lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

21 kwie 2008, 09:27

Witam!!!
Też wpadłam dziś na chwilkę, bo trochę pracy na mnie czeka, no i oczywiście książki :ico_noniewiem:
Wczoraj wybraliśmy się na zakupy, potem w odwiedziny do szwagierki i dzień tak szybciutko minął, że nawet nie zdążyłam do Was zajrzeć :ico_olaboga:
Widzę, że Wy też macie na dziś niezłe plany!! Malowanie, montaż rolet... mam nadzieję, że same się za to nie bierzecie, tylko w roli kierownika będziecie nadzorować prace :-D

Pochwalę się Wam jeszcze zakupami :-)
http://calineczka.pl/sklep/product_info ... ts_id=5669
http://calineczka.pl/sklep/product_info ... ts_id=5676
http://calineczka.pl/sklep/product_info ... ts_id=7302

Buteleczka na miejscu była tańsza o 5 zł :ico_oczko:
Jeszcze muszę kupić kocyki i kosmetyki, a wyprawka będzie praktycznie gotowa. Pozostałe rzeczy dokupimy w razie potrzeby.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

21 kwie 2008, 10:09

Hej!

Widze, że wyprawkowanie całą parą, co ??? Jak to dobrze, że mnie to omija ... niby fajny okres ale jakos dla mnie męczący... No to buziaki, 3majcie sie ciepło, pa

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

21 kwie 2008, 17:22

hej dziewczynki!!!
Cos nam sie tt dzisiaj chrzanilo strasznie :ico_szoking:
a kwietnioweczki juz rozpakowane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ciekawe jak to u nas bedzie za te dwa miesiace? :ico_olaboga:
U mnie dzisiaj troszke sie wypogodzilo, bo wczoraj byla makabra. Spalam pol dnia bo padalo i mojemu Filipkowi wcale nie chcialo sie ruszac. Wiec po 11 w nocy zdecydowalismy ze jedziemy do szpitala. Na szczescie serduszko bilo mocno i rowno, wiec malenstwo pewnie tez senne caly dzien bylo i sobie spalo :-) Ale ile ja sie namartwilam :ico_puknij:
Dzieki Bogu dzisiaj juz mnie mocno boksuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A co u Was?

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

21 kwie 2008, 17:40

nie mam dzis weny pisac. ale melduje sie ze jest OK, turlamy się powolutku. może jutro poklikam...

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

21 kwie 2008, 20:14

Hej :ico_ciezarowka: ja też na chwilkę wpadłam, bo juz na dzis mam dośc, jestem padnięta (chciałam wcześniej, ale tt się chrzaniło).

U nas wszystko dobrze :-), samopoczucie ok. dzidzia bryka więc jest dobrze :-)
A brzuszek twardnieje mi coraz częsciej, nie wiem, czy to mała tak mi sie układa (tak podejrzewam), czy to może jakieś początkowe skurcze, w każdym bądz razie nie jest to uciążliwe, bo trwa do paru minut, potem przechodzi.

Dziś się juz żegnam, ale jutro bede miec więcej czasu.
Do zobaczenia :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

21 kwie 2008, 20:21

trochę dziś pustki. wróciłam z badań dopiero po 14 :ico_olaboga: ,bo musiałam czekać 2 godziny na ponowne pobranie krwi, w związku z glukozą 75g. wypiłam bez cytryny bez niczego,dało radę, ale do 13:20 byłam na czczo,a przez te 2 godziny nie mogłam nawet pić i musiałam mało chodzić albo w ogóle :ico_olaboga: jutro rano do gina idę, a teraz wracam do m., bo dziś świętujemy rocznice i jeszcze jedno takie małe nasze święto "100" dniówkowe :-D kolacja zmałym kieliszkiem winka była, a teraz chwile relaksu i przyjemności :ico_sorki: :ico_oczko:

spinka no ja wczoraj dostawałam takie kopy że mi się szklanki w oczach pokazały :-D

lulu_, gratuluję zakupów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie widziałam wczesniej tego sklepu ale może podeśle tam ojca skoro jest na miejscu :-D

Małgorzatka, przecież to sama przyjemność :-D

martam21, właśnie tak myslałam,jak to będzie z nami w tym czerwcu - może już pod koniec maja :ico_oczko: sezon kwietniówek zamknięty,teraz majóweczki i...MY! :ico_brawa_01: co do szpitala, to współczuje stresu ja staram się zawsze ułożyc tak, albo zjeść coś takiego po czym wiem że się ruszy.

Marta26, ważne że się powolutku turlacie,mam nadzieję, że samopoczucie OK! :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-21, 20:22 ]
NOWA, ja ciągle prawię chodzę z twardzielem :-D

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

21 kwie 2008, 21:45

Witajcie.

No to se odpoczelyscie troche ode mnie :ico_oczko:
A dzis nawet ajk chcialam wejsc to tt szwankowalo.(ale i tak wstalismy dopiero o10,30, bo milan od 5 do 7 rano byl robudzony i jak zasnal o 7 tak i pozno sie wstalo)
U nas piekna pogoda, na sloncu nawet 30 stopni, wiec mozecie sobie wyobrazic jak jest super.
My albo to na podworku albo na balkonie siedzimy.

-co do kresek na brzuchu, to ja jak bym w ciazy z Milanem to bardzo szybko mialam i to taka dlugo ciemna, a teraz nic zero

u nas dopiero ciemno na podworku o 22, dobrze ze kupilam rolety to latwiej mi Milana polozyc.


Nie wiem jak wy ale u nas nozyczki dla niemowlaczka sie nie sprwdzily, wiec od samego poczatku obcinaczem ocinam , a potem taka polerka od pilniczka koncowkie przejezdzam.


Dobra to do jutra chyba ze znow cos nie tak z tt bedzie

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

21 kwie 2008, 22:08

Nie wiem jak wy ale u nas nozyczki dla niemowlaczka sie nie sprwdzily, wiec od samego poczatku obcinaczem ocinam , a potem taka polerka od pilniczka koncowkie przejezdzam.
Ja też, takim maciupeńkim!

[ Dodano: 2008-04-21, 22:09 ]
-co do kresek na brzuchu, to ja jak bym w ciazy z Milanem to bardzo szybko mialam i to taka dlugo ciemna, a teraz nic zero
No to u mnie znów to samo co u Ciebie :-D

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

22 kwie 2008, 09:36

Cześć!!
Gdzie się podziewacie :ico_szoking: ???
Spinka, jak malowanie??? Gdzie jesteś???

Wybrałam się dziś do gina państwowo po skierowania i dostałam wszystko co potrzebowałam bez problemu :ico_brawa_01: Dzięki temu zaoszczędziłam co najmniej 150zł :-D Poza tym posłuchałam serduszka juniora.
Możemy też iść do szkoły rodzenia od 5 maja bezpłatnie - niestety mój Ł nie chce. Ostatnio dużo pracuje i nie ma ochoty na taką formę relaksu :ico_oczko:
Pogoda cudna...
Super zaczął się dzień!!!

[ Dodano: 2008-04-22, 09:38 ]
siunia, 30 stopni :-D To już lato!!!
NOWA, A Ty miałaś dziś mieć więcej czasu. I co???

Teraz się żegnam, bo pora odwiedzić US. Jak tt będzie działał, to zajrzę później :ico_papa:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

22 kwie 2008, 10:24

Witam.

U nas znow sie zapowiada na piekny dzien.
niebo bezchmurne , sloneczko swieci az zyc sie chce. :-D

lulu_, no to super ze udalo ci sie tyle kaski zoszczedzic :ico_brawa_01:

Małgorzatka, hihi, no to rzeczywiscie podobnie u nas :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość