ta książeczka :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

29 kwie 2007, 09:38

HAlo..... wczoraj przychodzę spać a ona na brzuchu..... czy Wasze dzieci juz przewracają sie w drugą stronę?..... i długo się tego uczyły? :-D Asiu, sa tam jakieś książki co Cię interesowały?, bo ta strona ALEJKA wyszukuje produkty w wielu księgarniach ( i nie tylko ksiażki, zabawki, etc) i porównuje ceny ..... jest tam co? :-D

[ Dodano: 2007-04-29 ]
aha a to ma być jakaś konkretna? jaki tytuł?

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 kwie 2007, 09:42

Powiastki Beatrix Potter - ale wszystko wykupili :)
Moja Niunia śpi w nocy po swojemu, kładę ja do łóżeczka, a ona albo przekręca się na boczek, a ostatnio tylko na brzuchu, na spacerku śi tylko w takiej pozycji. Mała polubiła tak spać, ale robi to raptem od kilku dni :-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

29 kwie 2007, 09:46

Witam kochane :-D
no i Witaminka się wyluzowała :-D :-D :-D
Mery Jaś niestety schudł do 6400 :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
muszę się pochwalić Jaskiem
sam już siada i świetnie to robi i sam siedzi :-) :-) :-)
a dzisiaj zaczyna raczkować, zrobił 4 "kroczki" a wczoraj wstał ale po mnie się wspinał :ico_szoking:
Mokuso mnie zmotywowała i se nogi wydepilowałam i nawet nie bolało :-D
dla Witaminki po wczorajszej imprezce to chyba mega kawę trzeba więc kochana proszę ciocia Karolinka stawia :-D
Obrazek
a może ktoś chce taką???
Obrazek
MK zapalniczka super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 kwie 2007, 09:48

Cześć Riterko dla Jasia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A taką kawkę to ja poproszę :-D

[ Dodano: 2007-04-29, 09:51 ]
Ja się boję że moja schudnie :ico_olaboga:
Ale przez te je szaleństwa to nic dziwnego, odkąd kładziemy ją na podłodze, to nie dość ze ucieka :ico_oczko: ale znacznie sybciej sie uczy wszystkiego, tez przeraczkowywuje kilka kroczków, siadać też siada ale jeszcze nieporadnie jej to wychodzi :) Ale i tak najbardziej zaiteresowana jest przemieszczaniem się :-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

29 kwie 2007, 09:51

a i jeszcze Jaś przespał prawie całą noc bez pobudki, dopiero o 5 na jedznoko się zbudził :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
sorki, że się chwalę :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość