dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

07 wrz 2011, 21:40

Hej :-D

ależ namachałyście :ico_szoking: :ico_brawa_01:

brodzikowa a z jakiego powodu byłaś w szpitalu????

Mam do was pytanko...bo ja już zgłupiałam...w szpitalu i na usg prenatalnym wyszedł termin 2 marzec...a u mojego lekarza ta data już trzy razy sie zmieniała...od 11 marca do 8 ....tak jak mam wpisane w karcie ciązy...sama już złupiałam i nie wiem dokładnie w ktorym jestem tyg... :ico_noniewiem: . Zno powoli robi sie sytuacja jak w pierwszej ciązy...ze z daty @ a z usg byla rożnica dwoch tyg...ale ja już nie dopuszczę aby siłą znow wyciskali mi dziecko!!!


ale prosze o wpisanie tej daty z karty ciązy-8 marzec. Dziękuje

iw_rybka, a widzisz Andrzejek Cie zadziwił :ico_brawa_01:

agasio czekamy na wieści z usg :ico_brawa_01:

Aja marzę po ciuchutku o drugim synku :ico_wstydzioch: :579: mam słabośc do małych chłopców :ico_oczko: choc rodzinka chce dziewczynki...bo u nas to sami chłopcy...moi rodzice mają trzech wnuków :-D . ale nie wiem co im do tego :ico_oczko:

buziaki i pozdrawiam

[ Dodano: 07-09-2011, 21:42 ]
dziś dzwonili z badań na test pappa....wszystko jest ok...dzidziuś zdrowy :ico_brawa_01:

[ Dodano: 07-09-2011, 21:52 ]
ech..znowu jestem ostatnia... :ico_noniewiem:

a ja sie przeziębiłam...strasznie boli mnie gardło a z nosa leci jak z fontanny :ico_zly:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

07 wrz 2011, 22:09

dzwoneczek82, ale super ze testy wyszly pozytywnie, Ale przeciez nie bylo innej opcji :)
Ja w sumie chcialabym 3dziewczynke, så cudne, ale moj Jot sie wtedy zachlasta hehe

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

07 wrz 2011, 22:12

e moj Jot sie wtedy zachlasta hehe
hihhi... :ico_oczko: :ico_haha_01:

[ Dodano: 07-09-2011, 22:16 ]
idę spac :ico_papa:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

07 wrz 2011, 22:48

ja pospalam popoludniu i troche mnie trzyma teraz, a jutro bol bedzie do wstawania!

U mnie mozna wpisac TP na 25 kwietnia choc prawidlowo bede wiedziec po usg 3 pazdziernika.

U mnie rodzice maja 1 wnuka i 4 wnuczki wiec przydalby sie chlopak dla rownowagi. Ale powiem Wam ze mimo ze mieszkam daleko od moich rodzicow to moje dzieci sa ich oczkami w glowie a brata juz mniej, bo mam rabnieta bratowa....

dobra ide spac bo zaczyna mi sie mega odbijac a wczoraj, zapomnialam napisac, dostalam pierwsza ciazowa zgage na sama noc, myslalam ze sie zbiczuje normalnie :-D Caly dzien w nudnosciach, a na koniec taki bonusik :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 wrz 2011, 08:08

dzwoneczek82, mi sie wydaje,ze ta data z miesiaczki jest taka najbardziej prawdopodobna :ico_sorki:

Bo oni na USG obliczaja wiek dzidzi na podtstawie wielkosci,ze np w takim a takim tygodniu kosc udowa ma tyle i tyle cm,no ale jedno dziecko rosnie szybciej inne wolniej,jedno ma dlugie nozki,inne krotkie.
Aja marzę po ciuchutku o drugim synku :ico_wstydzioch: :579:
- ja marzylam o synu i mialam,potem o corci i dostalam i teraz pragne jeszcze jedna mala dziewczynke :ico_wstydzioch:
wszystko jest ok...dzidziuś zdrowy :ico_brawa_01:
- super :ico_zdrowko:
a ja sie przeziębiłam.
- o rany,herbatka z cytrynka i modkiem + grzenka natarta czosnkiem i zeby zabic smak,na to serek topiony z szyneczka bedzie git :one:
ale moj Jot sie wtedy zachlasta hehe
- no tak,babiniec w domu :-D
bo mam rabnieta bratowa....
- to samo u nas,tescie mieli jednego wnuka,potem urodzilam ja i na Andrzejku ich swiat sie zatrzymal,no ale tamten piewszy wnuk ma juz 11 lat i traktuje dziadkow tak,jak jego mama - czyli z gory :ico_noniewiem:

U nas pochmurno,Zuzka ma katar,Andrzejek w przedszkolu a maz poszedl na 24 do pracy :ico_olaboga:

Milego dnia :ico_ciezarowka:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

08 wrz 2011, 08:20

Aja marzę po ciuchutku o drugim synku :ico_wstydzioch: :579:
- ja marzylam o synu i mialam,potem o corci i dostalam i teraz pragne jeszcze jedna mala dziewczynke :ico_wstydzioch:
ah nie dziwie ci sie, dziewczynki maja to cos :-) Choc ja porownania nie mam, ale skoro nawet i ty wolalabys 2 dziewczynke to o czyms to swiadczy.

Ja dzis zostalam w domku. Mam tylko kilka wykladow nieobowiazkowe sa to niech sie wala, nie ide :-)

Mam taki plan na dzisiejszy dzien zeby posprzatac bo od zeszlego czwartku tylko ogarnialam po lebkach, z powodu samopoczucia i braku sil, przydaloby sie porzdnie osprzatac z podlogami wlacznie a buuu i ugotowac obiad porzadny bo maz mi sie z domu wyprowadzi haha sam sobie gotuje od pon i dla dzieci tez a ja zdycham i nic z tego nie jem, tylko co innego wrzucam w siebie, powinnam zrobic ze 2 prania bo kosz sie juz przewraca, odsmiecic dziewczyn pokoj ze scinkow papieru (baaardzo kreatywne sa :-D ).
Jak to napisalam to juz wiem ze nie dam rady tego zrobic bo juz sie na sama mysl zmeczylam :-) Teraz dzieci odstawione a ja wskoczylam w lozeczko i mi dooobrze. Musli z mlekiem wszamalam, przydalaby sie herbatka jakas ale nie ma kto zrobic ;-)

Milego dnia!

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

08 wrz 2011, 08:20

U nas od samego rana pod górkę. W dodatku, że zaspałam do pracy to samochód się popsuł, a teraz z nosa mi cieknie :-? :-?

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

08 wrz 2011, 08:26

witam!!!

mama_zuzi1980, mi tez sie marzy coreczka ale maz sie smieje ze 3 dziurawce to troche za duzo

moja mama ma tylko jedna wnuczke zuzie a tesciowa 4 wnuczkow i 5wnucze

a ja zaraz zmykam zaplacic mezowi zus kurde a za miesiac dojdzie i moj az sie boje jak to przezyjemy

termin jaki sobie sama wyliczylam to 15 maja ale dokladnie dowiem sie po wizycie u lekarza ktora jest 14 wrzesnia

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 wrz 2011, 08:39

to o czyms to swiadczy.
- no chyba tak :ico_wstydzioch: Ja mam z synkiem moim taka wiez,nie umiem tego nazwac,kocham go nad zycie,on byl moj pierwszy,wymarzony i ukochany,a z Zuzka mam inna wiez,wiele razem przeszlysmy i tez byla moja wymarzona i ukochana.Kocham ich rownie mocno,ale chcialbym corke.Moze to tez wynika z tego,ze maz ma lepszy kontakt z corcia,to jego oczko w glowie - coreczka tatusia,no i mam mase rzeczy po Zuzi a po synu wszystko oddalam :ico_oczko:
a teraz z nosa mi cieknie :-? :-?
- o rany,co was tak rozklada??
ze 3 dziurawce
- :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

08 wrz 2011, 09:16

no mój mąż już ma dom nieustającej miesiączki :-D ciekawe co teraz bedzie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość