Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 cze 2008, 18:39

adia26 pisze:wiola85, Świetne zdjecie pieknie wygladałaś,jeszcze raz gratulacje.
:-D :ico_brawa_01: no Wiola R E W E L A C J A :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja wreszcie dotslam wynik badania z 16 tyg ciazy-prawdopodobienstwo downa 1:5700-niskie :ico_brawa_01: no to mi troszke humor poprawilo.10 usg,17 wizyta u poloznej i chyba pierwszy zastrzyk przeciw tej niezgodnosci krwi :ico_noniewiem: boje sie :ico_wstydzioch: bo to podobno domiesniowy :ico_placzek: no ale co tam to w porownaniu do porodu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

03 cze 2008, 13:00

mmarta81, to Wy macie konflikt serologiczny? nic sie nie bedzie działo, nie martw się :ico_oczko: fajnie że z córą wszystko dobrze :ico_brawa_01:
yoanna, :ico_pocieszyciel:

mnie od 2 dni strasznie boli brzuch po bokach, czasem nie mogę się wyprostować, najchetniej chodziłabym zgieta :ico_placzek: ból nasila się w trakcie sikania, wtedy boli mnie też z tyłu.... :ico_placzek: nie wiem czy mi nerki nie padły,bo wczoraj sikałam tylko dwa razy i to z wielkim trudem.... jak nic sie nie zmieni przez cały dzień to jutro walę na emergency :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 cze 2008, 13:34

zirca pisze:mmarta81, to Wy macie konflikt serologiczny?
no niestety mamy :ico_noniewiem:
mnie od 2 dni strasznie boli brzuch po bokach, czasem nie mogę się wyprostować, najchetniej chodziłabym zgieta ból nasila się w trakcie sikania, wtedy boli mnie też z tyłu.... nie wiem czy mi nerki nie padły,bo wczoraj sikałam tylko dwa razy i to z wielkim trudem.... jak nic sie nie zmieni przez cały dzień to jutro walę na emergency
_________________
:ico_pocieszyciel: Zirca trzymaj sie i wal do lekarza -jak co to Ci wysle nospe albo urosept mam-no ale to nie bardzo na nerki a bardzien na pecherz :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

03 cze 2008, 20:56

mmarta81, dzięki za wsparcie :ico_sorki: mam jeszcze no-spe przywieziona z Polski przez przyjaciółkę, a w drodze pocztowej następna dawka.
U mnie bez zmian, nie moge sie ruszać. Jade jutro do szpitala :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 cze 2008, 22:03

U mnie bez zmian, nie moge sie ruszać. Jade jutro do szpitala
_________________
:ico_sorki: :ico_sorki: Zirca trzymaj sie dzielnie-tam Ci pomoga i poczujesz sie lepiej :ico_sorki: zdrowiej i wypoczywaj

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 cze 2008, 11:58

zirca pisze:U mnie bez zmian, nie moge sie ruszać. Jade jutro do szpitala

Zirca wierzę, że wszystko bedzie dobrze, trzymaj sie :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

04 cze 2008, 17:32

Heh no ladnie, lato coraz blizej wszyscy mowia ze bedzie coraz gorzej, a ja wczoraj 3 lekarzy zaliczylam, dzisiaj mialam isc do urologa skonsultowac wyniki - terminy na wrzesien dopiero ale powiedzieli ze skoro w ciazy to mam isc odrazu porozmawiac z lekarzem nieczekajac.. no wiec ide, staje przed gabinetem, pukam a tu STADO ROZWYDRZONYCH STARYCH MEZCZYZN I KOBIET zaczelo na mnie krzyczec!! Nie dosc, ze widac ze w ciazy to jeszcze nie wiedza o co chodzi, zatem podziekowalam i poszlam myslac ze sie rozrycze :D ale wczesniej sobie troche na nich pokrzyczalam, ale co za w ogole gbury!! Bo oni tak czekaja, a ja tak po prostu chce sobie wejsc ble ble ble no slow brak.. ale dzisiaj w tramwaju Pani kolo 40 ustapila mi miejsce :))))

Achh no i najwazniejsze :) juz na 100% dziewczynka :D mam zdjecie krocza :P jest sliczne! :P

BTW: Jak dzisiaj bede sie z bolu zwijac chcac jechac na pogotowie, a dzisiaj nocuje sama bo moj Luby wyjechal na dwa dni TO WROCE DO TEJ PRZYCHODNI I POBIJE WSZYSTKICH KTORZY STALI W TE JKOLEJCE! :P

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

04 cze 2008, 18:03

yoanna, gratuluję oficjalnej córci :ico_brawa_01: i trzymaj się, Kochana!!!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 cze 2008, 18:52

zirca pisze:yoanna, gratuluję oficjalnej córci i trzymaj się, Kochana!!!!
ja tez ja tez gratulecje skladam :ico_brawa_01:
yoanna pisze:Nie dosc, ze widac ze w ciazy to jeszcze nie wiedza o co chodzi, zatem podziekowalam i poszlam myslac ze sie rozrycze :D ale wczesniej sobie troche na nich pokrzyczalam, ale co za w ogole gbury!!
:ico_noniewiem: no ludzie to kurde gbury :ico_nienie: nie powinni sie odzywac jak ciezarna widza...ale gdzie tam nie popuszcza :ico_zly:
Zirca a jak Ty sie tam dzisiaj czujesz???Bylas u lekarza???

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 cze 2008, 20:07

yoanna, Gratuluje córeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-04, 22:37 ]
dziewczyny zmienilam swoj suwaczek bo termin porodu ulegl zmianie na 1.10.2008

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość