Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 cze 2011, 16:34

Mariola_Larose, wszystkiego najlepszego dla mamy :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

30 cze 2011, 18:40

Emilia tak jak pisałaś to odruch moro w tym okresie prawidłowy, widocznie coś jej się śniło, nie przejmuj się tym! Maksio też był dzisiaj marudny, ale właśnie popadało więc humorek mu się polepszył, leży i gada do swoich zajączków na karuzeli :-)

Dobrze, że u Mamy Izuni już lepiej :-)

Były koleżanki , niedawno wyszły- Maksio dostał 2 rampersy :-) już mamy tyle tych ciuszków, że nie wiem czy wszystko choć raz założy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

30 cze 2011, 19:30

Cześć dziewczyny Murchinson mi uświadomiła, że bardzo was zaniedbałam. :-D
Dopiero tak naprawdę od tego tygodnia ogarniam dom. W skrócie: Iza kocha siostrę ale ją bije by sprawdzić,cytat mojego dziecka " czy Ada czuje?". jak tylko je zostawiam to już widzę jak Iza się zbliża by Adzie przyfasolić, ale tak to płacze jak Ada nie śpi z nami i Ada ma być. W porównaniu co było to poprawa o 70%. Ada nadal je co godzinę, ale nie mam jak wy problemów z nietolerancją na białko Jem nawet czekoladę w małych ilościach i ostatnio parę truskawek. Kupki robi ładne żółciutkie, nadal jest na piersi. Cerę ma gładką delikatną. Jak zaczęli mi ocieplać blok miesiąc temu tak do tej pory zrobili tylko szczyty. Jest ich 6 a mieszkam w 2 klatkowym 10 piętrowym wieżowcu! Do września lekko będą robić.
Sto lat dla wszystkich co mają swoje święta.
emilia7895 z tego co ja wiem to tydzień po szczepieniu dziecko ma prawo gorączkować być marudne i nie powinno się je narażać na większy kontakt z ludźmi i bakteriami. Dlatego może być jeszcze marudna przez parę dni.
Koroneczka wynosi wynosi he he jak nie Maksio to na drugie będzie :-D
Motylek22 jak możesz to pokaż mi może na allegro jaką chustę masz? Ja mam takie nosidełko, ale nie trzyma główki i na razie ciągle mam Adę na rękach, inaczej krzyk jest taki że po 15 minutach wymiękam i ją biorę. Chociaż wczoraj odkryłam magię bujania jej w wózku i pomaga. Wiem że potem będę to przeklinała ale zawsze to jakieś tymczasowe rozwiązanie. Mykam Ada wstała.

[ Dodano: 30-06-2011, 19:35 ]
.....a i Aniu dziewczynki bardzo podobne do siebie, a moje za to nie. Iza to wykapana M, a Ada już widać że będzie we mnie. Jak znajdę chwilę to wam wkleję moje dziewczyny.

[ Dodano: 30-06-2011, 19:41 ]
I jeszcze mam pytanie. Popsuła mi się parasolka do wózka, mama mi kupiła taką, że jak tylko wiatr zawieje to ona się wygina, może wy kupowałyście jakąś godną polecenia?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 cze 2011, 20:43

mama Izuni dobrze,że widoczna poprawa u ciebie :ico_sorki: :ico_sorki: Iza na pewno kiedyś przestanie sprawdzać czy "Ada czuje" oby tylko jak najszybciej :ico_sorki: co do parasolki nie doradzę,ale miałam kiedyś czerwoną do spacerówki kupiłam za 60 zł,ale była na prawdę mocna i druciki bardzo sztywne,nie pamiętam tylko jakiej firmy,kupiłam ją w sklepie gdzie większość produktów była firmy Chicco :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

30 cze 2011, 21:14

cześć :-)

dziękuję bardzo za życzenia :-)

Emilia wszystkiego najlepszego z okazji imienin :ico_prezent: Krzysiu od rana też był dzisiaj marudny :ico_sorki:

mamaIzuni to ładnie Iza testuje siostrę :ico_oczko: oby nie trwało to długo :ico_sorki:

Motylek ładnie Pawełek przybrał na wadze :ico_brawa_01: jestem ciekawa ile Krzysiu waży, bo zrobił się już tłuściutki :-D

Ania to Hania ma zajęcie teraz z kotkami :-D

Koroneczka nam też ubranek przybywa, ale większości na pewno nie założymy, bo to co jest dobre na teraz to jest grube, a to co będzie dobre zimą, to są to ubranka na lato :ico_oczko:

Mariola szybko @ przyszła :ico_sorki:

Murchinson Ty też tak mało pokarmu odciągałaś?

Z moim pokarmem nadal bida z nędzą :ico_sorki: raz udało mi się 100ml z obu piersi odciągnąć, a tak to zazwyczaj 50-70ml :ico_sorki: a Krzysiowi apetyt rośnie, bo dzisiaj zjadł najpierw 50ml mojego odciągniętego a później jeszcze 100ml bebilonu :ico_szoking:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

30 cze 2011, 21:14

Hejo jestem i ja :-)

Kurcze moj mały jakos ochrypiał, nie wiem czemu, czy moze te plesniawki gdzies na gardełko sie przemisciły czy moze od długiego płaczu, bo wczoraj duzo płakał.
Jakos nie umie nawet pic, ale to juz od dwoch dni od czasu plesniawek, chyba bede musiała jutro isc z nim do lekarza :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

30 cze 2011, 21:22

Emilia tak jak pisałaś to odruch moro w tym okresie prawidłowy, widocznie coś jej się śniło, nie przejmuj się tym!
dzieki, zdarzylo jej sie to kilka razy :ico_noniewiem: wieczorem troszke lepszy miala humor

mama Izuni, witaj, oby Iza nie testowala wiecej siostry :ico_sorki:
ale większości na pewno nie założymy, bo to co jest dobre na teraz to jest grube, a to co będzie dobre zimą, to są to ubranka na lato
u nas podobnie
I jeszcze mam pytanie. Popsuła mi się parasolka do wózka, mama mi kupiła taką, że jak tylko wiatr zawieje to ona się wygina, może wy kupowałyście jakąś godną polecenia?
ja kupowalam na allegro, jakas zwykla i jesr ok
Z moim pokarmem nadal bida z nędzą :ico_sorki: raz udało mi się 100ml z obu piersi odciągnąć, a tak to zazwyczaj 50-70ml :ico_sorki: a Krzysiowi apetyt rośnie, bo dzisiaj zjadł najpierw 50ml mojego odciągniętego a później jeszcze 100ml bebilonu :ico_szoking:
z tym odciagnietym mlekiem to tez tak do konca nie mozna sie sugerowac, o dzidzia zawsze wiecej wyciagnie niz laktator

dziwkuje za zyczenia

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

30 cze 2011, 21:22

Murchinson Ty też tak mało pokarmu odciągałaś?

Z moim pokarmem nadal bida z nędzą :ico_sorki: raz udało mi się 100ml z obu piersi odciągnąć, a tak to zazwyczaj 50-70ml :ico_sorki: a Krzysiowi apetyt rośnie, bo dzisiaj zjadł najpierw 50ml mojego odciągniętego a później jeszcze 100ml bebilonu :ico_szoking:
Tak ale u mnie to prawie go nie było. Mi ze dwa razy udało się z obu piersi 50ml ściągnąć, a zazwyczaj to maks. 30-35 ml. U mnie nic nie dało ściąganie po 8-10 razy na dobę (nawet w nocy) pokarm po pewnym czasie zanikł bo mały nie ciągnął. A Krzyś to chyba teraz nadrabia-mały głodomorek :ico_oczko: Niech je na zdrowie skoro tyle potrzebuje. Mój Mateusz od niedawna zjada 150 ml i to nie zawsze w każdym karmieniu.

[ Dodano: 30-06-2011, 21:26 ]
z tym odciagnietym mlekiem to tez tak do konca nie mozna sie sugerowac, o dzidzia zawsze wiecej wyciagnie niz laktator
Bo taki mały ssak to najlepszy laktator ale problem jak maluch to leniuch (czytaj:Mateusz) i nie chce ssać.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

30 cze 2011, 21:42

moja kaczuszka po kąpieli :-D

Obrazek

a tutaj z Rysiem

Obrazek


Wiola chrypka może być od pleśniawek, synek koleżanki ochrypiał i później okazało się, że ma właśnie pleśniawki :ico_sorki:

Emilia Krzysiu czasem zapłacze przez sen, albo obudzi się z płaczem-robi przy tym takie wymachy rączek jakby się właśnie przestraszył, ale nie ruszam go wtedy, bo po chwili zasypia sam.

Murchinson coś czuję, że u mnie też pokarm zaniknie :ico_noniewiem: trudno, nic na to nie poradzę. A Krzysiu chętnie je z piersi na początku jak szybko leci, jak już musi więcej popracować, to też się zaczyna wnerwiać.

Krzysiu coraz częściej się uśmiecha i zaczyna jakieś dźwięki z siebie wydawać, słodkie to jest :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 cze 2011, 22:36

hejo
moje dwie panny wreszcie zasnęły i nastała cisza póki A nie przyjedzie z pracy :ico_sorki:

wiola85 smarujesz czymś te pleśniawki?

markotka Krzysiu boski na zdjęciach a z kotkiem cudowne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: szkoda,że pokarm ci zaniknie ale ile się da to jeszcze ściągaj :ico_sorki:

w ogóle zapomniałam wam napisać,że od wczoraj włączam małej karuzelę i jakieś pół godziny mam zawsze spokoju :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość