Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: ŚLĄSK

14 gru 2012, 13:56

To sie az tak szybko nie dzieje dlatego maz zdazy dotrzec z pewnoscia :) Aczkolwiek wiadomo ze lepiej miec ten komfort psychiczny i wiedze ze bedzie i da rade byc :)

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: ŚLĄSK

08 sty 2013, 20:48

urodziłam:)))

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: ŚLĄSK

08 sty 2013, 21:11

Wiem, wiem stale podczytuje Wasz watek zimowy :)
Gratuluje najmocniej jeszcze raz :)
Ucaluj Danielka od e-cioci :)

A jak Ty sie czujesz w roli mamy ?

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: ŚLĄSK

08 lut 2013, 15:25

mad rzadko tu zaglądam bo czasem pisze na naszym wspólnym wątku...
ale czujemy się dobrze:) ja ja szczęśliwa:)
na początku był chaos bo Daniel był ponad tydzień w szpitalu na żółtaczkę ale juz powoli sie normuje wszystko, w nocy pięknie śpi::)) tylko zasypia mi późno bo około północy:/
przed południem tez sobie ładnie spi a w dzień mniej:)

Jedyne co mnie martwi to jakies uczulenie na buzi ma prawie cały czas... karmie piersią, odstawiłam prawie zupełnie nabiał, a od kilku dni nie jem w ogóle przetworów mlecznych, bo może to skaza białkowa??... modlę sie żeby tylko nie skaza...

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: ŚLĄSK

08 lut 2013, 15:57

Wysypka może być pokarmowa, jak i kontaktowa. Może to trądzik niemowlęcy, albo z suchego powietrza... albo z cytrusów one też uczulają - nie jadłaś ? Seler np. orzechy, truskawkowe coś ?

Podczytuję Cię również na innym wątku ;-)
U nas już po imprezce roczkowej, Martynka sama chodzi przez co muszę oczy mieć dookoła głowy ;-)

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: ŚLĄSK

13 lut 2013, 15:28

nie nie jadam takich produktów...raczej sie pilnuję ale moze coś mu jednak szkodzi co zjadłam...
pediatra ma podejrzenie skazy ...nadal nie jem nabialu z mleka krwiego ...mam go obserwować i maksymalnie nawilżać skóre, bo juz na rączkach i szyjce ma suche plamy...
przegrzany raczej nie jest, pilnuje temperatury i wietrzę..zobaczymy co powie jak pójdziemy do kontroli..
Martnka juz ma roczek szybko ten czas leci:)

pozdrawiam:)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość