Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

29 kwie 2007, 18:42

Anetko!
Jak mi przykro to nie masz pojęcia! Nie spodziewałam się, ze u Ciebie tak sie stanie, ani u kogo innego z forum! :(
Szczerze mówiąc, to siebie też nie bralam pod uwage, bo było tak cudownie i mogło być. Ja wiem, ze do siebie pasowaliśmy.
Najważniejsze w tym wszystkim to trzymać się, bo musimy zadbać i wychować dzieciaczki (czy same czy osobno) ale to jest pierwszy plan.
Życze Wam przede wszystkim duzo miłości i ciepła oraz zrozumienia!
pa pa

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

29 kwie 2007, 18:46

Dla Jagódki buziaczki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Agatko normalnie mnie powaliłaś nie wiem co Ci napisać, trzymaj się Słonko

Na obiadek zapraszam oczywiście
a miałam kurczaka i ziemniaczki w sreberku, wyszło pyyyssszznie
a ciasto już podrzucam
ale to cytat MK:

Pieczemy biszkopt, dzielimy go na dwie części(górna część jest cieńsza).
Masa: rozpuszczamy w garnku 2 czekolady, dodajemy 0,5l śmietany i 0,5 paczki kokosu.
Ściągamy z ognia i do rozpuszczonej masy dodajemy pokruszoną, górną część biszkoptu.
Całość wykładamy na pozostały biszkopt, przykrywamy śmietaną ubitą z cukrem pudrem i
posypujemy wiórkami kokosowymi. SATYSFAKCJA GWARANTOWANA!


Uwagi:
Zamiast kokosu można dodać inne bakalie, np. orzech włoskie a wierzch ciasta posypać migdałami. Można mieszać różne kolory czekolad, np. biała + czarna itp.

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

29 kwie 2007, 20:21

Hej!
Agata jeju nie chceiałam uwierzyć w to co napisałas. Nie spodziewałam się nigdy w zyciu, ze u Ciebie tak się sprawy potoczą..Jeju co się z tymi chłopami dzieje!!!!
Jakbys miałam ochte sie spotkać i pogadać to daj znać ja zawsze jestem chętna!
Trzymaj się dzielnie!!!
Ucałowani dla Dawidka!!!wyslij smsa albo napisz na gg co tam....

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

29 kwie 2007, 20:35

hejas!

Agatko, przykro mi :( Mam nadzieję, że wszystko jak najlepiej Ci się w życiu poukłada...

Riterko, Twój Jaś jest bombowy! Już siedzi i raczkuje! :ico_szoking: I jak On ma przytyć jak taki wiercioch!

MK - biedaku - zdrowiej, a jakie są objawy tego gronkowca w gardle - napisz jeśli będziesz mieć siłę.

Aniu K - a Wam o co poszło?

Witaminko, to dobrze, że tak Ci się humor poprawił.

Co do smoka to u nas też jest tylko albo AŻ do zasypiania i uspokajania, cyc niestety też stał się usypiaczem dla Jasia. Smok nie jest niczym złym jeśli dziecko przesypia całą noc, ale jeśli tak jak nasz JAś wybudza się - i skoro usnął ze smokeim albo przy cycu - to budząc się odkrywa że mu tych rzeczy brakuje i się ich domaga z powrotem, u nas to w nocy cyca nie smoka chce, i przez to budzi się po kilka razy, trochę pociumka cyca i dalej śpi, i w tej książce piszą jak tego dziecko oduczyć. Teraz żałuję, że nie dałam JAsiowi mieszanki w 3 miesiącu na noc, może wtedy zaczął by noce przesypiać i teraz byśmy go tak nie musieli męczyć?
Jasiowi ciężko usnąć bez smoka i cyca :( Płacze :( NAwet po pół godziny póki nie padnie :( Straszne to jest ale musimy przetrwać i mam nadzieję, że będą rezultaty, bo jak nie....jak my tak JAsia męczymy :ico_zly:
Tak więc ja też lubię dzidzię ze smokiem, ale cóż.... No i przy cycu mój Jaś też się pięknie uspokaja i usypia ale cóż...Nie chcę karmić po kilka razy w nocy jeszcze 1,5 roku, bo pewnie by tak było!
Podobno najgorsze są 3 pierwsze dni, zobaczymy czy to prawda?

My byśmy wyjechali na ten tydzień do rodziców ale przez tę naukę spania musimy siedziec w domu, zmiana otoczenia by tu tylko namieszała.

Buziaczki dla Wszystkich moich kochanych forumowych kumpelek!

[ Dodano: 2007-04-29, 20:36 ]
Ciekaw jak tam Kasiula i Oleńka - mam nadzieję, że już jej ta biegunka przeszła...

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 kwie 2007, 21:15

O matko Agatka SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem pełna podziwu za tak odważne decyzje i pełna podziwu, że tak sobie radzicie (Agacia i Anetka) Oby wam się ułożyło i abyście odnalazły swoje szczęście
Eluniu kochana ty tak wiele już przeżyłaś z tym swoim maluszkiem, jesteś super mama. Mnie się trafiło "luksusowe dziecko", właśnie zasnęła, ale dała dziś popis swojego charakterku, robi się troszkę marudna, ale wiem że jak prychodzi pora to ona idzie lulu a ja mam free, wierzę Elu że już niedługo wspomnisz to wszystko z uśmiechem, a Jasio będzie spac całe nocki.

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

29 kwie 2007, 21:42

dzięki Asiu, mam nadzieję, że naprawdę będzie wkrótce przesypiał te noce, to lepiej i dla niego i dla nas,
teraz jak do spania nie daję cyca, Jaś je rzadziej,ale dłużej, to mi się za dużo pokarmu gromadzi i muszę odciągać, idę teraz to zrobić i spać,
dobrej nocy kochane!

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

29 kwie 2007, 21:58

dzięki za wsparcie!
ale takie jest życie, ze różne rzeczy się dzieją.
Ja jestem osobą bardzo impulsywną i podczas jednej kłutni podejęłam decyzje, która prawdopodobnie zaważyła na całą moją /naszą/ przyszłość. To jest najgorsze.
Nie umie wtedy racjonalnie myśleć, czuje się skrzywdzona i wtedy padają rózne słowa, zdania raniące kogoś, może rówiniez jest tak z drugiej strony. Później jest duma-nie potrafie pierwsza przeprosić, a komuś mogło się już to znudzić, że czy miałam rtacje czy też nie nie bedzie zawsze wyciągał pierwszy ręki.
Bosze, ale ja jestem głupia, zresztą on też! Zachowujemy się jak dzieci względem siebie i nie myślimy o przyszłości tymbardziej, gdy jest na swiecie taki kochany mały człowieczek.
A co najgorsze, że mimo tego wszystkiego chce być z nim a nie pozwalam go do siebie dopuścić, gram niedostępną, obrażoną i wogóle....a jeszczegorsze jest to że nie popuszcze i bede taka nadal, mimo że boli jak cholera.
Przeczytałam kilkadziesiąt stron wstecz i widze że też nie macie ciekawie. (nie było u mnie tak źle-ja to zrobiłam przez kilka imprez, bo czułam się zlekceważona i sama)
Współczuje Witaminko, bo faktycznie Twoj facet to swinia, nie mam słów jak osoba którą kochasz może tak do Ciebie się zwracać i zachowywać, a jeszcze jakby doszły rękoczyny!!! nie daj Boże!!!
MK- chyba byłam w takiej sytuacji jak Ty. Odezwe się jakoś do Ciebie :)
Anetko-dla Ciebie bidulko 10000000 buziaczków, ale czuje że się ułoży. Nic na siłe, potrzebujecie czasu, dużo czasu. Musi za Wami zatęsknić-to Wy jesteśie jego rodziną i z Wami spędzi reszte życia, a matke może odwiedzać-byle nie za często! Dajcie sobie czas.
Dla Was :ico_prezent:

Marittko- dla Ciebie szczególnie pozdrowionka i dodatkowe ucałowania w brzuszek :)
Ale Ci fajnie, ze znowu przeżywasz te cudowne chwile! Ja bym chyba też chciala być w ciąży... teraz chyba z palcem :(

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 kwie 2007, 22:47

Agatko trzymaj się kochana, ucałuje synka mocno i zaglądaj częściej. Powiedz jak tam twoja praca

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

29 kwie 2007, 22:49

Hej!
Jagoda przesyła podziękowania za życzonka :ico_buziaczki_big: aaneta25,Agatka 20, mam nadzieje, że jednak wam się wszystko na nowo dobrze ułoży nie którzy faceci nie wiedzą co tracą dopóki tego faktycznie nie stracą.
Witaminko to była udana :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: troszkę zazdrości powinno pomóc twojemu :-D
Riterko Jasio :ico_szoking: to będzie chyba jakiś sportowiec normalnie moja to się narazie obraca tylko przy przewijaniu i czasami jak śpi to zmieni pozycje na boczek ale ogólnie uwielbia na brzuszku :ico_spanko: :-D
Sosna z moją pamięcią wcale nie jest dobrze bo muszę sobie wszystko :-D :568:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 kwie 2007, 23:02

Jagódko wszystkiego naj naj naj, przepraszam dopiero teraz zauwżyłam, jakaś dziwna jestem :) DUŻE BUZIAKI

[ Dodano: 2007-04-29, 23:06 ]
OK uciekam bo widzę że wszyscy śpią. Miłej nocki :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość