Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

24 paź 2008, 09:25

Hola

my sie tylko witamy dzisiaj jest ostatni dzien marioli u mnie trzeba go jakos wykorzystac tylko ze pogoda nam dzisiaj nie dopisala ale pewnie jakis spacerek zaliczymy

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 paź 2008, 09:38

Gosiu co do okresu, to ja już 3 razy miałam, nie przejmuj się brakiem, bo wiele kobiet nawet przz 1.5 roku cycowania nie ma miesiączki, ale jeśli Cię to niepokoi to idź do gina dla świętego spokoju :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

24 paź 2008, 11:03

cześć dziewczyny poczytałam i pota zkleiłam znowu pewnie nie małaego!! Stawiam kawusie :ico_kawa: mój Kamcio dopiero zasnoł. A ja dziś wybieram się z moją mamą na cmentarz dziś rocznica śmierci mojego taty(*) Pogoda nam dopisuje bo słoneczko świeci ale pewnie już chłodnao wczoraj zmarzłam jak nie wiem co a też słonko świeciło niby. Już zdradliwa ta pogoda!! :ico_noniewiem: Nocka nawet nawet.
Pinko dziękujemy za kołysanki bajki wczoraj wieczorkiem posłuchaliśmy z Kamilkiem ale mu się podobałay hohohoh robiła cały czas bujając się na moich kolankach.
Goonia napisała:
Asikk dzięki za radę. Wapno daję w syropku właśnie, ale o witaminie C mi pediatra nie powiedziała. Za to kazała smarować mu spirytusem salicylowym stópki, plecki i kaltkę piersiową.

Nie ma zaco , a co do stupek i klatki to tez dobry pomysł bo rozgrzewa, jak moja chrześnica była mała i miała katrek i kasze to siostra smarowala ją wikiem pomietacie tak maść rozgrzewająca była o takim fajnym zapachu. Zupełnie oniej zapomniałam.

pinko napisała:
Dziękujemy bardzo, Ulek się zawstydziła A co do mojego męża, On tylko takie pozory na tym zdjęciu, zawsze mam problem, bo jak robimy sobie wspólne zdjęcia, to On zawsze jakąś dziwną minę strzela i zadowolony, że zdjęcie nie jest normalne... heheh taki już jest, więc jak mam normalne zdjęcia to się cieszę
.

No to fajny ten twój mąż potem nie ma się czym pochwalić co bo jak na każdym zdjęciu głupia mina to czym się chwalić. Oj ci nasi faceci.
Mój to skolei ma taki małay kompleks bo ma troszke garbaty nos i zawsze jak robie mu zdjęcie
To krzyczy na mnie ze nie z nienacka i nie z profilu bo ma duży nos, a naj lepiej wcale mam mu nie robić.

pinko napisała:
A w ogóle stawiamy na 9 miesięcy Co ze mnie za matka... wyleciało mi z głowy Częstujcie się....


Sto lat sto lat!!!!! :ico_tort: wszystkiego najlepszego dla Uleńki niech rośnie duża dziewczynka!!!!!!! :ico_buziaczki_big:

pinko napisała:
Też Uli dałam na noc wapno w syropku, cebion multi w kropelkach też jej daję od jakiegoś czasu


Ja też daje Kamilkowi cebio multi.

marcia_pod napisała:
aha Pinko to Tobie sie chociaż w dzis przypomniało, a ja właśnie sie kapnęłam ze Krzys dwa dni temu skonczył 9 miesiecy - co ze mnie za matka?


Ale to nic przciesz ten czas tak leci ze można się zapomnieć nie !!! Sto lat i dla Krzysia!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

Jola_85 napisała:
jej opowiadalam ze nigdyu w zyciue nie mialam robionej cytologi to za glowe sie zlapala,zbadala mnie i mam zapalenie przydatków,chore jajniki i do tego chyba nadzerke bo jak robila mi cytologie poleciala krew-wiec mowi ze cos nie tak jest z szyjką-kurde


To co ty miałaś za ginekologa ze ci cytologi nie robiła masakra!!!! A co do reszty to nie źle się załatwiłaś koleżanko!!!! :ico_olaboga:

pinko napisała:
Heehehehe, myślę, że roczek jest najważniejszy Dużo zdrówka dla Krzysia A mamy z nas superowe


Masz racje 1 urodzinki są najważniejsze i myśle ze żadna z mam o nich nie zapomni!!
A tak jak mówisz MAMY Z NAS SUPEROWO ODJAZDOWE a co tam!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Fintifluszka napisała:
My też się nie zabezpieczamy Nie robimy tego od kilku lat-odkąd przestałam brać tabletki... nie wróciłabym raczej do antykoncepcji hormonalnej, bo bardzo na mnie źle działa fizycznie i psychicznie, a antykoncepcja mechaniczna mnie przeraża, prezerwatywy natomiast odzierają sypialnie ze wszystkiego co namiętne i przyjemne, więc jest tak jak teraz


Ja nie zabezpieczałam się przez całe życie aż do teraz, ale umnie hormony nie wchodza w gre bo tyje po nich przeokrutnie :ico_zly: , co do prezerwatyw ja też ich nie uznaje to jak lizanie lizaka przez szybe!! :ico_wstydzioch: Ale niestety mój mąż nie wyobraża sobie teraz stosunku bez zabezpieczeń bo wiecie jak to jest jak się chciałao mieć dzidziusia to nie wychodziłao a jak teraz byśmy na razie nie chcieli z powodów finansowych to jak na złość by było. :ico_szoking: Dla tego z dwoja złego czyli tabletki czy wkładak wybraliśmy wkładke , :ico_puknij: wstyd się przyznać :ico_wstydzioch: tym bardziej ze mój powiedziła ze on nie ufa jakimś tam tabletką czy plastrom i jeżeli zdecyduje się na takie zabezpieczenie to on i tak będzie używał prezerwatyw. :ico_olaboga: :ico_placzek: Wię wybrałam chyba to mniejsze zło. No nie wiem ja tak myśle!!
:ico_puknij: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-10-24, 11:09 ]
Ale miłam szczęście dziewczyny post na smarowany ja tu wysyłam a tu mi wyskoczyło error błąd połączenia :ico_szoking: :ico_olaboga: myśle sobie no nie i wszystko poszło w łeb :ico_zly: ale zrobiłam bek i patrze jest nie skasował się więć robie kopie i wysyłam jeszcze raz a tu mi wyskakuje :nie możesz wysłać 2 takich samych wiadomość myśle kurcze co jets :ico_puknij: , ale wylogowałam się i zalogowałam jeszcze raz i patrze jest ufffffffffffffffffffff nieźle bym się wkurzyła jak by go wcieło!!! :ico_zly: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

24 paź 2008, 13:03

pinko pisze:Ula spała w miarę spokojnie tej nocy, ale za to ja tracę już głos, Jarka też coś rozbiera.... nieciekawie się robi.... na szczęście już piątek, więc przez weekend będziemy zdrowiec :-)

No zdrowiejcie Pinko... a męża to tylko Ty możesz rozbierać, a nie jakas tam choroba :ico_nienie: :ico_haha_01:

Fintifluszka pisze:akurat nie o to mi chodziło, bo my zawsze mamy silikonowy-lateksowym Gabcioch gardzi :ico_oczko: ale tarczka jest cała przeźroczysta, więc jak gdzieś upadnie to go nie widać

aha :586:

To fajnie że się nie zabezpieczamy będą mieć zaraz braciszka albo siostrzyczkę nasze Szkraby :-D :ico_brawa_01:

To prawda... a wczoraj sobie tak myślałam, że może niebawem znowu będziemy ciąże przeżywać, niekoniecznie własną i nie na wspólnym terminie już, ale tu będziemy także pisać co i jak :-). Ciekawe, która pierwsza ;-P

iwona83 pisze:dzisiaj jest ostatni dzien marioli u mnie

To już tak szybko zleciało.. :ico_szoking: A to na ile byli u Was?

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

24 paź 2008, 13:36

CleoShe pisze:Ciekawe, która pierwsza ;-P

to kto się zapisuje na listę kto pierwszy :ico_oczko:

ja dzisiaj dzień jak codzień, w domu ponoć nie ma prądu i mój biedny mąż nie może grrać, jak mi bardzo przykro z tego powodu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

24 paź 2008, 13:45

Aga, duzo zdrowka dla WAS!!! Kurujcie sie szybciutko!!! :ico_sorki:

Dziękujemy bardzo, Ula już prawie OK, ja straciłam głos, ale za dwa dni będę już się lepiej czuła.
Fintifluszka pisze:My też się nie zabezpieczamy :ico_noniewiem: Nie robimy tego od kilku lat-odkąd przestałam brać tabletki... nie wróciłabym raczej do antykoncepcji hormonalnej, bo bardzo na mnie źle działa fizycznie i psychicznie, a antykoncepcja mechaniczna mnie przeraża, prezerwatywy natomiast odzierają sypialnie ze wszystkiego co namiętne i przyjemne, więc jest tak jak teraz :ico_oczko:

Masz całkowitą rację z tymi prezerwatywami,ale tabletek stosować nie chcę, bo tyłam po nich okropnie, wkłądki sobie nie dam wsadzić, bo moja koleżanka miałał przez to niezły problem i zostają gumeczki, na razie, bo od przyszłego roku będziemy się pewnie starać o braciszka lub siostrzyczkę.
Asikk pisze:smarowala ją wikiem pomietacie tak maść rozgrzewająca była o takim fajnym zapachu.

No właśnie ta maść, którą kupiłam dwa dni temu jest do smarowania i pachnie tak jak vick i jest specjalnie dla niemowlaczków.
Asikk pisze:Sto lat sto lat!!!!! :ico_tort: wszystkiego najlepszego dla Uleńki niech rośnie duża dziewczynka!!!!!!! :ico_buziaczki_big:

Dziękujemy bardzo :-)
CleoShe pisze:a męża to tylko Ty możesz rozbierać, a nie jakas tam choroba :ico_nienie: :ico_haha_01:

Święte słowa Klaudia :ico_oczko:
CleoShe pisze:Ciekawe, która pierwsza ;-P

Stawiam na Misię, Ona tak bardzo chce i już poczynili starania :-)

Uciekam się położyć, bo głowa mi pęka...

[ Dodano: 2008-10-24, 13:47 ]
Renia0601 pisze:ja dzisiaj dzień jak codzień, w domu ponoć nie ma prądu i mój biedny mąż nie może grrać, jak mi bardzo przykro z tego powodu :ico_haha_01:

hehehehehe :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2008-10-24, 19:14 ]
Ale tu pustki...

Czuję się fatalnie, mam gorączkę i wszystko mnie boli... i do tego zaczynam marudzić, niedobrze :ico_nienie:
Ula mnie dzisiaj zaskoczyła, przespałyśmy się razem i po godzinie Ona się obudziła, a ja nie byłam w stanie się ruszyć, zaczęły mi z oczu lecieć łzy, a Ulek musiała stwierdzić, że to nie jest normalne zachowanie, bo zaczęła popłakiwać i się do mnie tulić, a potem nagle się skubana położyła i zaczęła mnie rozśmieszać, takie śmieszne minki robiła i odgłosy wydawała i uśmiechając się patrzyła na mnie, czy i ja się uśmiecham. Rozbroiła mnie totalnie. Jest czasem niesamowita, taka mała, ale swój rozum już ma :-)

Dobra uciekam, bo nie jestem zdatna do życia :ico_oczko:
Miłych snów kobitki, może jutro poczuję się lepiej... papapa

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 paź 2008, 19:32

Pinko ja o tej maści już tez pisałam, bo jak Gabcioch miał tą przypadłość z karkiem to smarowałam Go tym, żeby mięsień rozgrzać-ta maśc jest lepsza dla dzieci niż vick, bo nie zawiera olejku kamforowego, który jest dla takich maluszków za mocny :ico_nienie:
pinko pisze:ja nie byłam w stanie się ruszyć, zaczęły mi z oczu lecieć łzy
oj znam to :ico_sorki: dwa razy przy Gabciochu byłam chora i to jeszcze jak był taki leżący i płaczący z kolką i wymagał ciągłego noszenia, a mi tak z nosa jak z kranu i głowa pękała, nie miałam siły ręką ruszyć, współczuję choróbska, kuruj się Aga... teraz skoro już nie karmisz, to masz większe możliwości farmaceutyczne-ja leciałam na paracetamolu i witaminie C :ico_oczko:

poszliśmy dzisiaj do Kuby mamy, tam remont u młodego w pokoju, jakiś kolega teściowej piwkował z nią w drugim i tak pogaduchy sobie ucinali i nie miałam jak Gabiemu cyca dać... i poszliśmy do kibelka :ico_haha_01: pierwszy raz na klopie karmiłam :ico_puknij: zjadł dwa do cna-chyba mu sie spodobało :ico_haha_01: później biegał po korytarzu-w tym bloku korytarz idzie przez jego całą długość-jest na prawdę spory, zasuwał jak szalony, a kolana i ręce jakie później brudne :ico_olaboga:

My starania o dzidziaka mieliśmy zacząć po nowym roku, ale wszystko zależy od tego jak wyjedziemy finansowo po tych wszystkich ostatnich klęskach :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

24 paź 2008, 20:17

pinko pisze:Ula mnie dzisiaj zaskoczyła, przespałyśmy się razem i po godzinie Ona się obudziła, a ja nie byłam w stanie się ruszyć, zaczęły mi z oczu lecieć łzy, a Ulek musiała stwierdzić, że to nie jest normalne zachowanie, bo zaczęła popłakiwać i się do mnie tulić, a potem nagle się skubana położyła i zaczęła mnie rozśmieszać, takie śmieszne minki robiła i odgłosy wydawała i uśmiechając się patrzyła na mnie, czy i ja się uśmiecham. Rozbroiła mnie totalnie. Jest czasem niesamowita, taka mała, ale swój rozum już ma


Bozi jak to czytałam to normalnie łzy mi poleciałay . Super i kto by pomyślała że te nasze dzieciaczkie są takie kochane. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja kiedyś jak byłam nad jeizorem u siostry w domku to oni mieli tam taki taras troszke już gdzie niegdzie deski spruchniałay to jakoś wrezsień był no i oczywiśćie mondra Aśka poszła tam i deska się zarwała do konca noga mi wpadła aż po samo uda nie źle się wtedy pocharatałam tak bolłąo ze zaczełam płakać taki ból . A Kamil siedziła wtedy w wózku i zaczoł wołać mama mama ,a potem takie właśnie minki robiła że odrazu mi przeszło i zaczełam przez łzy się smiac.
Ok dziewczyny uciekam bo mój mąż siada na kompa.
Nie chorować :ico_chory: :ico_nienie: wracać szybciutko do zdrówka pinko :ico_sorki: :ico_sorki:
SPOKOJNEJ NOCKI KOCHANAE DLA WAS I DLA NASZYCH DZIDZIUSIÓW!!! :ico_papa:
Tylko mnie jeszcze czeka :ico_prasowanko: , a jeszcze na złość popsuła mi się dziś pralka masakra :ico_zly:
:567: :ico_pranko: i musiałam już to mokre do teściówki zanieś żeby mi wyprała. :ico_olaboga:
Ok ucikema pa pa :ico_papa: :ico_papa: ;-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

25 paź 2008, 08:08

dzień dobry wszystkim

Iwona chciałam Ci skubnąć ząbkowy suwaczek, ale mi wyświetla wiadomość, że mam za długi opis, więc nic z tego.

Gabriel pędra po podłodze i jęczy, tata próbuje Go zabawiać z wysokości łóżka, średnio mu wychodzi...
My po porannej kaszce, nie zjedzonej do końca z resztą

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 paź 2008, 09:13

Czesc

no i my znowu same mariola juz pojechala teraz zabieram sie za sprzatanie troche tego jest

stawiam :ico_kawa: i herbatke dla tych co nie pija kawy

a moja niunia wlasnie mi uciekla na balkon

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość