Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 mar 2010, 16:14

Witam i ja :-)
U nas dzis sniezyk sypnal,ale sloneczko przygrzalo i po nim zero sladu.
JA chce juz wiosne :-D
oj u nas tez sniegiem pruszy, cholera pogoda okropna a juz bylo tak wiosennie :ico_zly:
No nic jakos trzeba to przebolec :ico_oczko:

Włąsnie biore sie za robienie ciasta, kopiec kreta to bedzie, bo myslalam ze zrobie w poniedzialek na dzien kobiet, ale ide na cały dzien do pracy wiec nie bede miała kiedy, no a dzis mam wolne wiec robie, a podobno jest dzien tesciowej to trzeba sie podliazac :-D

Myszka moja Filipek wczoraj byl cały dzien u mojej mamy w domu bo ja w pracy i nic tam popołudniu nie chciał spac, tak sie przyzwyczaił do łozeczka ze nigdzie indziej nie zasnie, jeju jaki on był nieznosny wieczorem, a z tego przemecznia w ogole nie chciał potem zasnac, ale jakos powoli sie udało.

Boziu jakie te nasze pociechy robia postepy, szokk tak widze ile nowego sie ucza i jak juz duzo rozumieja :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

05 mar 2010, 22:14

Hej:)

Zadalam ostatni egzamin na ekonomicznej!! JUPIII :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a myslalam,ze bede go miec pisemnie w koncu, przychodze a koles ustnie pyta! No myslalam,ze padne. Oczywiscie po dwie osoby sie wchodzilo, weszlam pierwsza a laska, ktora byla ze mna dostawala moje pytania :ico_placzek: :ico_placzek: w sensie takie na jakie ja znalam odpowiedz. Ale bez roznicy - mam 3.5 i to najwazniejsze :D myslalam,ze mnie obleje i nie wiem co by bylo wtedy bo na pierwszy termin nie poszlam a mozna miec dwa :/

Sarenka a co do robakow to nie wiem - ale minely juz dwa tygodnie. Niby jajeczka moga istniec do 3 tygodni, ale gdybym miala dziecko przez 3 tygodnie trzymac w domu - no nie daloby rady, pewnie nawet zaden lekarz z powodu robakow nie wypisalby L4 ;) w zlobku wiedzieli,ze istnialo takie podejrzenie wiec mam nadzieje,ze ostroznosc zachowali :)

Kurde robie tiramisu, pierwszy raz na kremowce, a musi byc pyszne na jutro - oby wyszlo! Bo jak nie to sie zalamie, idziemy na parapetowke i kupilismy takie fajne kwadratowe polmiski i winko :) i chce na polmiski odrazu nalozyc tiramisu, ale czy wyjdzie to nie wiem :ico_placzek: :ico_placzek: oby! Oby bylo twarde to najwazniejsze ;) no nic lece, zyczcie powodzenia :D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

05 mar 2010, 22:26

Zadalam ostatni egzamin na ekonomicznej
MOJE GRATULACJE :ico_brawa_01:
A my pol dnia spedzilismy w Londynie :ico_zly: Koszmar,kolejka pod konsulatem kilometrowa,wprowadzili jakies nowe srodki ostroznosci i marzlismy jak te kolki ,a przejezdzajacy ludzie patrzyli na ta kolejke jak nie wiem jakie zjawisko,pewnie sie zastanawiali,co to za megawyprzedaz :ico_noniewiem: No ale najwazniejsze ze paszport dla Natalie na nastepne 12 miesiecy zalatwiony :ico_sorki: Wkurza mnie to coroczne wyrabianie paszportu,ale co zrobic,nie ma wyjscia.Moze zmieszcze sie w czasie jak bede w Polsce i uda mi sie wyrobic w ciagu naszych 2 tygodni pobytu w sierpniu,ten dowod dla dziecka,to jest wazne 5 lat,a my raczej i tak w obrebie Unii sie obracamy.No zobaczymy :ico_noniewiem: Wpadlam na sekunde,a juz zaczynam wypisywac :ico_olaboga:
Wpadne jutro to napisze Ci adia o tej kawie wiecej,bo juz musze leciec.
Do juterka kobitki :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

06 mar 2010, 11:03

Witam sie jako pierwsza:)

jestem w szoku, bo u nas spadlo tyle sniegu ze, glowa mala :ico_olaboga: ja nie chce , chce juz wiosne :ico_placzek:
pati zdrowka dla Eriska
dziekuje kochana, juz mu lepiej, ale ma jeszcze katar i kaszle
Zadalam ostatni egzamin na ekonomicznej!! JUPIII :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
gratulacje

miszka, sliczne zdjecie w podpisie :ico_brawa_01:

Milej soboty

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

06 mar 2010, 13:53

Hej w weekend :-)
Sarenka dobry pomysł na zupkę wypróbuję :-) ale zamiast kalofiora to brokulaka mu zrobię
miszka, ja tez muszę dla Kacpra paszport wyrobić bo już mu się skończył i też nas czeka wyprawa do Dublina ponad trzy godziny jazdy w jedną stronę :ico_olaboga:
yoanna, gratki za egzamin i podziel sie tiramisu Wiola a ty kopcem kreta mniam....
buziaki dla was

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

06 mar 2010, 21:55

Witam kobity
Wika wlasnie wisi u cyca ja mam juz ogolnie dosc wsystkiego poprstu nerewowo sie wykanczam
zima w pelni i dzieci sa nie znosne wiec sie nie rozpsiszekochane iec
buzialki i pozdrowionka
moze uda misie jutro cos napisac bo dzis gluypi i zwriowny dzien :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-03-07, 11:59 ]
Zadalam ostatni egzamin na ekonomicznej!! JUPIII :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kochana to wielkie gratulacje :ico_brawa_01:
Kurde robie tiramisu, pierwszy raz na kremowce,
no i jak ciacho wyszlo ale bym zjadla mmmmmyyyyyyyyyy
podziel sie tiramisu Wiola a ty kopcem kreta mniam..
No wlasnie dawac tu te ciacha nie paczac na diete jutro chyba cos zezre :-D he he he a coz troche zgrzesze i tyle

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

07 mar 2010, 13:32

Czesc :)

Tiramisu wyszlo rewelacyjne!! Konsystencja idealna jak taki twardy krem, bardzo delikatne :) wszyscy sie zachwycali, a jedna laska powiedziala ze zaraz od tego smaku bedzie miec orgazm ... zabrzmialo dziwnie ale to chyba znaczy ze jej smakowalo ;) Nie wiem czy Wam wspomnialam,ze pozyczylam mikser od sasiadki i zaczal mi swiecic na niebiesko kurde i smierdziec... no i sasiadce glupio ze mi dala taki shit, a mi ze jej popsulam w ogole glupia sytuacja .. Impreza tez bardzo udana :) duzo sie nasmialam a to najwazniejsze ;)

Dzisiaj robie pizze znowu, bo przyjezdza moj brat i wlasciwie na nic innego nie mam skladnikow, a tak to zawsze sie oliwki, ser, znajda ;)
Na dodatek myslalam,ze jutro mam wolne i spedze fajnie dzien kobiet nic nierobiac - i co? Mam isc na seminarium bo niby obowiazkowo mamy przyjsc, do tego nonono ktorego niby denerwuje - nie chce mi sie specjalnie jechac zeby go widziec przez 5 minut bo nie mam co mu przekazac. Koncze 5 rok powinnam przychodzic do niego z rozdzialami pracy, albo jak cos poprawi a nie tak bez powodu :[ nie ceni w ogole naszego czasu! No i strasznie mi sie nie chce, jade tam godzine, Nina musi isc do zlobka wiec z poltorej potrzebuje, moj Luby pracuje ale moze ja odebrac po pracy, ale ja pozniej musze wracac w szczycie i w zimnie :) chyba z premedytacja nie pojde ...

No nic lece posprzatac lazienke przed przyjazdem brata :)

BTW: Kupilam sobie bluzke w cekiny taka imprezowa przeceniona ze 139zł na 19,90zł - w rozmiarze L i u mnie bedzie jak sukienka, no i do zwezenia, ale tak przecenionej nie moglam odlozyc :P a jest naprawde cudna :)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 mar 2010, 14:42

Halo
wpadlam sie przywitac, u nas slonko swieci, zjemy obiadek i zaraz pojedziemy do znajomych, a Eris spi juz godzinke :-)
tak przecenionej nie moglam odlozyc :P a jest naprawde cudna :)
no to musisz sie koniecznie pochwalic, a cena faktycznie powala

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

07 mar 2010, 14:54

Hej
Yoanna bardzo prosze o przepis na tiramisu ,jak teściówka przyleci to jej zaserwuje :-)
Unas piękny dzień ale jakoś nie bardzo chce mi się z domu gdzieś iść :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

07 mar 2010, 17:27

Co do do tiramisu, to biore serek mascarpone (wczoraj wzielam dwa serki) i litr śmietany 30%, najpierw mieszam serek z cukrem (ja zmieliłam cukier waniliowy ze zwykłym) i mieszam na oko - ale zazwyczaj u mnie jest z połowa tego co w przepisach normalnych cukru, czyli np ze 3 płaskie duże łyżki, do tego dodaje ubitą śmietanę i też mieszam :) uzyskuje super fajna konsystencję :ico_brawa_01:
Biszkopty maczam w kawie, ale ja robie tak, że wkładam je na ułamek sekundy, tak tylko żeby nie zdążyły nasiąknąć, bo nie lubie takich mokrych, uwielbiam takie delikatne rozpływajace sie w ustach :) no i na zmiane biszkopty, krem, biszkopty,krem i na wierzch normalnie daje sie kakao ale ja dalam utarta ciemna i biała czekolade :) wyszło nie dość ze wysokie, to jeszcze fajne delikatne i nie za słodkie :) ale wystarczajaco slodkie :D co do proporcji, to w przepisach zazwyczaj jest chyba 250ml smietanki na jeden maly serek - ja dalam 500ml i tez bylo pyszne :)
Wczesniej robilam z zoltkami, ale moj M jak sie dowiedzial,ze jemy surowe jajka to musialam jedna porcje tiramisu wywalic :/ bo nikt juz nie chcial zjesc :)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości