Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

25 paź 2008, 10:20

Czesc!!!
Iwona chetnie sie napije :ico_kawa: ,dzieki.
Dawidek nie ma juz goraczki, ale strasznie kaszle i caly czas psika, pojedziemy dzisiaj do lekarza, bo boje sie zeby zapalenia oskrzeli nie dostal.
Powoli bede przechodzic na mleko modyfikowane, tzn. bede podawac na razie na noc, ale to dopiero jak wyzdrowieje.
pinko pisze:Stawiam na Misię, Ona tak bardzo chce i już poczynili starania :-)

dzieki, ze o mnie pomyslalas, tzn. my nie zabezpieczamy sie w ogole, ale powoli bedziemy uzywac gumek, bo w 2010 chcemy wziasc slub i nie chcialabym isc z wielkim brzuchem do urzędu. Wiec po nowym roku musimy bardzo uwazac, a krotko przed slubem znowu pojdziemy na zywiol :ico_haha_01: .
Aga jak sie czujesz??

Gosiu ja pierwszy okres po porodzie dostalam w marcu. W sumie po porodzie mam mniej bolesne miesiaczki z czego sie bardzo ciesze, bo wczesniej byly okropne, w pierwszy dzien zawsze zwijalam sie z bolu.

Sorki, ze nie odpisuje kazdej, ale jestem troche z tylu z Waszymi postami...
Uciekam na sniadanie... papa
milego dnia

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 paź 2008, 11:02

jeszcze sie musze pochwalic Majunia dzisiaj pierwszy raz przeraczkowala zawsze jak chciala sie gdzies dostac to na brzuch i sie czolgala a dzisiaj patrze a ona na czterech przyszla do mnie no i zaczela przy wszystkim sie podnosic najgorzej jak dochodzi do polki z telewizorem boje sie ze spadnie a maz gdzies wlozyl mocowania do telewizora

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

25 paź 2008, 11:44

iwona83, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Majeczki

Na 14:30 mamy wizyte u pediatry...
Ide robic obiadek

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

25 paź 2008, 12:03

Witam Was.

U nas nocka ok. Rano Norbert o 6 zaczął płakać to poszłam mu mleko zrobić i spaliśmy wszyscy razem do 8.20.
Teraz zbój swoje książeczki "czyta" :D MY po śniadanku, Norbert kaszkę przed chwilą też wszamał i nie wiem jakie plany na dziś.

Jutro Rafael ma urodziny, ja za 2 tyg więc za tydzień robimy imprezkę, a że akurat weekend halloween'owy to w tym motywie robimy i gości stroje mają obowiązywać :-D

misia85 pisze:w 2010 chcemy wziasc slub

My też tak planujemy, mam nadzieję, że wypalą te plany :ico_noniewiem:

iwona83 pisze:najgorzej jak dochodzi do polki z telewizorem boje sie ze spadnie

U nas też dosyć duży telewizor stoi w zasięgu jego dotyku i też zawsze się boję, że spadnie na niego. Już Rafałowi mówiłam by wymienił na inną, wyższą półkę, ale kiedy to wymieni....... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

25 paź 2008, 13:17

My ślub akurat pewnie weźmiemy spontanicznie... kiedyś :ico_oczko: czasami mówimy, że na co nam, że w nosie mamy, a innym razem jest wymówka, że może jakby kasa była na imprezę... :ico_noniewiem: zawsze coś, ale może się kiedyś zdecydujemy :ico_oczko:

Ja też jestem skorpion i moja mama również :-D dwie wredoty pod jednym dachem...

moja mama 31.10, a ja 18.11

Gabcioch drzemie, ja umyłam głowę i czekam aż się obudzi, żeby wysuszyć i pewnie na dwór pójdziemy

[ Dodano: 2008-10-25, 13:38 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 paź 2008, 13:57

Cześć dziewczynki :-)
misia85 pisze:Aga jak sie czujesz??

Ja już się czuję lepiej, choć głos straciłam, ale gorączki już nie mam, Ula też już całkiem dobrze, trochę jej się leje z noska, ale widać po niej, że już lepiej się czuje. Więc najgorsze za nami.
Nocka spokojna, jedna pobudka ok. 6 rano, dałam jej pić i zasnęła dalej, spałyśmy do 7:40.
Justyna, to prawda, że możliwości farmaceutyczne większe, ale raczej nie biorę nigdy lekarstw, teraz tylko aspirynkę sobie na noc zaaplikowałam :-)
Asikk, nasze dzieci są dobrymi obserwatorami, jak one płaczą, to my też staramy się je pocieszyć i rozśmieszyć :-) Są niesamowite :-)
iwona83 pisze:jeszcze sie musze pochwalic Majunia dzisiaj pierwszy raz przeraczkowala

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
CleoShe pisze:robimy imprezkę, a że akurat weekend halloween'owy to w tym motywie robimy i gości stroje mają obowiązywać :-D

Zawsze lubiłam imprezki z przebraniami :-)

Justyna, zdjęcia super, ale miał Gabriel wybieg... hehehe musiało mu się tam bardzo podobać :-) i ile piesków :-)

A ja robię właśnie rosołek, tak mnie ochota naszła, Jarek zaczął sprzątać, zaraz pomyjemy okna, Jarek założy uszczelki i zmienię jeszcze pościel.
Lecę więc do roboty...

[ Dodano: 2008-10-25, 14:03 ]
A ja odgapiam suwaczka o ząbkach od Iwony, jest super, mam nadzieję, że się nie gniewasz ;-)

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

25 paź 2008, 15:29

cześć dziewczyny ja tylko na chwilke jakoś wcześniej nie miłam czasu a i teraz go małao!!
iwona83 pisze:jeszcze sie musze pochwalic Majunia dzisiaj pierwszy raz przeraczkowala zawsze jak chciala sie gdzies dostac to na brzuch i sie czolgala a dzisiaj patrze a ona na czterech przyszla do mnie no i zaczela przy wszystkim sie podnosic najgorzej jak dochodzi do polki z telewizorem boje sie ze spadnie a maz gdzies wlozyl mocowania do telewizora


Brawa dla Mjusi!!!! :ico_brawa_01:
Iwonka ja ci skubnelam suwaczek z ząbkami!!
CleoShe pisze:iwona83 napisał/a:
najgorzej jak dochodzi do polki z telewizorem boje sie ze spadnie

U nas też dosyć duży telewizor stoi w zasięgu jego dotyku i też zawsze się boję, że spadnie na niego. Już Rafałowi mówiłam by wymienił na inną, wyższą półkę, ale kiedy to wymieni.......


U nas całe szczęście oby dwa są wysoko bo jeden na łapie wisi a drugi na scianie!! Ufff też bym zawału dostała. Mały bąk już na wszystko włazi!!
Fintifluszka, boski zdięcia!!!

CleoShe pisze:misia85 napisał/a:
w 2010 chcemy wziasc slub

My też tak planujemy, mam nadzieję, że wypalą te plany


Ja z moim to już weterani widze jestśmy 8 lat po slubie!!! :ico_oczko: :ico_noniewiem:

pinko pisze:Asikk, nasze dzieci są dobrymi obserwatorami, jak one płaczą, to my też staramy się je pocieszyć i rozśmieszyć Są niesamowite


No to nie samowite co!!!! :ico_brawa_01: ale taki miłe!!! :ico_haha_01:

Wklej wam fotki jak ja byłam malutka i teraz Kamilka powiedzcie czy nie podobny domnie!!! :ico_oczko:
[code][/code]Obrazek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 paź 2008, 17:53

Assik ale Kamilek podobny do Ciebie ja jak patrze na swoje zdjecie z dziecinstwa to tez mi sie wydaje ze Majunia do mnie podobna

suwaczki z zabkami sama od listopadowek sciaglam :ico_wstydzioch:

Justyna fajne zdjecia ale Gabik mial wybieg

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

25 paź 2008, 18:04

Ja chyba mam opis za długi, bo na tej sronce z której mam suwaczki generują bardzo długie kody :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-10-25, 18:09 ]
Agnieszka, ak jak powiedziałaś-przez weekend wydobrzejecie :ico_oczko: dobrze, że to tylko takie przeziębienie, a nie nic gorszego :ico_sorki: u nas na szczęście Gabcioch dwa razy miał też tylko katarek, który przeszedł po kilku dniach (odpukać)

Iwona, ja myślałam, że Maja raczkuje ciągle, a Ona teraz się dopiero wzięła
:ico_noniewiem:

dzisiaj była taka ładna pogoda, poszliśmy na spacer i ledwie wróciliśmy to Kuba z pracy przeyjechał więc poszliśmy raz jeszcze :ico_oczko:
Obrazek
Obrazek

na tym zdjęciu z psami to Kuby mama jej dwa kundelki, pies sąsiadów i nasz :ico_haha_01:

a korytarz się Gabrielowi bardzo podobał, śmiałam się, że przed spaniem Go będę tam przynosić, żeby sobie pobiegał.

swoją drogą to od 13.30 nie spał i już był arcymarudny, jak Go przytuliłam ze smoczkiem to zaraz zasnął :ico_noniewiem: nie wiem jak będzie nasze zasypianie po kąpieli dzisiaj wyglądało w związku z tym

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 paź 2008, 20:35

Asikk pisze:Wklej wam fotki jak ja byłam malutka i teraz Kamilka powiedzcie czy nie podobny domnie!!! :ico_oczko:
Kod:

Bardzo podobny :-) Nie wyprzesz się synka ;-)

Justyna, zdjęcia super, Gabciochowi w zieleniach bardzo do twarzy :-) Ten wózeczek jakiś nowy jest?
I tak jak piszesz, przez weekend wydobrzejemy, Ulek już ma się całkiem dobrze, ja też czuję się trochę lepiej niż wczoraj.

Zmykam na House'a :-) pościągaliśmy sobie duużo odcinków, spodobał się nam ten serial.
Buziaki
Spokojnej nocki....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość