Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

19 kwie 2008, 17:16

no ja już ją mam i od pępka w dół i od pępka w górę :-D :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

19 kwie 2008, 17:16

Siunia Ty to naraziłaś się, ale tym ostatnim postem, nie pisz takich głupotek :ico_nienie: :ico_oczko:

Spinka fajnie, że znalazłaś taka fajną położną, z tego co piszesz to bedzie ona z Tobą przy porodzie??? (ja też będę musiała zagadac ciotkę m. jest oddziałową na połoznictwie w szpitalu, w którym chcę rodzic).
A z tymi wizytami, to czemu aż tak dużo masz ich miec?

Marta wagary jak najbardziej teraz wskazane :ico_haha_01:

Janoszka mamy jeszcze trochę czasu więc na pewno zdążysz z zakupami

martam to Ty w domu masz szczeniaczka, może żeby nie gryzł wszystkiego powinien miec swoją zabawkę :ico_oczko:

majamoja Tobie tez zyczę udanego weekendu :ico_haha_02:

magfil co do oodgrzewacza i odciągacza, to ja sama jeszcze nie wiem (zostawiam te zakupy na sam koniec) wiec póki co, w tym temacie Ci nie pomogę.

A co do tych okryc dzidzi, to ja myślę, ze na sam początek rożek, a potem kocyk lub pielucha, bo przeciez to lato będzie.

A my weekend majowy spędzimy w domku, mamy nadzieję pogrillowac :-) (wprawdzie m. ma cały wolny i chciał gdzies pojechac, ale stwierdziłam, ze nie jest to dobry pomysł, przy moim problemie z chodzeniem). Ale może na jeden dzień gdzies pojedziemy, tak bym chciała do Krakowa :-)

[ Dodano: 2008-04-19, 17:34 ]
M. juz wrócił :ico_brawa_01: wiec idę z nim pobyc :-)

Miłego wieczorku
Papa

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

19 kwie 2008, 18:22

ide na spacer, nawet na tą paskudną pogodę, a potem zabieram się za pracę, która właśnie sprawiła, że zmiękły mi kolana (12 stron tekstu po angielsku do przetłumaczenia, tekst o filozofii no i oczywiście językiem naukowym :-/)

:ico_sorki: :ico_sorki: oby do piątku

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

19 kwie 2008, 18:37

jejku :ico_olaboga: ja to jestem tak daleko z zakupami że już sama nie wiem od czego miałabym zaczać :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
nie mam ani kosmetyków, ani przewijaka, ani wanienki, ani kołderki,ani materacyka.:(
ubranka,pieluchy, akcesoria do paznokietków i wlosków oraz butelki już są, pościel jest, ł
janoszka spoko, spoko :ico_oczko: ja tez nie mam zadnej z tych rzeczy jeszcze, zreszta lozeczka i poscieli tez jeszcze nie mam Przeciez cos trzeba kupowac przez ten czas ktory zostal :ico_haha_01: :ico_haha_01:
magfil co do oodgrzewacza i odciągacza, to ja sama jeszcze nie wiem (zostawiam te zakupy na sam koniec) wiec póki co, w tym temacie Ci nie pomogę.
ja tez. na razie nie kupuje, jak bedzie potrzebny to maz kupi po porodzie

[ Dodano: 2008-04-19, 18:40 ]
a kreske tez mam ale bardzo delikatna, mysle ze tak juz zostanie. moja kolezanka miala taka ciemna kreche od samego poczatku, jeszcze jak brzuch plaski byl :-) ciekawe od czego to zalezy, moze od ilosci melaniny w skorze? ja jestem strasznie blada i slabo sie opalam, moze dlatego tez prawie jej nie mam? bo zauwazylam ze babki z ciemna karnacja maja takie widoczne bardziej

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

19 kwie 2008, 19:52

Tuska, no wlasnie tyle że ja już nie bardzo mam ani siłę ani ochotę na chodzenie na zakupy. podzieliłam sobie co mogę kupić w aptece, co u mnie w szpitalu obok domu a reszta to do sklepów, a na męski gust zakupów typu wanienka, kołderka czy przewijak robić nie chcę :ico_haha_02: :ico_haha_01:

u mnie kreska nie taka znów ciemna, ale już z 5 miesięcy ją mam, no może 4 :-D

[ Dodano: 2008-04-19, 19:55 ]
Tuska, i teraz nie wiem czy kupować tą kołderkę, czy tylko kocyk, czy przez pierwsze dni, czy tam tygodnie, w końcu mogą być upały - powinna spać w rożku :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-04-19, 20:00 ]
idę tłumaczyć ten tekst, trochę tego jest ale narazie zaczynam od pojedynczych słówek. nie mam na co czekać - brać sie trzeba do roboty. :ico_brawa_01: :-D
dajcie mi siłę bym nad tym nie usnęła :ico_sorki: :ico_sorki: :-D

wpadnę wieczorkiem :-D

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

19 kwie 2008, 20:19

Ja tez mam linie :ico_haha_01: Bardzo sie ciesze, bo zawsze mi sie podobaly u kobiet w ciazy.Moja jest tylko do gory od pepka i taka delikatna, ze na poczatku myslalam ze mi sie wloski na brzuszku tak smiesznie ukladaja...Ale od jakichs dwoch tygodni juz jestem pewna- to linia ciazowa :-D
Oprocz tego mam jeszcze mase piegow na twarzy....
Dzisiaj bylam na zakupach takich spozywczych i ledwo dalam rade....Ciezko mi bylo wkladac rzeczy do wozka, a potem je wyjac na kase....Brzuch mi sie buntowal i teraz caly czas twardnieje nieprzyjemnie....
Ale jutro mam dokladnie 2 miesiace do przewidywanego porodu-termin na 20 czerwca :-D

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

19 kwie 2008, 22:52

martam21, :-D ta linia rzeczywiście jest przyjemna, tzn jak się na nią patrzy :-D

z zakupami to już też mam problemy, ale narazie sama takich dużych nie muszę robić, tzn mam nadzieję że nie będę musiała.
ale jak stoję przy kasie, to mam skurcze delikatne no i to twardnienie takie że nogi mi się uginają :ico_oczko:

przetłumaczyłam 4 strony A4 słówek,ale już nie mam mocy na to dziś.

teraz maraton po allegro :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-20, 10:29 ]
witam wszystkie szkraby na porannej :ico_kawa: :-D

[ Dodano: 2008-04-20, 12:13 ]
dostałam to dziś od brata ciotecznego - hm. ciekawe ciekawe nie wiem jak mam to odebrać :-D

http://pl.youtube.com/watch?v=RO4gQF0pmkU

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

20 kwie 2008, 18:20

Hej :ico_ciezarowka: ale tu dzisiaj pustki :ico_szoking:, ciekawe gdzie się wszystkie podziały. Pewnie korzystają z pogody i na spacerki poszły :-)

U mnie niestety nie za ładnie, nie za ciepło i pochmurnie.
Niedziela mija spoko :ico_oczko: Standardowo kościółek, obiadek u rodziców, w drodze do domu małe zakupki (m. kupił mi bluzeczkę i apaszkę :-), a po porodzie obiecał wziąc na duże zakupy, jak tylko wrócę do formy :ico_oczko: ).
Teraz siedzimy w domku i oglądamy tv.
Zaraz idziemy robic zapiekanki :-D

Jutro nie wiem, czy dam radę wpaśc, (rano jadę z moja mamą do miasta, potem mam montaż rolet, a po południu wybieram się do koleżanki robic projekt), ale postaram się :ico_oczko:

Życzę przyjemnego wieczorku i spokojnej nocki

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

21 kwie 2008, 08:43

witajcie :ico_ciezarowka:

rzeczywiście pustki straszne :ico_olaboga: co to się porobiło?
ja teraz tylko na chwilkę ze szklanką wody, będę później a teraz szykuję się do wyjścia i ajdę na morfolofię i glukozę 75g, a jutro do gina.

wczoraj byliśmy na obiedzie u teściów,było bardzo miło i sympatycznie gdyby nie uczucie ciągłego kłucia typu skurcz :ico_noniewiem: ale potem się unormowało i było super :ico_sorki:

pogoda u nas dziś świetna, chyba po raz pierwszy od kilku dni,aż chce się do lekarza wyjść, w ogóle wyjść :ico_oczko: :ico_brawa_01: życzę miłego poranka i smacznego śniadanka, będę za jakies 2-3godzinki.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

21 kwie 2008, 08:59

HEj!
No i nie ma Siuni :ico_placzek:
Ja muszę się pochwalić, że wczoraj prawie cały dzień w łóżku spędziłam i mój brzuszek spisał się na medal - ani razu nie stwardniał :ico_brawa_01: Ale za to mała szalała jak się patrzy, my z A. leżeliśmy i cały czas się śmieliśmy z naszego szkraba :ico_haha_01: Jak raz dowaliła A. to aż się zdziwił, a jeszcze niedawno chwaliłam się jaka to moja niunia delikatna dla mamusi - koniec tego dobrego, dziecko zaczyna ćwiczyć :ico_oczko:

Nowa to masz dużo planów na dzisiaj - życzę realizacji wszystkich, a wieczorkiem odpocznij.

Marta melduj się i pisz jak po wczorajszych zajęciach :-)

No ja zmykam, u nas od dzisiaj się malowanie zaczyna więc pewnie mnie nie będzie :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość