Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

03 lip 2010, 22:46

witanko

oj puściutko ,ale zrozumiałe ja też całe dzionki na dworze spedzam a dziś cały dzień pracowałam jak to w sobotę , pazurki i makijaże na imprezki kobitki robią :ico_oczko:
a rodzice śpią za ścianą
poza tym ze mną spi Mateuszek i też by się budził
no tak wszystko rozumiem , w domku bedzie lepiej i mam nadzieję że coś wymyślisz i mała się uspokoi :ico_haha_02:
Powiem Wam, że Kala mnie martwi
długo coś się nie odzywa :ico_noniewiem:

a zapomiałabym Loluś dziś zrobił cztery "kroczki" raczkowania , co prawda do tyłu ale zawsze coś i jaki zdziwiony był przy tym :ico_haha_02:

i jeszcze jeden postęp , bo jeździł z babcią w wózku i nie protestował :ico_brawa_01:
dziś 38 stopni
to u nas ciepło ale nie aż tak , wracaj do domu :ico_oczko:
jutro chrzciny Agatki
całuski dla Agatki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

04 lip 2010, 08:59

Witam,
my też ciągle to na spacerkach, to odpoczywamy od słońca w domu :-D
no i Magduś dawno nie było.
rozmawiałam z Madzią ostatnio przez telefon. Jest z chłopakami i mężem nad morzem :-)

Zaraz jedziemy na obiad do mojej mamy, zabieramy ją, śmigamy na wybory i wracamy już z babcią, bo jutro znowu do pracy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-07-04, 09:01 ]
jeszcze jeden postęp , bo jeździł z babcią w wózku i nie protestował
brawa dla Lolusia

a Zosia dziś prawie całą noc domagała się cycusia, dobrze , że dzisiaj niedziela, to się zdrzemnę trochę :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

04 lip 2010, 10:29

Magda33 Milenka tak samo. Od 22 do 1 budziła się co 40 minut. Potem wzięłam już ją do siebie to na raz przespała 3 godziny :ico_sorki:
Teraz mi się dzień w dzień budzi 5.30-6.
Na szczęście mama ją wzięła, a ja pospałam do 8.30. Ostatni dzień laby:)

Torby spakowane. Samolot mamy 14.55. Zaraz wyjeżdżamy na lotnisko.

Kasia90 czekamy na jakieś fotki z chrzcin.

Dobrze, że wiemy co u Magdusi, ale mnie Kala też martwi. Kasia90 wczoraj też o niej myślałam. Coś za długo się nie odzywa :ico_olaboga:

Wiolaw
brawa dla Lolusia za poczatki raczkowania.
Nasza Milenka staje jak do raczkowania, a zaraz pada i się czołga. Ciekawe czy w ogóle będzie raczkować :ico_haha_01:

Ale wczoraj burza była i o 4 padało. Masakrycznie mocno. Mama wstawała zamykać wszędzie okna. Co z tego jak znowu jest upał. No w sumie chociaż ogródki podlane.

[ Dodano: 2010-07-04, 10:32 ]
A no i zapomniałam postawić :ico_tort: za 8 miesięcy Milenki wczoraj:)
Miałam usiąść wieczorem, ale pierwszy raz się tak zdarzyło, że usypiając Matiego sama usnęłam :ico_szoking:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

04 lip 2010, 19:52

witam niedzielnie

mnie dziś po raz pierwszy zalało, @ niestety przyszła na dobre 8 miesięcy spokoju i koniec :ico_placzek:
normalnie masakra paczka podpasek już poszła :ico_noniewiem:

dziś mieliśmy rodzinny obiadek tzn pieczone kartofelki na ognisku , było pysznie tylko ledwo się ruszałam przez tą @ , a teraz wszyscy się zabrali na festyn a ja zostałam z Lolkiem w domku i się bawimy i cycujemy :ico_oczko:

matikasia udanej podróży :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

04 lip 2010, 20:36

tzn pieczone kartofelki na ognisku
fajnie, ja dzis cos miałam dzień z cyklu "bez kija nie podchodź"
wczoraj mnie najpierw bracia wkurzyli i rozwalili cały plan dnia a dzis wszyscy na przemian, eh szkoda słow wiec nie bede wdawac sie w szczegóły
moze do jutra mi przejdzie bo narazie tylko wyć sie chce buuu ;(
dobrze że oli juz spi, ide porypać w simsy może sie odpręże

[ Dodano: 2010-07-04, 20:39 ]
ide zrobie sobie chyba budyń kokosowy i bede sie opychać :/ a waga jak była szalona tak dalej bedzie ale co mi tam, mam to w ... :/

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

04 lip 2010, 21:39

ja dzis cos miałam dzień z cyklu "bez kija nie podchodź"
oj to niedobrze ,oby szybko przeszło
a jak tam podjełaś decyzję co do zmiany mieszkanka na to w bloku ?

i mamy nowego prezydenta Komorowskiego :ico_haha_02:

[ Dodano: 2010-07-04, 21:40 ]
ja właśnie objadam się chipsami :ico_wstydzioch:
ale jak miałam @ to zawsze miałam takie zachcianki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

04 lip 2010, 21:51

a jak tam podjełaś decyzję co do zmiany mieszkanka na to w bloku ?
ja jestem na wielkie TAK ale musze sie jeszcze spotkać z sąsiadką i to obgadac, czyli dowiedziec sie wzystkiego u źródła, a że ona w wawie mieszka to czekam aż sie pojawi w łukowie
ja właśnie objadam się chipsami
mi sie nie chciało budyniu gotować wiec objadam sie kanapkami w lunchmeatem (moją ulubioną łukowską konserwą) i popijam zimnym mleczkiem - pycha
a chipsami też bym sie poobjadała :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

05 lip 2010, 07:43

Witam po upalnym weekendzie.
Moje dziecko wczoraj zrobiło mi niespodziankę tuż przed snem i samo bez podpierania i bez pomocy stanęło :ico_szoking: :ico_brawa_01: Fakt, ze na chwilkę, może na 3 sekundy, ale i tak byłam w szoku i cieszę się jak wariat, że stało się to przy mnie :-D bo bałam się, że przez mój powrót do pracy takie chwile będą mnie omijać.
Aż strach pomyśleć co to będzie jak juz raz jej się udało :-D Poza tym umie już bić brawo, pokazywać jak będzie wydmuchiwać nosek (właśnie na tej fotce na NK, na której Zosia wygląda na złośnicę, jest to uwiecznione :-D ), posyłać całuski i cmokać i jeszcze jak jej się pyta jak konik robi kopytkami, to też "klika"jezykiem, niestety nie wiem jak mam to opisać na forum, ale mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi :-D no i coraz częsciej przytula się do nas.
Milenka tak samo. Od 22 do 1 budziła się co 40 minut.
Zosia dzis miąła pobudki co 2 godziny i ciągle szukała cyca, ale około 4-ej już byłam wykończona i chciałam się choć trochę wyspać i dałam jej cieplutkie mleko z butli, nawet nie wypiła całego i usnęła :ico_brawa_01: i spała jeszcze jak wychodziłam do pracy.
mamy nowego prezydenta Komorowskiego
na to wygląda :-D
a chipsami też bym sie poobjadała
ja nie lubię chipsów, ale za to czekoladę bardzo, jednak staram się jej nie jeść za dużo, szczególnie, że kiedyś byłam miałam od czekolady uczulenie. Niby przeszło już dawno, ale lepiej nie kusić losu.
mnie Kala też martwi
no właśnie dość długo się nie odzywała, martwi mnie to, ale bądźmy dziewczyny dobrej myśli :ico_noniewiem:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

05 lip 2010, 09:37

długo coś się nie odzywa :ico_noniewiem:
I na smsa nie odpisała.

:ico_brawa_01: dla Lolusia za postępy i dla Zosieńki!!! :)

Dziękujemy za całuski dla Agatki, zdjęcia z chrzcin wrzucę jak wrócę do domu. :)
rozmawiałam z Madzią ostatnio przez telefon. Jest z chłopakami i mężem nad morzem :-)
Zazdrościmy i pozdrawiamy. :)
za 8 miesięcy Milenki wczoraj:)
:ico_tort:

To chyba wszystko. :)
Miłego dzionka.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

05 lip 2010, 09:52

ale ze mnie gapa :ico_wstydzioch: oczywiście dla wszystkich dzieciaczków za skończone 7 i 8 miesięcy wszystkiego cudownego!!!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość