Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

30 kwie 2007, 11:15

to ja robię małe kawałki z flipsa i jej wkładam do buzi a ona ciamka aż zciamka ....
Obrazek mamy taki 3+ z miękkim ustnikiem, ale nie idzie nam to za bardzo :/
Moja koleżanka dawał swojej córeczce biszkopty bezglutenowe i ta miała wysypkę, a po takich zwykłych(albo po prostu bez tego napisu) jest OK.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 kwie 2007, 11:24

Jeśli chodzi o obracanie to już od dawna mała robi kołowrotki i nie ma z tym żadnego problemu, a co do kubeczka to dopiero będziemy próbować :)

[ Dodano: 2007-04-30, 11:26 ]
Witaminko ja w ogóle się niczym nie zabezpieczam bo nie mam przed czym, u nas średnio raz w m-cu więc nie ma sensu :)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 kwie 2007, 11:34

Witaminko cxzego?? :)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 kwie 2007, 11:42

Męczy męczy Witaminko :) Ale jakoś daję radę. Zresztą ostatnio mamy tyle pracy, że ochoty tez nie ma. Ja też po porodzie nie mam ochoty i chyba juz przywykładm do tego "nierobienia" :ico_oczko:

Kurce mała marudna, chyba przez tego ząbka górnego, wydaje mi się że te górne wolniej rosną. Skubana tak gryzie, na ręku miałam nie tak dawno ślad jej dolnych zęboli.

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

30 kwie 2007, 11:43

Witajcie!
sosna, mój mały obraca się we wszystkie strony, i z brzucha na plecki, i z plecków na brzuszek.
agatko, współczuję! I podziwiam! Faceci mają narąbane we łbie!! I wierz mi, jest tu nas więcej które mają mniejsze lub większe problemy z nimi. Przemyśl jeszcze tą sytuację i jeżeli zasłuży, to daj mu szansę.
To chyba prawda, że 6 miesięcy po porodzie wiele małżeństw przeżywa kryzys :ico_noniewiem:
[glow=yellow]Dla kylie[/glow] :ico_buziaczki_big: , pamiętam jak się "rodziła" :ico_oczko:
A ja z rańca pobiegłam do przychodni i obgadałam z moim lekarzem L4 dla mnie. Uff, załatwione. A ja odetchnęłam z ulgą. Teraz muszę jeszcze powiadomić szkołę :580: ale trochę mam stracha...
Miłego dnia, u nas znów pięknie-słonecznie ale chłodno

[ Dodano: 2007-04-30 ]
witaminko, ja łykam tabsy. Nastawiam sobie przypomnienie na godzinkę, bo nie pamietam. Na razie jest ok!
sosna, ja jeszcze niekapka nie daję.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 kwie 2007, 11:51

Jak już pojadę do roidziców to kada z was ma pisac nie więcej niz jeden post dziennie bo potem nie nadrobię czytania :ico_oczko:
Żartuję oczywiście

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 kwie 2007, 11:57

Chyba w niedziele wrócę, dłużej raczej nie wytrzymamy ze sobą :) Ale jak dam radę to jakoś z ich netu napiszę. Zacznę pisać posta o 8 rano to tak do wieczora akurat dojdzie i przeczytacie ;)

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

30 kwie 2007, 12:45

Asiu, dla mnie jeden to za mało, może zwiększysz limit :-D
Agatko, skrót.... chyba nie dam rady, mimo pięknego komplementu.... Ogólnie choróbska panują, kłótnie partnerskie, rozmowy o pielęgnacji swego ciała(fryzjer, kosmetyczka, odchaszczanie etc), wymiana przepisów kulinarnych, rozmowa o przybieraniu/bądź nie naszych szkrabów - tabelka na naszej oktoberowej stronie..... ogólnie to jakoś się KUPY trzymamy i w kupie ...........

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

30 kwie 2007, 14:47

witam!
dzisiaj dałam radę po południu was odwiedzić :ico_haha_01:
jeszcze raz dziękujemy za życzonka :ico_sorki:
Najlepsze :ico_prezent: dla Kelly :ico_buziaczki_big:
Sosna u was ząbek już na dniach będzie widoczny :-D u mojej dalej pustki w paszczy :-/ ja też chcę wiedzieć o dobrych sposobach uczenia na niekapka :ico_sorki: bo Jagoda na razie traktuje go jak gryzaka. Próbowałam jej osłonkę tą niekapiącą zciąnąć ale w tedy za bardzo leciało i się ksztusiłą :cry:
chrupki kukurydziane wpinkala jak się patrzy małż kupił takie fajne długie i bez soli :-)
Elu u nas też są pobudki tak 2-3 x ale tylko do jdzonka i po 5 -10min zasypia spowrotem także ja rano wyspana wstaje a tobie bidulko niewiem co doradzić może mu dajcie pieluszkę albo jakąś przytulankę żeby miał co mietosić do snu.
przytulanki jakoś też nam ustały :cry: ja zmęczona małż padnięty i tak zeszło do 1 w tygodniu więc na razie są gumy /też niecierpie/bo tabletki nie mogę jak karmię zresztą po co się truć jak taka częstotliwość słaba :-D
Asiu to te siusie duży problemik robią , spróbuj może siuuuuuuuuuuuu cały czas mówić albo odkręć kran żeby woda leciała mojej to pasi zaraz siuski są :-D
Riterko widać Jasiu się przyzwyczaja robić kupki na siedząco :ico_haha_01:
Mk mam nadzieje, że to jednak nie grąkowiec bo to paskudztwo i lubi się wracać dużo zdrówka :ico_buziaczki_big: niech to sybko przechodzi.
A gdzie nasza Kociczka?

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

30 kwie 2007, 14:48

hej :-)

jestem zła... ale mimo to dzień dobry :ico_haha_01:

Agatko - :ico_szoking: trzymam kciuki za podjęcie decyzji właściwych :-) dasz radę, nie wątpię :ico_oczko:

Anetko - Wy też... dlaczego teściowe takie są, oczywiście niektórzy twierdzą, że to kobiety takie porąbane, że ze sobą dogadac sie nie mogą ale ja tam swoje wiem brrrr az ciarki mi przeszły jak pomyślałam o mojej :ico_olaboga:

Niekapek jest grany mamy taki Nuby - fajny, obracanie tylko na brzuszek z plecków odwrotnie nic z tego - jest płacz i zgrzytanie dziąsłami :ico_noniewiem:

Kochane wieczór był super, jedzenie pyszne - pan nie był zorrem bo miał swój program i był hmmm takim pseudo motocyklistą czy cóś ;-) Bartuś przyjechał po mnie o 24:30, po kolacji byłyśmy w Enklawie i jak z kumpelką wychodziłyśmy to wchodził Misiek Koterski - :-D Aga już chciała zawracać ;-) hihi podeślę fotki wkrótce :-D

Asiu - moja Lila ta grzeczna została zjedzona, przez tą Kluseczkę co teraz mam w domu i ta owa Kluseczka, jęczy, stęka co 5 sekund ryk i wisk bo coś jej nie pasi... je ryczy, nie je ryczy, zasypia ryczy i tak ciągle - pocieszam się, że może to te zęby że nie zrobiła się taka już na zawsze ;-) ale w buziaczku pusto...

dziś też gramy balkon bo pogoda dziwna i zimno i pochmurno i nie mam ochoty łazić :ico_noniewiem: teraz na chwilkę słońce wyszło... o zaszło już...

Elunia - bądź silna i powodzenia :-)

Witaminko- trzymaj się kochanie, przyznam, że Cię nie rozumiem - ale ja nie znam Twojego męża...

Sosenka - dla Ciebie i Zuzanki buziak - tak ot poprostu :-)

JAGÓDCE i KYLIE - milion uśmiechów, dwa miliony buziaków, trzy miliony uścisków i cztery miliony życzeń samego szczęścia :-)

jest 15 - mam chlew, jestem niewykąpana, Lila śpi uff a ja przy kompie - patologia :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-04-30, 14:54 ]
:ico_brawa_01: dla Riterkowego Jaśko ;-)

i Aniu K - odezwij się co tam z małzem było?? bo tak tylko napomknęłaś i nic...

Elunia - piękny Jasio na pięknych foteczkach z Chrztu :-D gratulacje i dziękujemy za zdjątka :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość