Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

15 kwie 2008, 23:06

ja tez mówię pa pa :ico_spanko:

malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

16 kwie 2008, 08:01

hej witamy
Oj Ula współczuje dobrze ze tylko tak sie skonczyło.
Violu szkoda tych bucikow A piesek jak był sam to moze tesknił za Toba skoro pogryzł własnie Twojego bucika.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

16 kwie 2008, 10:06

o ja dziś druga
dziewczyny śpicie w taki wstrętny deszcz i zimnicę?
ja już po zajęciach porannych z Tadziem i biedaczek teraz padł i śpi sobie
zapraszam na drugie śniadanko
violu a może ktoś inny też mierzył te buciki przed tobą i pieskowi nie spodobał się zapach, skoro tylko w jednym zrobił niespodziankę
a swoją drogą 4 dzieci, pies... czy to nie aby za duże wyzwanie jak na 1 mamę?

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

16 kwie 2008, 10:48

dziewczyny śpicie w taki wstrętny deszcz i zimnicę?
u mnie też zimno i deszcz :ico_olaboga:
i jakoś spać się chce.... :ico_spanko:
a swoją drogą 4 dzieci, pies... czy to nie aby za duże wyzwanie jak na 1 mamę?
piesek jest już z nami 2 lata... na początku psociła bardzo, gryzła rózne przedmioty...tylko wtedy, gdy była sama....
teraz juz dług czas był spokój..... do wczoraj :ico_olaboga:
nie mam y za brdzo komu ją wydać.... bo tak obcemu to szkoda mi...
wolałabym, aby ktos znajomy ją wziął....

ja praktycznie do psa się nie dotykam...
chłopcy z nią wychodzą na dwór i wieczorem mąż.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

16 kwie 2008, 11:27

ooo.... to chyba pierwszy przypadek, że dzieciaki są obowiązkowe i mąż chętny przy zwierzakach, zazwyczaj to po pierwszym zauroczeniu na kobietki sprawa spada
a ja właśnie dostałam info, że wózki Chicco będą w sklepach w poniedziałek, więc będzie po co się wybrać, żeby zobaczyć
ale tak wam szczerze powiem, że nie pierwszy wózek kupuję, a ciągle mam te same dylematy i co czytam opinie na temat ich użytkowania innych mam to mam mętlik w głowie i już nic nie wiem i to zawsze wtedy gdy już coś postanowię

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

16 kwie 2008, 15:11

O witam ja dopiero teraz jakos tak czasu brak, bo niedosc ze katarek mnie meczy to jeszcze mam ogromnego siniorka na pleckach i łokcia nie moge dotykac :ico_noniewiem: jeszcze ta pogoda, najlepeij by było z łózeczka nie wychodzić, tylko watpie zeby maluch tez chciał tyle czasu w jednym łózeczku spedzic :-D moze tak przez 2 minuty by to przeszło :-D

Basiu tak to jest ze kazdy ma inne wymagania dotyczace wozeczka i dlatego ciezko o opinie, bo chyba jeszcze nie stworzykli takiego kóry by wszytskim odpowiadał :-D

Violu super ze cała rodzinka sie pieskiem zajmuje i moze daj mu jeszcze jedna szanse bo troszke szkoda takiego fajnego pupilka :-D

A dzis robiłam nowy obiadek dla Pawełka z pojemniku Tupperware i powiem wam ze super sprawa bo daje sie surowa rybke i warzywa, zalewa wrzatkiem, zamyka pojemnik i po poł godzinki obiadek gotowy :-D bez smarzenia, gotowania i szybciutko :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

16 kwie 2008, 15:23

A dzis robiłam nowy obiadek dla Pawełka z pojemniku Tupperware i powiem wam ze super sprawa bo daje sie surowa rybke i warzywa, zalewa wrzatkiem, zamyka pojemnik i po poł godzinki obiadek gotowy bez smarzenia, gotowania i szybciutko
i jak? Pawełkowi smakowało????

słyszałam o tych pojemniczkach..ja sama mam dwie miski :-D

[ Dodano: 2008-04-16, 15:24 ]
buciki własnie odebrałam od szewca...juz mam naprawione :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

16 kwie 2008, 15:47

super Violu ze butki juz naprawione :-D

A rybka bardzo PAwełkowi smakowała a jadł po raz pierwszy :-D wiec teraz bedziemy czesciej próbowac nowe smaki :-D

[ Dodano: 2008-04-16, 15:52 ]
http://www.allegro.pl/item343337497_cud ... rware.html
to jest ten cud :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

16 kwie 2008, 17:40

uleńko tyle dobrze, że Pawełek sam się porusz i za bardzo go dźwigać nie musisz np. do karmienia cycem
dziewczyny a ja w ogóle nie słyszałam o tych pojemnikach, o co w tym chodzi?
bo parowniki czy parowary znam doskonale, ale pojemniki do gotowania? :ico_szoking: wydaje mi się to dość dziwne

a mój zadzwonił, że dziś później wróci do domu, no i siedzimy sami
dzieciaki dokazują i są wyjątkowo grzeczne (ciekawe kiedy się skończy), a ja mam chwilę na neta

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

16 kwie 2008, 17:41

Hej hej
Violu super ze buciki dalo sie naprawic i szybciutko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Basiu ale pojazdy super,czego to juz nie wymysla :ico_olaboga:
Ula jak schudniesz to pierwsze co leci to cycorki wiec sie zastanow :ico_noniewiem: czy w ogole chcesz sie odchudzac.Ula wiec porecz trzeba odmontowac bo kochana na spotkanie musisz dotrzec :ico_oczko:

A u nas dzis super pogoda i nawet do domu sie nie chc wracac :-D ja wlasnie wynioslam do piwnicy fotelik bujany bo moja spryciula dzis na niego sama weszla :ico_noniewiem: Ja na toalecia a Juli zostawilam na podlodze z zabawkami w jej pokoiku.Przychodze a ona sie buja a ja takie oczy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Szok no i jak weszla jeden raz no to koniec wiec fotelik jest juz w piwnicy.

[ Dodano: 2008-04-16, 17:43 ]
Basiu nasi faceci chyba sie umowili bo moj tez dwonil ze przyjdzie o 19.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość