eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

18 wrz 2008, 11:13

Kicia ja też bardzo żałuje że nie dało się tej pogody tutaj przyciągnąć za samolotem :ico_oczko: Ja licze że tutaj pogoda jeszcze się zmieni (naiwna :-D )

Ulamisiula ja tort robiłam raz i nawet wyszedł ale z roczkowym nie będe ryzykować :ico_oczko: niech to zrobi osóbka z większym doświadczeniem :-D
Z koleżanką rzeczywiście tragedia, ciężko takiej osobie coś napisać :ico_placzek:

agnieszka01.04 pisze:potrafi spać z nogami na poduszce, za chwilę w poprzek óżka, by za chwilę znów inną pozę lapać
:-D u nas było dokładnie to samo, ja najpierw budziłam się i kładłam go w "normalnej" pozycji ale potem juz sobie odpuściłam i spał co minute inaczej :ico_olaboga: Teraz już raczej mu przeszło i spi jak człowiek :-D

agnieszka01.04 pisze:a tak wogóle to Darek robi się strasznie niegrzeczny
Olek na wczasach był super, a teraz tak się zmienił :ico_olaboga: jak tylko mówie nie wolno to on akurat robi na przekór i smieje się przy tym :ico_zly: Wcale mnie nie słucha, dopiero jak mężuś podniesie głos to wtedy się wystraszy i udaje że płacze a mi wtedy chce sie smiać bo Olek przy tym udawanym płaczu tak smiesznie wygląda :-D ale oczywiscie zachowuje powagę :ico_noniewiem:
Kilka razy zdarzyło mi się i oberwał po rękach za otwieranie szafek :ico_wstydzioch:
A wy jakie macie sposoby gdy NIE WOLNO nie skutkuje ???

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

18 wrz 2008, 11:40

eSKa pisze:potem juz sobie odpuściłam i spał co minute inaczej :ico_olaboga:

ja też sobie już odpuścilam, bo wtedy się budzi :ico_noniewiem:
eSKa pisze:to wtedy się wystraszy i udaje że płacze a mi wtedy chce sie smiać bo Olek przy tym udawanym płaczu tak smiesznie wygląda :-D

dokladnie skąd ja to znam :ico_szoking: :ico_haha_01:

najgorsze, że ja muszę codziennie odkurzać, bo co znajdzie, nawet najmniejszego na podlodze to ląduje to w jego buzi :ico_puknij:

nieee wiecie co jest najlepsze, jak zrobi kupę to mi zwiewa, żebym mu pieluszki nie zmienila, a jak już ją zdejmuję to się wyrywa i się drze, że jest caly purpurowy, jakby go ze skóry obdzierali, tylko skubany jest tak silny, że z trudem go utrzymuję i wycieram, by caly dom nie byl w gó**ie :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-18, 11:42 ]
eSKa pisze:A wy jakie macie sposoby gdy NIE WOLNO nie skutkuje ???

ja go poprostu zabieram i odnoszę w inne miejsce, aż mu się znudzi :-)

eSKa pisze:Kilka razy zdarzyło mi się i oberwał po rękach za otwieranie szafek :ico_wstydzioch:

to nieskutkuje, bo wtedy myśli, że robię z nim kosi kosi lapki i bije mi brawo :ico_smiechbig:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

18 wrz 2008, 12:24

agnieszka01.04 pisze:wtedy myśli, że robię z nim kosi kosi lapki i bije mi brawo
:-D :-D :-D jakie mądre dziecko , ja to bym na to nie wpadła :ico_smiechbig:
A u nas z tymi kruszkami na podłodze jest to samo po prostu mały odkurzacz :ico_oczko: Jednak jak powiem że cos jest bee to wyrzuca to z ręki albo jak już zdąży wsadzić do dziobka to potem pluje :-D

Kurcze Olek własnie mi zasnął ale coś mi się wydaje że ma cieplą głowe, jak wstanie to musze mu zmierzyć temp, jeszcze nam dziś gorączki brakuje :ico_zly: :ico_zly:

Poza tym jestem na etapie czytania o gronkowcu Jasia i jestem w ciężkim szoku jak przeczytałam o badaniu w aucie, no po prostu debile skończone :502:

Teraz zmykam bo musze jeszcze prezenty spakować, kartki wypisać i obiad przygotować. Imprezka dopiero na 17.00 więc trzeba coś zjeść.
A pojechał z kuzynką na zakupy (nie wiem czy wam pisałam ale chrzestna Olka jest w ciąży, ma termin na luty ale brzuszek zerowy- juz nie pamietam jaki ja mialam w 4-5 miesiącu)

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

18 wrz 2008, 20:42

Wchodzę a tutaj nic nowego do czytania nie ma :(

Ja jestem juz wykończona ale muszę jeszcze tyle rzeczy zrobić... hciałam sobie opłożyć szampon koloryzujący na włosy i takie pierdoły bo jutro nie bede miała na to czasu!!

Wogóle to nie wiem od czego mam się zabrac jutro :( wydaje mi sie że do rana będę siedziała w garach i sałatkach :( Na dodatek Tata M wyjeżdża jutro o 7:00 ano na 3 dni do Pragi i będę musiała zająć się roczkiem i przygotowaniami no i Marcelinka a Ona wyjątkowo nie lubi kuchni!! :ico_olaboga:

No i mój odwieczny problem co ja na siebi ewłożę.. poszłam dzis do sklepu zeby kupic jakąś bluzkę i wiecie co totalne pustki nic nie było ale w końcu kupiłam sobie czarny golfik z krótkim rękawem w szaro fioletowe rąby... ujdzie może być jakoś dam w tym rade!! Najchętniej to położyłabym się do łóżka już i zasnęła ale cóż jeszcze włosy itd. jakaś godzina w łazience a potem kierunek wyrko.

Kurcze ale ze mnie samolub piszę tylko o sobie!! Tak myślałam że jak tutaj zajrzę to będą już zdjęcia od ESKI a tutaj późno!! :ico_nienie: nie ładnie!!

Ok biegnę do tej łazienki i jak pójdę do wyrka to zachaczę jeszcze o TT może coś więcej tutaj zastanę!!

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 wrz 2008, 21:06

Justyna_Bochnia, :ico_sorki: :ico_sorki: oczywiście, najlepsze życzenia imininowe!!! Ale pamiętaj,że z urodzinowymi byłam pierwsza :ico_oczko: (będą jak znalazł za rok!).

Dziewczyny, Zuzanka śpi dziś pierwszą nockę w swoim pokoju!!! Troszkę się boję. I tak pusto u nas. Smutno mi, bo coś się skończyło.

[ Dodano: 2008-09-18, 21:16 ]
http://www.allegro.pl/item438830060_buc ... 12_cm.html
Takie kupiliśmy butki Zuzi w ccc. Tylko to chyba jakiś zeszłoroczny model, bo cena 44,99 została zaklejona ceną 39,99 i tyle zapłaciliśmy.

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

18 wrz 2008, 21:50

Kocura Bura, DZIĘKUJĘ :)

Wiecie idę się już położyć.... M chce żebyśmy w poniedziałek lub niedziele wyjechali na miesiąc do Wiednia.... nie wiem sama.. nie bardzo chcę tanm jechać...fakt że jesteśmy razem ale mi sie tan strasznie nudzi całymi dniami nie mam tam kompa a w kafejce to Marcelinka tylko chwilke posiedzi i zaczyna rozrabiac pozatym teraz zimno się robi a tam mało miejsca w mieszkaniu i wogóle wszystko jest nie tak :( Nie wiem jeszcze co zrobimy ja na 99% będę chciała zostać tutaj no ale nie wiem. Jutro Do Was napisze jak się z wszystkim odrobię.... PAPAPA

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 wrz 2008, 21:58

Ja też mówię dobranoc! Jutro wolne to zajrzę w dzień :-) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

18 wrz 2008, 22:50

Jak czytam o waszych maluchach to jakbym czytała o własnym dziecku :-D Pampersa wogóle mi nie daje zmienić :ico_nienie: z ubieraniem jest tak samo no i wierci się w nocy niesamowicie,teraz śpi z nogami w górze :-D opartymi o szczebelki :-D A no i jak mówię NIE WOLNO to się śmieje ze mnie i dalej bierze to czego niewolno :ico_noniewiem: zazwyczaj to grożę mu palcem.
eSKa pisze:Kilka razy zdarzyło mi się i oberwał po rękach za otwieranie szafek :ico_wstydzioch:
ja raz tak zrobiłam tak delikatnie i powiedziałam przy tym " a ty aty" i od tamtej pory on sobie sam robi a ty a ty i śmieje się przy tym.

Kocurka buciki fajniutkie i niedrogie.Na dziewczynki to jest tyle ciuszków i bucików a na chłopców mało przynajmniej tak u nas jest :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-18, 22:52 ]
Od czasu jak Ł pojechał to tak za nim tęsknię i tak jakoś dziwnie teraz w domku :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

19 wrz 2008, 10:27

Deszczowe dzień dobry!
Kicia10 pisze:Od czasu jak Ł pojechał to tak za nim tęsknię i tak jakoś dziwnie teraz w domku
wyobrażam sobie. Ja też nie lubię być sama nawet przez jeden wieczór.
A wiesz,że na jesień, u nas dla chłopców widziałam więcej bucików! Chociaż może mi się wydaje, bo widziałam więcej ciemnych butków i może stąd to skojarzenie. Ja nie chciałam kupować czarnych dla Zuzi.
Pierwsza nocka super! Tylko teraz był mały problem z zaśnięciem, ale śpi.

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

19 wrz 2008, 11:38

dzień doberek kobiety!! Ja od 7:00 rano stoję przy garach!! Zrobiłam już pierwszą sałatkę i jestem w połowie robienia Bograczu... Mała jak zaśnie to zrobię drugą sałatkę i potem biorę sie za sprzątanie kuchni bo istne pobojowisko... byłam już w sklepie ale taka plucha ze szok :ico_szoking: Marcelina za folią miała niezły ubaw śmaiłą się ze wszystkiego a ja prowadziłam wózek jedną ręka obwieszony zakupami!! W drugiej trzymałam parasol więc pare razy dobiłam ózkiem w krawężnik a mała aż piszczałą z zachwytu!! Przed chilą zjadła loda ciepłego więc musiałam ją umyć całą bo była cała z tej słodkiej pianki!! ZGROZA!! Naszczęscie za godzinkę pójdzie spać więc ja szybciutko wyczaruje drugą sałatkę z Tortelini i będę już odpracowana!! :) :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-09-19, 11:39 ]
Kicia10 pisze:Od czasu jak Ł pojechał to tak za nim tęsknię i tak jakoś dziwnie teraz w domku


Oj jak ja dobrze znam to uczucie!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość