Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

29 paź 2007, 16:33

Ania, piekny brzuszek :ico_brawa_01: , a Kingusia wyglada jak mala Ksiezniczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

iza, z tego co wiem, to diem robila sobie test i wyszlo ze nie jest w ciazy, ale mowila ze przy pierwszem dziecku tez tak miala, ze niby test wyszedl jej negatywnie a tu za 9miesiecy ma synka :-) , a teraz jakos sie nie odzywala, wiec nie wiem

siunia, no to mialas pecha dzisiaj :ico_noniewiem:

Ja przed chwila polozylam Asie spac, bo tarla oczy i ziewala, ale slysze ze sobie gada w lozeczku i chyba nic z tego nie bedzie. Niby spala dzisiaj 1,5h ale obudzila sie o 5:00, wiec myslalam ze pospi ze dwa razy dzisiaj a tu nic z tego chyba nie wyjdzie... Pewnie wykapie ja wczesniej, tak po 19:00.

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

29 paź 2007, 16:57

ale nabazgralyscie :ico_brawa_01: :509:
hej hej

juz doczytalam wszystko , ale jesli zapomne skomentowac to przepraszam :ico_wstydzioch: ale tyle tego jest :ico_olaboga:

Iwona ... sliczne zaslonki :ico_brawa_01: brawa dla mamy z aumiejetnosci :ico_sorki: i buziaki dla Piotrusia :ico_haha_02:
Barbara ... widac ,ze Ania uwielbia sie hustac ...taka rozesmiana buzia ...
Aginka ... przykro mi,ale nic nie wiem na temat plesniawek ... chyba najrozsadniej pojsc do lekarza tak jak planujesz ...
domek pierwsza klasa :ico_oczko: zycze Tobie zebys jak najszybciej w nim zamieszkala
iza ...i Tobie rowniez zalatwienia wszystkich formalnosci,zebyscie nie mieli kloportow z uzyskaniem kredytu ... a Mateuszek jak zawsze diabelsko przystojny dzentelmen ...wyglada zabojczo...super fotki ...
ja ostatnio mam klopot z kompletowaniem ciuchow : wszystko z innej beczki i moj bidny syn musi byc skazany na moj brak gustu :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: :-D
mama_Kingi ... no rzeczywiscie szczuplutka jestes :ico_oczko: brzuszka juz nie ukryjesz ... a powiedz masz ochote na slodkosci? masz napady na slone ,kwasne,slodkie itp? pamietam,ze ja mialam wilczy apetyt od pierwszego miesiaca ciazy ... :ico_wstydzioch:

aaaa... i przede wszystkim witamy nowa mamusie siunie i Milana :ico_brawa_01: :ico_haha_02: i witamy w gronie ciezarowek :ico_oczko:

Babosy bylam dzis u lekarza i jutro bede miala robione badanie krwi :DD Lekarz powiedzial,ze nie moze wyrokowac,ale wszystko wskazuje na to,ze jestem 2-w-1 :-D za kilka dni bedzie wiadomo na 100% ...
Jestem cala w skowronkach :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

a co do mojego niejadka ...to dla odmiany wczoraj mial wilczy apetyt :067: a wieczorem glaskal sie po brzuszku i mowil '' mama mama alaaaaaaaa '' :-/

[ Dodano: 2007-10-29, 16:11 ]


Ania, piekny brzuszek , a Kingusia wyglada jak mala Ksiezniczka
:one: :one: :one:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

29 paź 2007, 19:51

Dobry wieczor i ja tez jestem na chwilke z wami :ico_oczko:
U mniew ok,dzionek minal mi szybko jakos pobawilysmy sie z Nicolka i poszlysmy na spacer bo byla dzisiaj fajna i troche mrozna pogoda :ico_oczko:
Teraz maz sie bawi z Nicole a ja moge odpoczac.. bo tak to moja corcia nie opuszcza mnie na krok tylko by sie nosila itd.. ale radze sobie i nosze mala tez :ico_oczko: ale tak ja nosze zeby malego mojego groszka nie uciskac :ico_oczko:
No i zaraz bede robic kolacyjke a pozniej mala pojdzie spac ale dzisiaj fajnie sobie pospala Nicole najpierw pierwszy raz spala 2 godziny a pozniej po polodniu tak sobie odpoczela i spala 1 godzinke fajnie :ico_brawa_01: i podejrzewam ze dzisiaj tez pojdzie spac tak w normie czyli do 21 30 bedzie spac :ico_brawa_01:

Siunia tak to prawda nie mieszkam w Polsce mieszkam i zyje w Niemczech ale do Polski jezdzimy na urlopy ostatnio tez bylismy w sierpniu na urlopie w Pl nad morzem bylo super :ico_brawa_01: Ja tez w ciazy czuje sie super taka chocby naladowana energia.. chociaz mam tez dni ze mi sie nic niechce a tu trzeba bo mam dziewczynke mala i trzeba musi sie wszystko chciec :ico_oczko:

Iza az tak nie narzekam na moja ciaze czasami mam energii duzo a czasmai mam jej mniej i sie niechce ale ogulnie radze sobie swietnie calkiem normalnie nie chwalac sie :ico_wstydzioch: :ico_oczko: Wiadomo ze czasami bym chciala sie polozyc na dluzej i nic nie robic ale mysle sobie ze tak to bym sie tylko rozleniwila a tak jestem w ruchu i jest super wszystko ok. :-D

Ania super foteczka brzusia :ico_brawa_01: I kinga jaka wystrojona :ico_brawa_01: Widac ze jak osoba szczuplejsza to i brzuch sie szybciej pokazuje a jak osoba przy kosci troszke jak ja :ico_wstydzioch: to brzuszek wychodzi pozniej ale moj brzusz juz fajnie widac.. i mam powoli maly problem z ubraniami.. szczegolnie spodnie.. ale jutro jedziemy na zakupy i bede miala jakies fajowe spodnie :ico_brawa_01:

Ok to ja na dzisiaj mowie wam Dobrej nocki i wpadne jutro dzisiaj juz chyba nie dam rady wejsc a jak mala usnie to tez pojde nyny bo musze sie wyspac a wiec papa

[ Dodano: 2007-10-29, 18:52 ]
Diem to fajnie ze za niedlugo dolaczysz do nas ciezarowek :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 paź 2007, 20:02

wpadłam się z wami przywitać bo niestety dziś nie dam rady wszystkiego doczytać :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Ja ciągle w pracy i na TT nie zostaje czasu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

siunia witaj :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jutro mam ranek potem nocke a potem 2 dni wolne także mam nadzieje ze uda mi się troche dłużej posiedzieć przed kompem.

Adusia ma już 10 zębów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 paź 2007, 20:03

diem pisze:wszystko wskazuje na to,ze jestem 2-w-1 :-D za kilka dni bedzie wiadomo na 100% ...
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: trzymam mocno kciuki aby to było to :ico_ciezarowka:

No ja zaraz zmykam kąpać Milana , kasze i do łóżka.
Jak spią wasze dzieciaczki??
Bo ja jak położe Milana o 21 to wstaje np o 8-9. To nie to co kiedyś , jak go odstawiłam od cyca to jakoś spokojniej mi te nocki przesypia

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

29 paź 2007, 20:25

diem, Masz racje, Asia bardzo lubi sie hustać, na kazdej husyawce :-)
Z niecierpliwoscia czekam na Twoje wyniki, zeby pogratulowac jak juz bedziesz pewna na 100%, ciesze sie razem z Toba :-) :ico_brawa_01:

A ja wlasnie wykapalam Asia i moj skarb zasypia, spala dzisiaj 1 raz w ciagu dnia i to 1,5h i padnieta juz btla, a pozatym musze sie Wam pochwalic ze dzisiaj zauwazylam 13-go ząbka (prawą 3-kę górną) u Asi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-29, 19:35 ]
siunia, moja Asia zasypia tak przewaznie ok.20:00 a wsteja 6-7 , i niestety je mi jeszcze w nocy - mleko , tak ok. 22:00 i 6:00 :ico_noniewiem: , a teraz spi niespokojnie, pewnie przez te zeby...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 paź 2007, 21:01

[size=200]cześć kochane moje Baboski jestem już z wami na dobre i na złe bo mam internecik ...!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
Cieszę się jak głuptak :-D :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
Mam tyleeeeeeeeee do przeczytania, ze nie wiem czy nadrobię , ale przeczytałam chyba mega ważną informację że diem 2 w 1 ....ogromniaste gratulacje...napewno info się potwierdzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U mnie tyle nopwego ze nie wiem od czego zacząć.....

Całuje wszystkie baboski i dzieciaczki.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

29 paź 2007, 21:31

siunia, Witamy :ico_haha_01:

Dziewczyny - wielkie dzięki za słowa otuchy - niestety - Malwinka złapała jakiegoś grzyba bo Pani dr zauważyła tez "ślady" w okolicy krocza ... mamy do buzi gencjanę :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: nyststyne i tantum verde do tego lakcid i maśc da "sprawy poniżej"

A i super że podoba się wam projekt domku ....


Mama_Kingi, brzusio pierwsza klasa .... no i gratulacje dla reszty :ico_ciezarowka: i wogóle witamy wszystkie nowe mamusie ... bo chyba z poprrzednimi mamami sie nie przywitałam ... ale wybaczcie ... ledwo chodze ... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Dodam że dawno nie ważyłam Malwiny i szczerze mówiąc myślałam że waży duużżooo więcej - choć nie waży mało - bo 11,70 kg :ico_szoking:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 paź 2007, 21:59

Maggie witaj kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super foteczki i avatarek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Antoś słodki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A mnie jeszcze czeka sprzątanie kuchni :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

29 paź 2007, 22:01

hm... jutro 30 październik - 33 urodziny mojego szanownego małżonka - i jednocześnie 7 i 2 lata temu intensywnie i z sukcesem pracowaliśmy nad naszymi dziećmi :ico_oczko: kurcze - nie pomyślcie że my tylko raz do roku sie kochamy :ico_szoking: :ico_haha_01: :ico_szoking: :ico_haha_01: :ico_szoking: więc jutro nie zbliżam się do męża nawet na metr .... :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-29, 21:03 ]
oj justyna25, ja dopiero zaczęłam obiad gotowac na jurto :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-10-29, 21:05 ]
Maggie, fajowa ta Twoja fryzurka - taka drapieżna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i antek jaki już wielki kawaler :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 29 paź 2007, 22:08 przez Aginka, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość