martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

19 kwie 2008, 12:01

Ja wlasnie cos podobnego kupilam.
Mialam isc do banku i na poczte ale tak wieje, ze siedze w domu i walcze z psem. Co zamipte podloge to on rozgryzie cos nowego :ico_noniewiem: Zabije maple zaraz :ico_puknij:

magfil1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2007, 16:33

19 kwie 2008, 12:19

ja uciekam bo musze iść do sklepu jakieś zakupy zrobić mały skacze domaga się śniadania a chlebka nie ma
:ico_papa:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

19 kwie 2008, 12:30

hej doczytałam Was, korzystajac z tej okazji że nie jestem na zajeciach. Wykład dyurna baba skonczyła po 10-tej no i co tu robić do 13.30 do następnych zajęc? szczególnie jak leje deszcz a ja łaze jak żółwik....więc zrobię sobie dziś wagary...
kurcze Siunia Ty nam sie stad tak łatwo nie wywiniesz, jesteś najbardziej opanowana ciężarówka i mamuska i ja chcę żebyś Ty nam tu pisała uspokajające posty!!!!!!!!!!!! Więc dołacze do spinki i jak Ci zaczniemy słac smsy to zaraz się tu zameldujesz! a to że my panikary to musisz wybaczyć :ico_oczko: ja musze się pochwalic że wczoraj nic a nic nie panikowałam :-D brzuchol mi stwardniał na kamien w czasie zakupów no ale stwierdziłąm że on tak po prostu ma jak ja chodze , łyknęłam nospe, wrócilismy do domku, poleżałam i przeszło :ico_brawa_01: plamienia nie ma a to mnie bardzo optymistycznie nastraja.
ktoś pytał o plany na długi weekend- my panujemy grilla, maja do nas wpaśc dwa zaprzyjaznione małżenstwa to sie upijemy :ico_oczko: tylko ja lechem bezalkoholowym....
uciekam na dziś, idę się uczyć, obiad jakis zjemy i dalej bedę sie uczyć. jak już w domu siedze to przynajmniej na jutrzejsze koloski coś się doucze :ico_oczko:
mam dobry humorek i jestem optymistycznie nastawiona do wszystkiego dziś :-D

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

19 kwie 2008, 12:43

Moj maly wlasnie mnie porzadnie skopal :-D
Zrobilam sobie salatke owocowa z banana, kiwi i brzoskwin, wiec powinien byc zadowolony :ico_haha_02:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

19 kwie 2008, 13:30

Dziewczyny-co do kołderkito ja mam po Majce prawie nie używaną, bo do roczku Majka spała pod: http://allegro.pl/item342121407_efik1_s ... 1_hit.html
a około roczku przez dobre pół roku spała pod podobnym śpiworkiem (jeszcze po mnie )-tylko, że zamiast tych guziczków na górze, to byl na srodku zamek http://www.allegro.pl/item348539111_spi ... iczek.html
więc i dla Dzidzi na poczatku kolderka pewnie też się nie przyda :)

magfil1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2007, 16:33

19 kwie 2008, 13:37

ja już kupiłam pościel i wypełnienie więc będe korzystała ale mam jeszcze 4 cieńkie kocyki więc może lepsze będą bo pościel mam duży rozmiar 100 na 135 przyda się później

[ Dodano: 2008-04-19, 13:39 ]
jedynie do kupna został mi odciągacz i podgrzewacz doradzcie prosze jakiej firmy

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

19 kwie 2008, 15:22

jejku :ico_olaboga: ja to jestem tak daleko z zakupami że już sama nie wiem od czego miałabym zaczać :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
nie mam ani kosmetyków, ani przewijaka, ani wanienki, ani kołderki,ani materacyka.:(
ubranka,pieluchy, akcesoria do paznokietków i wlosków oraz butelki już są, pościel jest, łóżeczko też.
dziś kupiłam tylko dresy dla siebie, w końcu miło coś założyć bez tej gumki na pół brzucha.
no i koszulke na ćwiczenia do szkoły rodz. a tak to nie wiem kiedy resztę pokupuję,
w ogóle czy ktoraś z Was może mi powiedzieć co z kosmetyków powinnam kupić? bo już się gubię, a na tych stronach to są listy na3 torby podróżne :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-04-19, 16:03 ]
już mam, brakuje mi jeszcze:
-wanienki
-przewijaka
-ceratki do łóżeczka
-mydełka, proszku do prania, kremu Linomag,
-sterylne gaziki
-gruszka do noska
-termometr
-wkładki laktacyjne
-materaca do łóżeczka + kołderki
-zapasu pieluch tetrowych i zwykłych bo mam tylko 2 paczki.

i teraz nie wiem czy warto na allegro , moze znalazłabym sprzedawce który ma to wszystko to nie ganiałabym za przesyłkę tyle,czy po prostu sie nie opłaca i przejść się po sklepach :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

19 kwie 2008, 16:58

Hej
No ja już po zajęciach :-), m. posprzątał, zrobił pyszny obiadek i wybył na podrówko. A ja byłam a sklepie na małych zakupkach, własnie zjadłam pysznego loda w rożku moim ulubionym smaku-orzechowym :-D (kurcze zjadłabym jeszcze jednego :ico_szoking: ). Jestem happy, bo okazało sie, że jutro nie mam zajęc więc automatycznie nie muszę sie uczyc :ico_brawa_01:

Pogoda zwaliła się na maxa, rozpadało się strasznie więc jest ponuro i zimno, trochę ta pogoda na mnie działa, bo mimo, że sie wyspałam, cos mnie bierze :ico_spanko:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

19 kwie 2008, 17:04

NOWA, gratuluję odwołanych zajęć :ico_brawa_01:
ja wlasnie sie szykuję do tych co mam za tydzien, słucham włoskiej muzyki i odpoczywam po obiedzie.

brzuchol się nie mieści przy biurku :ico_olaboga: :-D :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

19 kwie 2008, 17:12

brzuchol się nie mieści przy biurku
No ja z moim też już miewam tego typu problemy :-D

A co do brzuszka, to wyczaiłam ostatnio, że pojawia mi się ta ciemna kreska wzdłuż brzucha. Na razie jest słabo widoczna, bardziej ją widac od pepka w dół, ale pewnie jeszcze ściemnieje :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość