fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

30 mar 2007, 13:51

delfinamilego imprezowania :ico_haha_01:
gosiajedziemy wszyscy razem samochodem.
odradzalam dla kasik a sama sie wybieram w taka podroz :ico_puknij: bedziemy jechac noca kiedy konrad bedzie spal.i mamy jeden postoj u siostry pawla w niemczech,tak wiec sobie odpoczniemy.
jedziemy samochodem bo musimy go odstawic do pl na sprzedaz,zeby nie to to bym sie chyba niezdecydowala zeby jechac samoch.zawsze smolotem lecielismy.konrad dobrze znosi lot, nie ma z nim problemu jak i przy starcie tak i przy ladowaniu.i jakos dawalam sobie rade sama.pierwsza podroz z konradem byla ciezka,bo miala o jeden bagaz podreczny za duzo i troche sie napocilam,ale potem nabralam wprawy :-D
dobrze ze juz z tomciem lepiej. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

30 mar 2007, 14:11

Hej...
Czy spanie po 12h jest oznaką zbliżającego się porodu? :ico_szoking: :-D

Kochaniutkie, wszystkie posty przeczytałam... ale mam sporo pracy dzisiaj i zero chęci... obiecuję, że wieczorkiem jeszcze zajrzę i poodpisuję na wszystko....

Miłego dzionka...

P.S. Porodu u mnie ni widu ni słychu... nawet najdrobniejszych skurczy juz nie mam... obym tylko nie przenosiła, bo wtedy to mnie trafi :ico_zly:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

30 mar 2007, 14:15

kasik ale ty masz jeszcze 18 dni do terminu. Wiec nie spiesz sie. Chociaz rozumiem Twoj pospiech ze juz bys chciala miec dzidziusia obok siebie.

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

30 mar 2007, 15:12

Witam dziewczynki :ico_haha_02:
fela ja sobie nie wyobrazam jazdy samochodem do PL a to pewnie dlatego ze dwojka dzieci i tylko ja mam prawko a maz nie
gosia mam nadzieje ze juz lepiej z Tomusiem :-) a jak u was? budujecie czy kupujecie, bo wypadlam z tematu i nie wiem :ico_noniewiem: A co do fotek to musze popatrzec czy slubny zrzucila fotki :ico_haha_02:
Delfina milego przyjmowania gosci :ico_haha_01:
kasia79 faktycznie ten czas leci..... niewiadomo kiedy a juz synus zaczal gaworzyc jest super i zawsze smieje sie od ucha do ucha jak moj slubny wraca z pracy, czekam na fotke pod orzechem :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

30 mar 2007, 15:28

Emilka budujemy się. I juz nawet murarza mamy zaklepanego na sierpien. A co sie stalo z Twoimi suwaczkami ze są bez zdjec? Tak smutno. Musisz szybko cos umiescic.

Fela ja tez nie wyobrazam sobie takiej dlugiej drogi. My sie nie mozemy zebrac do poznania zeby pojechac.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 mar 2007, 16:47

wiedze ,ze kasik sie niecierpliwi :-D spij jak najdluzej,bo potem to nie wiadomo jak bedzie :-D gosiaa super,ze tomus sie lepiej czuje :-) i ze juz plany zrobione i nwet murarz zaklepany :ico_brawa_01: no wlasnie,ja tez jestem ciekawa,jak sie skonczyla historia z listami juliee????emilka wklejaj zdjecia ,bo ja z ciekawosci umre hihi i [b]martucha [/b] tez niech sie nie tlumaczy skleroza ciazowa ,tylko wkleja fotki :ico_haha_01: delfinka ale super bryke ma maycia ;) fela konrado fajowo wyszedl pod tym drzewkiem....a lenka ,to chyba bedzie weterynarzem hihi...chyba,ze ja piesek ugryzie ;)podobno jak bylam mala,to mielismy kotke i ona mnie nie cierpiala,bo ja za ogon ciagnelam...uciekala przede mna,ale to byla fajna kotka,taka madra,nigdy mnie nie udrapala,tylko za szafe sie chowala :-D mama mowi,ze to najmadrzejszy kot jakiego w zyciu widziala ;) ciekawe jak tam bablu ilonki????po interview??? a ja zadzwonilam do ambasady i powiedzialam,ze pasuje mi ten termin na 18 :ico_ciezarowka: zawsze to tydzien wczesniej ;)

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 mar 2007, 17:04

Gosia888 dzieki za rady moze masz racje powinnam o tym powiedziec poloznej, ale moze to tylko reakcja na rozciaganie sie skory.... ide do niej next week wiec zapytam ( oczywiscie pytania juz mam na kartce bo moja skleroza jest wieksza niz cala Wielka Brytania ) :-D
Ps ciesze sie ze maly przespal Ci cala noc
pozdrowionka dla wszystkich kobietek :ico_brawa_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

30 mar 2007, 18:27

gosia,emilka ja tez sobie nie wyobrazam tej podrozy :ico_puknij: napewno zdam wam relacje i napisze jak to przezylam.
chociaz konrad ostatnio lepiej w samochodzie sie zachowuje niz jak byl mniejszy i mam nadzieje ze nie bedzie problemu,prom mamy o 18 tak wiec jak zjedziemy to on zaraz pojdzie spac a do siostry pawla to 4,5 godz jazdy,tak wiec ok.bo takie trasy to robilismy z lotniska w-wie do domu.i tez noca gdy konrado spal i byl mniejszy.to najdluzszy dystans jaki pokonalismy.
tylko te 14 godz do polski z niemiec :ico_szoking: :ico_puknij: ale mam nadzieje ze bedzie ok i konrad bedzie ladnie spal. :-)

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

30 mar 2007, 18:30

witam !

hihi to juz donosze jak jest koniec historii... zadzwonilam wtedy do landlorda i spytalam z kim m0ge sie skontaktowac jak mi poczta zaginela bo meza nie ma a ja w domu a to wazne kilka listow bylo i nic nie doszlo i czy ma nr na poczte- jednym zdaniem urznelam blondynke powiedzial ze moze jeszcze przyjda zeby poczekac ale o dziwo nic mi juz nigdy nie zginelo :ico_szoking: ja mysle ze to nie pierwszy raz juz z ta baba sa problemy :ico_zly: poki co nawet na nas nie patrzy jak sie mijamy... nadal jej nieznosze :ico_haha_01:
kasik nic sie nie martw czekaj spokojnie i ciesz sie kobieto wolnoscia poki mozesz :-D dzidzia sama wie kiedy wyjsc :ico_noniewiem: ja wiem chyba najlepiej hihihih

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 mar 2007, 20:33

julie no to super,ze juz listy nie gina :ico_brawa_01: :-D ale ta baba glupia hihi,zeby cudze l isty brac :ico_puknij: a ja zaraz bede robic zapiekanke ryzowa ala madziorka :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość