Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

10 sty 2008, 10:01

Witam Madziorka zdjecia super ...co do kalendarza ja dzisiaj odbieram :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie moge sie doczekac :ico_oczko:
My dzisiaj na 17 tez mamy ksiedza po koledzie :)

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

10 sty 2008, 10:02

Madziorka, Leoś słodziutki i kochany, a fotki rewelacyjne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Lucy
, witaj !!!!!!!!!!!!

Frydza, jak tam Wiki, grzeczniejsza?? Czemu tak marudzi?? Ząbki?? Współczuję... U nas noc beznadziejna. Od 0.30 do 2.30 Helenka w ogóle nie spała, a później od 5 też się budziła co chwilę i teraz od 7 nie śpi... chcę ją przetrzymać do 10.15, wtedy dostanie antybiotyk i niech pośpi ze 2 godzinki, bo muszę ogarnąć mieszkanie przed wizytą kapelana...

qurczę, nie pamiętam co jeszcze napisałyście :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

aha, Krzyś lepiej; zaaplikowaliśmy Mu wczoraj aspirynę, czosnek, herbatę z miodem i cytryną :-D Mam nadzieję, że choróbsko go ominie.

A Helenka cały czas woła "a-babababa". Chyba przywoła babcię, bo moja mama zastanawia się czy do nas nie przyjechać teraz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-10, 09:05 ]
Magda, ale Ty pewnie już masz posprzątane na błysk?? Jak Ty to robisz, że z wszystkim się wyrabiasz na czas??

[ Dodano: 2008-01-10, 09:09 ]
A tak w ogóle to u Was punktualnie ksiądz przychodzi?? U nas w tatmym roku miał być ok.17, a przyszedł przed 20 :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Jak przyjdzie o tej porze, to sorry, powiem że teraz pora kąpielki dziecka i cześć :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

10 sty 2008, 10:09

Aniu ja ci powiem ze sama nie wiem jak P cale dnie w pracy to co ja mam robic sprzatam pichce no i wiekszosci zajmuje sie Marcinkiem a wczoraj ugotowalam mu budyn smietankowy na normlanym mleku 2 % i zjadl cala misieczke swoja a za kazdym razem jak dawalam lyzeczke wydawal dzwieki "mmmmmmmmmmmm" hehe zaryzykowalam z tym budyniem ale jest ok nic nie ma zadnego uczulenia chyba by wyszlo co ??

[ Dodano: 2008-01-10, 09:11 ]
U nas punktualnie bardzo fajna mamy parafie ojcowie Dominikanie sa super ....jak chrzest zalatwialismy to zero problemow ja mialam wszytskie dokumenty Akt slubu itd. a on ze nie potrzebne ze tu chodzi o dziecko a nie o slub rodzicow bo to nie ma nic do rzeczy ...w szoku bylam :ico_oczko: a teraz moja szwagierka zalatwia i wlasnie ma problemy ze wzgledu ze slubu nie maja ;/

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

10 sty 2008, 10:13

Lucy - WItaj spowrotem! A z Olim-chyba lepiej teraz walcz,bo potem kobieto nie bedziesz miala zycia!

Avisku - Nie mysl caly czas tak negatywnie. Widac ze jestes zmartwiona i zmarnowana.
Wiele dzieci ma malutkie wady serca,ale nie przeszkadza to w normalnym zyciu. Tylkospojrz na ta mala slodka dziewczynke,co staje na glowie :):

Aniu- oby do wiosny- ja tak zawsze mowie- bo jak slonce wyjdzie i trawa bedzie zielona,to chorobska pojda sobie wek.

Historie milosne po prostu piekne-niektore proste, inne zawile... Najwazniejsze ze jest milosc i wszystko ( do tej pory hyhy ) przetrwala :):

Madziorka -Foteczkipiekne- zwlaszcza te z okularami - powalajace :):

Co do zarwanych, kijowych nocek- u nas tez masakra. Nie wiem o co chodzi. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Przesypial cale nocki, pieknie, spokojnie.. A teraz!?
Wczoraj na wieczor pojechalismy na kolacyjke do znajomych - wrocilismy przed 23 -a mama powiedziala, ze Misiek zbudzil sie juz dwa razy.
Potem o 1 pobudka i maruda do 2. Zezarl flache i poszedl spac - bardzo niechetnie.. O 5 znowu - butla z mleczkiem, kaszka.. Ale wiercil sie i marudzil tak strasznie, ze wzielam go do lozka- Duzy do pracy, a my w kime. Maly wiercil sie i postekiwal chwile..
Ale jak zasnal- to serce mi z miejsca zmieklo.. Przewrocil sie na boczek w moja strone, objął moja twarz swoimi pyzatymi raczkami i ciumkal sobie spokojnie smoka. I zasnal w 5minut. Tak mi sie cudownie zrobilo. Te mieciutkie łapki na maminej twarzy.. Mmmm..
O 8 obudzil mnie kopiac mnie po zebrach stopkami - lezal na brzuchu i w najlepsze mnie wybudzal. Jakby z diabelskim usmiechem krzyczal "Kooooniec sielanki!!!" :ico_noniewiem:

No i jestem. Ledwo zywa..
I co? Ide na sniadanie.. I dzien dobry!

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

10 sty 2008, 10:13

Madziorka zdjecie LEon i prezent mnie powala ...ta mina ...i w ogole hehehe

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

10 sty 2008, 11:20

WITAM LASECZKI :-D Idziemy do lekarza na szczepienia ale czy ja zaszczepia to niewiem :ico_noniewiem: ,okukalyscie filmik z Wiki na poprzedniej stronie wkleilam linka :ico_oczko: ,no jesli ma ktos ochote bo to na poprawe humorku hihi,dzis juz troche lepiej Wiki nie marudzi tfu tfu zeby nie zapeszyc :ico_oczko: pozniej poodpisuje no to strzaleczka i nareczka :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-01-10, 10:22 ]
A mamy nowa pamiec do kompa i teraz mi chodzi pudlo jak torpeda momencik i ful wypas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

10 sty 2008, 13:01

A ja nie wiem kiedy u nas koleda. Niezbytna nia czekam.
My jestesmy raczej niepraktykujący.. I zwlaszcza do naszej parafii nie uczeszczamy.
Jednak mam kosciolek w innej dzielnicy, do ktorego uwielbiam chodzic jako dziecko i napewno jak Misiek bedzie juz kumal, bedziemy tam z nimjezdzic. Ksieza sa swietni, dzieciaki na mszy szaleja, pokazuja przy spiewaniu.. Jest Pan z gitarka i generalnie klimat niesamowity!

Ja od rana pichce - pierwszy raz w zyciu ugotowalam grochowke- na zyczenie Duzego - bo ja to gotowac lubie, ale malo standartowo. Wymyslam duzo, uwielbiamy kuchnie zajatycka, tajska.. A grochowka- czarna magia. Do dzis.
Bo wyszla pyyyszna! Taka prawdziwa - wojskowa:): Do tego zeberka w miodzie i marynacie sie szykuja.

A co do diety Miska- stwierdzilam, ze w nonono juz mam te wszystkie przedzialywiekowe itakie tam.Para mi uszami bucha jak slysze ze "do diety dziecka wprowadzamy miesko w 6miesiacu"
I dzis serwuje mu sloiczek jablkoz winogronkiem, zmiksowane z ryzem. Ugotowalam iwszystko razem wymieszam.
Wczoraj lekarka mipowiedziala, ze skoro Misiek jest taki duzy, ma duze zapotrzebowanie na jedzonko i mleczko nie wystarczy mu. Wiec dwa - trzy razy dziennie powinien dostac juz inny posilek.
Wiec wytężam mozdzek i bede przeprowadzac w mej kuchni szalone wirtuozerie z blenderem w dloni :): hyhy.

Poki co - Maly odsypia nocke- i w dzien to on spi jak zabity - cwaniak. A ja czekam - zostalo mi jeszcze troche sprzatania.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 sty 2008, 13:31

Juli, co do pokarmow, to ja juz tabele zywienia mam tez gdzies :ico_oczko: Lucha je wszystko, co w zasiegu jej reki sie znjdzie, a wczoraj normalnie danonka razem z kubeczkiem chciala zjesc. Niech je jak jej smakuje :ico_oczko: Kielbase jakby zlapala to bym jej tez za szybko nie wydzierala :ico_oczko: lepirj tak, niz zebym miala ja karmic obiadkiem 2 godziny, bo nic by nie chciala zjesc :ico_noniewiem:

Sprzedaje swoja zielona chuste (przy gabarytach Luski potrzebujemy juz dluzszej) :ico_oczko: link do aukcji w podpisie, tylko trzeba skopiowac i wkleic (nie wiem dlaczego nie da sie inaczej? :ico_noniewiem: )

[ Dodano: 2008-01-10, 12:33 ]
Juli pisze:Maly odsypia nocke- i w dzien to on spi jak zabity - cwaniak.
a Luska ani w dzien, ani w nocy nie chce spac. Dzis impreza byla od 3.00 do 5.30, potem padla, pospala do 8.00 i dopiero teraz ja do drzemki przymusilam :ico_olaboga: chodze jak lunatyk normalnie i na red bullach jade :ico_noniewiem: bo zwykla kawa juz nie pomaga :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

10 sty 2008, 14:38

JESTESMY :-D i po szczepieniu Wiki zaplakala 2 sekundki tata ja dzielnie zabawial :ico_brawa_01: wazy 9,5kg :ico_oczko: duza dziolcha z niej :ico_oczko: byl chlopczyk 8 miesieczny Alan Wiki to o wiele wieksza od niego hihi,ale go zaczepiala pisk na cala przychodniehihi i caloskow mu nie szczedzila kurde latawica mi rosnie???hehe :-D Pani doktor ta z niej polana ze smiechu zdzierala niunia jej sluchawki ,ciagla za wlosy czyli ful wypas co Wiki potrafi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 sty 2008, 15:52

hej hej

witam po przespanej nocce!!!!!!!!!!!!1 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
leos co prawda budzil sie kilka razy.. ale w porownaniu z tym co bylo poprzednio to istna idylla hehe

budzil sie i zaraz zasypial takze luzik

potem ok 7 zjadl i rozbudzil sie troche, rozkrzyczal bo wiercilismy mu w nosie frida.. ale o dziwo zaraz po tym zasnal ze mna.. podobnie wtulony jak krzys w juli.. slodko na maxa hihi i tak do 10.10 tkwilismy w blogim snie!!!!

potem spacer po miescie, kilka sklepow i takie tam hehe i leos spal bite 2 godziny.. super

poszlam dzis do urzedu miasta by go zameldowac po to by uzyskac pesel dla leosia na paszport 5 letni
to baba wypytywala a po co mi paszport dla niego, i czy jest w polsce, i pare razy sie upewniala czy aby napewno obydwoje przebywamy w polsce... a jak nie to co? zameldowac sie nie mozna we wlasnym kraju???

aha i okazalo sie ze moge dostac tutaj becikowe skoro w uk mi nie przyznali wiec 1000 zawsze cos nie? hihi

dobra zmykam sie pakowac na jutrzejszy wyjazd

alinko jak z naszym spotkaniem??? w razie czego mam twoj nr koma wiec sie jeszcze odezwe

madziu to prawda ze dominikanie to rowni goscie hehe a twoja organizacje dnia podziwiam nie od dzis, u mnie totalne zamieszanie w tej kwestii hehe

juli ja tez lubie wymyslne proste potrawy,,, a grochowka to dla mnie czarna magia hehe poza tym nigdy za nia nie przepadalam hihi

frydza brawa dla dzielnej niuni
a filmikow jeszcze zadnych nie widzialam.. ten ospaly net doprowadza mnie do szalu. wrrr


jasnie pani bidaku... walnij sobie red bulla z wodka hehe tez musisz miec cos z zycia hehe nie? a tak na serio szczerze wspolczuje...
widac kazda z nas teraz przechodzi przez burzliwe nocki...
no prawie kazda.. hehe

leos wcina buraczkowa. dziadek mu ugotowal hehe ale i tak najbardziej go kreci butelka z soczkiem badz herbatka. normalnie piszczy z rozkoszy na jej widok hehe :ico_puknij:

milego dzionka kochane

leos dziekuje za pochwale jego fotek :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość